Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Відео - і звукова апаратура: розміщаємо правильно!

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Відео - і звукова апаратура: розміщаємо правильно!

Незалежно від того, перебуває у вас будинку маленький CD-Плеер з мініатюрним динаміком або мова йде про великогабаритний домашній кінотеатр, необхідно подбати, щоб дана апаратура була правильно розміщена. При цьому потрібно не просто визначити місце, де вона буде розташовуватися в робочому стані, але й відвести їй місце для постійного зберігання.

Звичайно, самий зручний варіант полягає в сполученні таких місць. Для зручності споживачів сьогодні в багатьох шафах виробники роблять спеціальні полки для телевізора, музичного центра й відеомагнітофона. У них відео - і звукова апаратура перебуває постійно й не має потреби в додатковому переміщенні. Крім того, для такої апаратури продаються спеціальні столики, що теж дуже зручно.

Загальні правила розміщення апаратури

Загальний принцип розміщення тілі-, відео - і звукової апаратури говорить, що вона повинна розміщатися так, щоб сигнали, що звідти посилаються, ви могли бачити й чути, не напружуючись. Часто бувають ситуації, коли установка апаратури вимагає змінити й весь інтер'єр приміщення - переставити меблі, зібрати зайві аксесуари.

Також загальні правила розміщення апаратури радять при її установці обміркувати, як зробити доступ до техніки максимально зручним. Як правило, у більшості відео - і звукової апаратури панель керування перебуває на передній частині або вгорі виробів. Також визначите місце для пульта й подбайте про те, щоб у вас була можливість легко їм включати й виключати апаратуру, перебуваючи при цьому, наприклад, на вашім улюбленому місці відпочинку.

Окремо варто продумати й розташування динаміків. Місце, де вони будуть перебувати, багато в чому залежить не тільки від розміру й типу кімнати, те й від її форми. І, взагалі, варто вибирати, які стовпчики для вашого інтер'єра переважніше: монтирующиеся на стіну або перебувають на полку. А, може бути, вам захочеться купити спеціальні стійки під апаратуру?

Розміщення музичного центра

Музика в житті будь-якої людини відіграє величезну роль: сьогодні більшості сучасних людей не комфортно, коли вони перебувають у тиші, і тому практично всі люди, заходячи додому, відразу ж включають звукову апаратуру. У результаті цього варто подумати, на якій висоті перебуває ваш музичний центр. Так, апаратура даної групи не повинна перебувати занадто низько, щоб вам довелося сильно нагинатися або вставати на коліна для завантаження диска, або занадто високо, щоб ви тяглися й ставали навшпиньки.

Динаміки, які стоять на підлозі, краще повернути небагато нагору під кутом: тоді звук буде спрямований у середину кімнати. Зверніть увагу, що якщо ви поставите звукові стовпчики в спеціально відведене місце в шафах і стелажах, те звукова подача від них погіршиться. Найкращим варіантом буде, якщо установка апаратури буде відбуватися на стіні в куті кімнати або на підлозі. Також варто запам'ятати правило, що чим далі від кута апаратура буде стояти, тим глуше її звук буде.

У маленькій кімнаті звукова апаратура часто розташовується поруч із зоною відпочинку. Однак, якщо стовпчика будуть стояти на рівні людей, що спілкуються, те це буде заважати розмові. У такому випадку вірніше буде розмістити динаміки не на підлозі, а на полках або стінах. В ідеалі, потрібно споконвічно не пошкодувати часу й сил, і спробувати встановити музичний центр у різних місцях кімнати й вибрати місце, де звук буде яскравіше й насищеннее.

Якщо ви купуєте дорогу апаратуру, то до неї, як правило, додається інструкція, як оптимально розмістити техніку. Ви ніколи не пошкодуєте, якщо скрупульозно підете такій інструкції, адже вона є результатом тривалої роботи із прослуховування. І останнє: килими, штори й м'які меблі впливають на якість звуку й поглинають звучання динаміків, а голі стіни й підлоги, у свою чергу, роблять звук більше чистіше й колоритніше.

Розміщення телевізора

Телевізор у приміщенні повинен бути розміщений таким чином, щоб його було зручно дивитися майже із всіх крапок у кімнаті. Однак не повинне створюватися враження, що телевізор у даному місці самий головний елемент обстановки. Можна купити стійки під апаратуру, або буде дуже зручно, якщо телевізор розміститься на стелажі, на пересувному столику або в поглибленні стінної шафи.

Не можна допускати, щоб телевізор перебував занадто високо або занадто низько від рівня очей. Звичайно рекомендують, щоб висота від підстави такої апаратури до підлоги була приблизно 120 сантиметрів. Тоді можна буде, наприклад, затишно розміститися в кріслі й дивитися улюблений серіал. Останнім часом стало модно розміщати телевізор на стіні або на висувній підставці вшкафчике.

Стійки під апаратуру дозволять вам розташувати телевізор у такому місці, у якому на нього не буде падати прямо світло з вікна або від інших джерел висвітлення. Однак не варто дивитися телевізор у повній темряві. Краще зробити підсвічування, що буде знімати напруги із втомлених від тривалого навантаження очей. Буде оптимально, якщо світло, що оточує включений телевізор, буде приблизно таким же по яскравості, як і зображення на екрані. Тоді очам не прийде перебудовуватися на інше джерело світла.

Однак не варто розташовувати телевізор поруч із яскравим предметом, що буде зрительно відволікати увагу. Помістите телевізор по сусідству з колекцією кераміки, із книгами на полку або великій картині на стіні, і він не буде створювати в кімнаті важке домінуючого враження

Скористайтеся нашими радами, і ваша відео - і звукова апаратура буде дарувати вам тільки самі позитивні емоції

Будет Вам Полезно
Вибрати світильник - легко, просто й швидко | висвітлення майбутнього   Вибір предме
Килимова плитка являє собою ковролин, але не у звичному рулонному виді, а як матеріал,
Металлочерепица - це профільовані у двох напрямках сталеві аркуші, покриті Захисно-дек
Дизайн паркету: як він може змінити приміщення | меблі й дизайн інтер'єра Часом навіть