Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Будівництво будинку з пеноблоков

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Будівництво будинку з пеноблоков

У сучасному приватному будівництві дуже модно й економічно вигідно сьогодні шукати оптимальний будівельний матеріал для свого майбутнього будинку. Не погоджуватися, наприклад, будувати перший зруб, що попасся, з першої сосни, що попаслася, або не викладати величезні суми за кам'яний палац - нехай і з гарантією на двісті років ( жити-те хазяїнові однаково залишилося років 50-60), або що ще. Багато хто, у кого відкладене не безмірна кількість засобів на єдиний будинок, люблять підраховувати й шукати варіанти, щоб хоч десь заощадити. Наприклад, вибрати легко возводимий каркасний будинок і заощадити на фундаменті й зарплаті робітником, або сколотити дерев'яну хатинку, використовуючи дерева із сусіднього лісу...
info-domostroy Одним з економічно вигідних матеріалів для будівництва заміського будинку вважають пінобетон або відповідно - пінобетонні блоки. Говорять, що це вигідніше дерева й цегли. Якісне дерево - дорого й потрібний гарний столяр і тесля, а потім захист від вологи, пожеж і цвілі. Цегла - міцна, але дорого платити за кладку робітником, а потім ще й добре утеплювати будинок. Пінобетон виходить дешевше цегли в півтора-два рази. Він набагато легше його, тепліше, а з екологічної точки зору - майже таке ж чистий, як дерево.
elitpenobeton

Небагато історії й теорії

У будівництві найчастіше використовують три найбільш популярні види ніздрюватого бетону - газобетон, газосиликат і пінобетон. Всі ці матеріали по своїй суті мають одну основу, тільки в процесі виробництва домішки в них додають різні й до готового стану доводять небагато різними шляхами. Сам ніздрюватий бетон - це штучний кам'яний матеріал на основі мінерального в'язкої речовини й кремнеземистого компонента, у якому рівномірно по обсязі розподілені пори. Споконвічно ніздрюваті бетони одержували шляхом примешивания до рухливих цементних і гіпсових розчинів кислот, вуглекислих або хлористих солей. При хімічній взаємодії ці речовини виділяли газ, що і створював пористу структуру в затверділих розчинів і будівельних елементів. Сьогодні технологія виготовлення газобетону й газосиликата схожа. Тільки в блоки газосиликата як основний наповнювач додають суміш вапна із кварцовим піском, а в газобетон - цемент. Газобетон можуть одержувати автоклавним і неавтоклавним способом, газосиликат - тільки в автоклаві (автоклав - апарат для проведення різних процесів при нагріванні й під тиском вище атмосферного). Одержувати пінобетон - дешевше й вигідніше, автоклав для нього використовувати необов'язково. Технологія готування пінобетону досить проста. У цементно-піщану суміш додають пенообразователь і під тиском змішують у барокамері. Після цього суміш готова для виготовлення з її різних будівельних елементів: стенових блоків, перегородок, перемичок, плит перекриття й т.п. Якщо блок з пінобетону готовлять а автоклаві, то він проходить теплову обробку пором при температурі 175-200 °С и високому тиску. Автоклавная обробка гарна тим, що прискорює процес твердіння суміші, і в процесі її усередині блоку утвориться новий мінерал, від цього підвищується міцність блоку, а ймовірність його усадки в процесі експлуатації падає в кілька разів. Якщо використовується неавтоклавний метод - а це треба помітити набагато дешевше, зручніше, так званий «кустарний метод» виробництва пеноблоков - отож, при неавтоклавном методі отримані блоки залишають твердіти просто так, і твердими вони стають тоді, коли повністю висохнуть. Основний мінус неавтоклавного способу - імовірна усадка блоку у процесі експлуатації. Зрівняєте 2-3 мм - просте висихання й 0,3 мм - можлива усадка автоклавних пеноблоков. Тому при виборі пеноблоков потрібно знайомитися й з методом їхнього виробництва. При «кустарному способі» можливі деякі втрати в якості що домішується пенообразователя й імовірність істотної усадки. І взагалі, при однаковій щільності, блок з пінобетону виявляється менш міцним, чим газобетон і газосиликат. Так що вибір залежить від цілей і умов подальшої експлуатації

Достоїнства пінобетонних блоків

Одне з головних явних достоїнств пеноблока як будівельного матеріалу - це його високий коефіцієнт опору теплопередачі, інакше кажучи, пінобетон дуже добре зберігає тепло. Якщо порівнювати його зі звичайною цегельною стінкою, то рівних показників вони можуть досягти, якщо цегельна стінка виявиться шириною в 1,5 м, у той час як товщини пінобетону буде потрібно всього 40-50 см. Різниця істотна, і на користь пеноблоков. Сюди ж ставиться ще одна відмінна властивість - належна звукоізоляція при такій же ширині стін. Ще одним істотним достоїнством пеноблоков є їх порівняно невелика щільність (у порівнянні з іншими будівельними матеріалами). Звідси треба легкість матеріалу, а із цього вже прямо випливає те, що на фундамент буде виявлятися менше навантаження при такій же площі будинку, а значить можна робити більше легкий, не такий ґрунтовний фундамент і істотно заощаджувати на його пристрої, грабарствах і т.п. а якщо ще врахувати, що блок з пінобетону в кілька разів більше по розмірі, чим стандартна цегла, отчого його укладання - легше й швидше, те й звідси можна витягти економію.
parthenon-house Пінобетон - дивно вогнестійкий матеріал: бетон не горючий, а повітря, що перебуває в осередках - гарний теплоизолятор. Звідси й виходить, що як показують досвіди, пеноблок товщиною 150 мм здатний захищати приміщення від пожежі протягом чотирьох годин. Ще кілька слів і порівнянь про екологичности матеріал. У дерева коефіцієнт екологичности дорівнює 1, у пінобетону він - 2, у цегли - тільки 10, а композитні блоки - тільки 20. Тобто, пеноблок - матеріал дуже навіть здоровий. Узимку не дає будинку втратити тепло, улітку захищає від жари, здатний брати участь в природному регулюванню вологості повітря й забезпечувати гарний мікроклімат у приміщенні. Якщо говорити про обробку, то будувати з нього теж легко. Блок з пінобетону легко розпиляти звичайною ножівкою. Із цього матеріалу можна випилювати складні елементи складних геометричних форм: різні арки, зводи, півсфери, закруглення й т.п. По цій же причині в пінобетонних будинках легко прокладається електропроводка, штробятся стіни, без зусиль забивається будь-який цвях.
peredelka. tv Таким чином, можна зрозуміти, чому пеноблоки одержали настільки широке застосування в будівництві: ними утеплюють даху, за допомогою їх зводять стіни, забори, балконні огородження, армовані й неармовані перегородки.

Недоліки пеноблоков

Як і в будь-якої медалі, у блискучого в багатьох відносинах пеноблока є й зворотна сторона. Недоліки, звичайно, не значать, що від цього матеріалу варто негайно відмовлятися. Просто знаючи про їх, потрібно буде в певні моменти насторожитися, уважніше поставитися до вибору й будівлі. І тоді вдасться уникнути деяких проблем. Отже. Перший недолік - усе та ж легкість. Несуча здатність навіть порівняно товстої стінки (50 см) виявляється такий же, як і в цегельної стіни в 25 см. До вибору пінобетону як матеріал для несучих стін потрібно підходити дуже уважно. Вивчати маркування матеріалу - що використовувати для несучих стін, а що для внутрішніх перегородок. І прораховувати вага всіх елементів будинку, що ляжуть на плечі пінобетонних стінок, щоб будинок не виявився тендітним і кволим.
buildingblocks Тепер про тепло. Чудові теплопровідні якості виходять, якщо розглядати пінобетонну стіну в чистому виді, тобто стіну, складену впритул тільки із блоків. Тоді будуть споконвічно такі високі показники теплоізоляції. Якщо ж класти пеноблоки на звичайний цементний розчин, як це найчастіше й роблять, то великий відсоток цієї тепло - і звукоізоляції відразу улетучивается. Щоб зберегти стандарти теплопровідності пінобетонного блоку, товщина сполучного матеріалу між елементами стіни не повинна перевищувати 2 мм, а в цементній кладці цей зазор часто більше. Можна знайти вихід, використовуючи замість цементу спеціалізовані клеї для пеноблоков. Але багато фахівців затверджують, що кріплення блоків на клей виходить все-таки не таким міцним, як на цемент. Ще один момент, пов'язаний з технологією кладки й щільним приляганням друг до друга блоків - це якість обробки поверхонь матеріалу. Знову ж, чим щільніше покладені блоки (стандарт - 2 мм), тим ближче стіна до стандартним, обіцяним від виробника якостям. Блок з пінобетону повинен бути ідеальної форми, ретельно вирівняний, відшліфований і не мати шорсткостей. У процесі укладання мулярам однаково має бути процес додаткового шліфування матеріалу - як показують роботи. Якщо ж блоки вироблялися кустарним способом, без належного нормального встаткування, якість матеріалу може бути споконвічно низьким, і мороки з ним буде більше.
kirov. olx Деякі проблеми можуть виникнути й з крепежом елементів декору, інтер'єра на стінах (не вважаючи несучих здатностей). Якщо цвяхи, шурупи й т.п. досить легко входять у пінобетонну стінку, згодом вони так само легко можуть із її виходити. Тобто кріплення в стінах може бути недостатньо міцним (не таким, як у дереві або цеглі) - до цього бути готовим.
postroi Втім, якщо ретельно все продумати й порадитися з фахівцями, з пеноблоков може вийти відмінний будинок. Адже будують із нього більші будинки, навіть цілі замки, і многоетажки будують із застосуванням пеноблоков. Так що жити можна.
info-domostroy

Будет Вам Полезно
У дуже холодні зими навіть дуже добре утеплений балкон навряд чи удержить холоднечу, в
Погодитеся, зовсім не хочеться почувати у своїй квартирі або будинку наближення холод
У будівництві приватних будинків, громадських організацій, сільськогосподарських об'
Для того, щоб краще розібратися в питанні: ламинат або лінолеум - що краще, потрібно поз