Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як я встановив лічильник води самостійно

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Як я встановив лічильник води самостійно

Сама установка лічильників холодної й гарячої води справа зовсім не складне. Відразу за вентилем робиться зріз труби. Попередньо вентиль необхідно перекрити природно. На шматку труби нарезается різьблення й на неї накручується лічильник. Потім з іншої сторони прикручується продовження труби, по якому вода буде надходити у квартиру. Абсолютно нічого складного. Я все зробив і відкрив вентиль. І отут трапився несподіване - лічильник почав відкручувати літри води й відразу ж потік

«Яка принадність» - подумав я. Природно вентиль перекривається, труба відкручується й робиться спроба все підтягти. Зробив. Відкрив вентиль - знову протечка. Усе відключаю, знімаю лічильник, іду в магазин за гумовими ущільнювачами. Купив, прийшов додому, поставив, установив лічильник. Включаю вентиль - тече, але менше. На цьому моє терпіння лопнуло і я вирішив, що в подальшій установці лічильників води у квартирі будуть брати участь уже інші моделі

Як мені вдалося здати браковані лічильники - це окрема тема для розмови. Природно брати назад не хотіли, три рази заміняли мені модель на модель. Я приходив додому, ставив - результат був тим же. Зрештою мені це набридло і я вирішив не стимулювати вітчизняну промисловість і придбав німецькі лічильники. Тільки та людина, що довго мучилася питаннями, установки лічильників води вітчизняного виробництва в стані оцінити всю принадність імпортних виробів. Так, різьблення я перерізував, але наскільки легко все встало й підійшов друг до друга. А ще більше мене здивувало те, що після відкритого вентиля в мене нічого не протекло! Ну от чому в нас так не можуть? Але радуватися було рано. Наприкінці місяця я усвідомив всю принадність вітчизняний системи ЖКХ.

Установка лічильників води у квартирі - це ще не реєстрація!

Наприкінці місяця я зняв показання, записав їх на папірець і пішов у свій ДЕЗ. Там дівчина зробила більші круглі очі й сказала мені, що нічого прийняти вона не зможе, що лічильники повинні бути поставлені на баланс, що в мене повинен бути укладений договір, що містять його взагалі в іншому місці й що зараз мені платити по тій квитанції, що прийде. Самим образливим було те, що у квитанції сума виходила вище на 500 руб., чим заплатив би я. От отож ставити лічильники холодної й гарячої води без попереднього ретельного вивчення питання

Коли я прийшов у те місце, де необхідно укласти договір, то мені сказали, що договір із мною укласти вони не можуть, тому що їм потрібний акт здачі/приймання установки лічильників води, що в обов'язковому порядку підписує представник фірми, у якої є відповідна ліцензія. Якщо такого акту немає - вони мені допомогти нічим не можуть. Спроба звернутися в інше місце теж нічого не вирішила. Ці організації закріплені за певними адресами

Я витратив якийсь час на те, щоб з'ясувати, як робити самостійну установку лічильників води. І я з'ясував - там саме головне, це його пломбування. Кілька спроб умовити організацію, де полягає договір привели до того, що до мене додому прийшов майстер, щоб установити цю пломбу. Усе зробив, прописав номера лічильників, взяв з мене символічний грошик, заніс усе в акт по пломбування лічильників. Я задоволений із цим актом біжу в цю організацію й прошу укласти договір. Вони мені говорять, що укласти договір не можуть, тому що моїх лічильників немає в переліку дозволених, котрий склав міський водоканал. На цьому моє терпіння лопнуло

На даний момент установка лічильників води у квартирі завершена, але платити по них я по колишньому можу. Я зараз проходжу процедуру тестування куплених мною лічильників у міському водоканалі. Чекаю дозволу. Загалом, це якийсь комунальний кошмар

Так і підмиває написати: продовження треба...

Будет Вам Полезно
У сучасній промисловості дуже широке застосування одержали Металообробні верстати, н
Монтаж утеплювача починається з обстеження підстави об'єкта, на якому воно буде застос
Цветные кладочные растворы представляют собой инновационную разработку, которая за
Для тих, хто займається будівництвом власної частки будинку рано або пізно виникне пит