Новые Советы

2766

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2935

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Забір своїми руками: складальне бетонне огородження

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Забір своїми руками: складальне бетонне огородження

Основне призначення будь-якого забору це огородження зазначеної території. Тому такий пристрій повинне бути міцним, надійним і, по можливості, гарним. При цьому для домашнього майстра додатковим плюсом було б те, що необхідний забір можна було б зробити своїми руками. Всім цим вимогам повністю відповідає складальне бетонне огородження, що також прийнято називати еврозабором.

Багато споживачів уже змогли оцінити це оптимальне рішення для огородження заміської ділянки. Створюється такий забір своїми руками з бетонних декоративних панелей і стовпів. Основна перевага, що має дана будова в порівнянні із цегельними або дерев'яними заборами полягає в тому, що бетонні конструкції мають невисоку собівартість. Також для бажаючих довідатися, як побудувати забір своїми руками, буде приємно одержати інформацію про те, що зробити це можна набагато простіше й швидше, ніж спорудження з інших популярних матеріалів.

Серед незаперечних плюсів також потрібно відзначити й те, що еврозабор може варіюватися по висоті. Крім того, як видно з ілюстрацій, бетонні конструкції можна розміщати так, щоб виходила велика кількість найрізноманітнішого дизайну. Сприяти цьому буде й те, що збірні конструкції можна пофарбувати в будь-який колір по вашім виборі. Але, у кожному разі, застосовувані бетонні панелі вже самі по собі мають естетичний зовнішній вигляд. Також можна вибрати сучасні способи дизайну, які дозволяють декорувати глухий забір: у такому випадку ви зможе вбити відразу два зайці.

Дізнаючись інформацію про те, як правильно зробити забір обговорюваної конструкції, варто відзначити, що його можливо встановлювати практично в будь-якому ґрунті, що теж збільшує популярність еврозабора в очах споживачів. «Приплюсуйте» до перерахованим вище достоїнств даного спорудження ще його високий рівень пожаробезопасности, а також довговічний термін служби (до 50 років) і ви зрозумієте, чому на території нашої країни все більше число людей голосують своїми грошима за такі еврозабори.

Установити ж забір своїми руками не складе особливої праці. Для цього вам потрібно буде мати, крім бетонних плит і стовпів, ще пісок, цемент і щебені. У якості останнього також можна буде використовувати камені або биту цеглу. Перший етап того, як побудувати забір своїми руками, у цьому випадку буде складатися з установки стовпів у заздалегідь вириті ямки (зразковий їхній розмір 0,3×0,3×0,5 м). При цьому фахівці радять зробити тверду, але суху фіксацію, тобто - бетон застосовувати не потрібно.

Другий етап роботи буде складатися з набору бетонних плит на стовпи. Складностей у цьому випадку виникнути не повинне, тому що стовпи мають спеціальні пази, на які ви просто нанизуєте декоративні плити. Після проведення складання потрібно перевірити рівність створення забору і якщо необхідно, те усунути порушення.

І на останньому етапі роботи, коли ви вже повністю задоволені результатом, необхідно зробити заключну фіксацію стовпів. Для цього потрібно залити цементом кожну ямку: орієнтовна витрата на одну ямку звичайно становить 1/3 мішка цементу й 1 мішок піску. Для того ж, щоб підвищити опірність забору атмосферним опадам, радиться нанести на отриманий забір ґрунтовку для бетону, а потім пофарбувати конструкцію будь-якою фасадною фарбою.

Підійдіть до того, щоб установити забір своїми руками, творчо, і тоді ваша ділянка буде обрамляти надійне й гарне огородження

Будет Вам Полезно
Одним з головних пунктів проекту котеджу завжди є поверховість майбутнього житла. Зви
Напередодні зими варто подумати про додатковий обігрів, особливо якщо системи централ
Тридцятимільйонні елементи вентиляційних систем | вентиляція, кондиціювання, опалення
Веранда, делает любой дом привлекательнее и красивее. Подобная пристройка к дому требу