Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Вибір диван-ліжка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибір диван-ліжка

У цей час дозволити собі мати окрему спальну кімнату для гостей у міській квартирі або заміському будинку можуть далеко не всі люди. Тому, найчастіше, для раптово, що приїхали родичів, і друзів, сучасні громадяни розміщають їх у вітальні, використовуючи для їхнього комфортного відпочинку диван-ліжко.

Як підказує досвід, у цілому вибір диван-ліжка повинен бути побудований на загальному алгоритмі вибору меблів. Однак і отут існують деякі нюанси вибору моделі. І, звичайно, не коштує при покупці дорослих або дитячих диван-ліжок звертати увагу тільки на красу зовнішнього вигляду, також досить великий аспект потрібно приділити сугубо практичної крапки зору

Правила вибору функціональних властивостей диван-ліжка

По-перше, зверніть увагу, що навіть новий викатной і розкладний механізм диван-ліжок повинен працювати просто й легко. При цьому відразу варто одержати інформацію про гарантійний строк роботи механізму, а також про те, чи підлягає він ремонту. Адже сьогодні не рідкість зустріти в продажі моделі диван-ліжок, які не підлягають ремонту і їх сломавшийся розкладної або викатной механізм замінити на новий не можна.

По-друге, чи вибираєте ви дитячі диван-ліжка, круглий диван-ліжко або диван-ліжко трансформер, необхідно, щоб отримане спальне місце було рівним і широким. Не можна допускати, щоб на стиках воно мало щілини або зазори. Ну, і, по-третє, м'якість на всій поверхні одержуваного ложа повинна бути однакової

Механізми трансформації диван-ліжок

У цей час існує кілька видів диван-ліжок, які класифікуються залежно від використовуваних у них механізмів трансформації.

«Еврокнижка». На сьогоднішній день це найпоширеніша форма дивана-ліжка. Механізм трансформації в такій моделі діє в такий спосіб: сидіння зрушується вперед, а на його місце просто кладе спинка дивана. Така конструкція досить проста, зручна й практична. При цьому краще вибрати також додаткову систему «антиперекіс»: вона запобіжить небажаному зсуву викатних механізмів при їх тривалому й частому використанні. Звичайно будь-який вид дивана ( диван-ліжко кутовий, ортопедичний диван-ліжко, дитячі диван-ліжка й так далі), створений з механізмом «еврокнижки», має ящик для білизни. «Книжка». Такий механізм діє за принципом «клацання»: сидіння меблів перекидаються назад і розкладається. Також у такому дивані може стояти функція « клік-клак» (коли спинку диван-ліжка можна фіксувати в декількох положеннях), а також бути додана функція «релакс», що дозволяє фіксувати проміжне положення диванної спинки. Крім того, у диван-ліжка «книжка» механізми трансформації можуть перебувати в підголівників або підлокітників. Такі дивани також можуть мати ящики для білизни. Поворотні механізми. Вони дають можливість розгорнути деякі частини дивана на 90 градусів. Особливо часто такі механізми застосовуються в кутових диван-ліжках і у двоспальних диван-ліжках: спальне місце виходить широким і зручним.«Гармошки». Тут прийнято виділяти диван-ліжко «акордеон» (коли спинка дивана складається вдвічі) і «каскад» (сидіння даних меблів складається вдвічі).

Наповнення диван-ліжок

Сьогодні, щоб створити двох'ярусне ліжко з диваном, диван, магнезит, диван-ліжко трансформер, диван-ліжко з ортопедичним матрацом, виробники часто вже не обмежуються тільки одним звичним поролоном і пружинами. Існують і інші види нових наповнювачів:Латекс: довговічний і стійкий до бактерій матеріал, єдиним його мінусом є занадто висока вартість. Латексоподобний пінополіуретан: дуже популярний штучний, дешевий замінник натурального латексу. Синтепух: прекрасний замінник натурального пуху - не викликає алергії й екологічно чистий. Формованний пінополіуретан: найчастіше використовується в ортопедичних диван-ліжках. Він досить твердий, але, як говорять відкликання, насправді має ортопедичний ефект.

Оббивка диван-ліжок

Вибираючи диван-ліжко, варто звернути свою увагу на оббивку, і зокрема на показник її цветостойкости. Самий оптимальний варіант це придбати диван, що має маркування цветостойкости 3,5 або 4. У такому випадку дані меблі менше будуть вицвітати й довше збереже свій первісний зовнішній вигляд.

Одна із самих невибагливих у відході оббивок для диван-ліжок це флок. Також часто застосовуються для оббивки таких меблів жаккарди, велюри й шенилли. Крім того, дуже елегантно виглядає в інтер'єрі шкіряне, м'який диван-ліжко. Виберіть і ви у свій будинок такий диван-ліжко, що дозволить вам і вашим гостям відпочивати на ньому з комфортом і зручністю

Будет Вам Полезно
Як правило, для фарбування стель використовується вапно, що Необхідно приготувати з га
В горнодобывающей и перерабатывающей промышленности очень широко применяются устрой
Типы шлифовальных машин Сегодня одна из самых трудоемких отделочных работ - шлифовка п
Монтаж термопанелей є видом обробки, що на відміну від інших фасадних робіт не займає б