Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Зимовий сад - екзотика житлових приміщень

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Зимовий сад - екзотика житлових приміщень

Поняття «зимовий сад» увійшло в російський побут порівняно недавно й відразу ж заслужило більшу популярність. Давайте сьогодні теж поговоримо про те, як можна створити такий дивний по красі зимовий сад будинку. Однак перше на що потрібно настроїтися при його створенні - це наявність спеціальних, призначених для саду приміщень. У противному випадку у Вас вийде не зимовий сад, а просте місце, де перебувають трохи горшочков сцветами.

Проект зимового саду, виконаний за всіма законами сучасного дизайну, повинен задовольняти такі основні вимоги, як орієнтація приміщення на південь, а також мати більшу частку остекления на стінах і даху. Тому ідеальним варіантом буде, якщо при проектуванні будинку відразу ж буде відведені місце й для створення зимового саду: тим більше, що часто дана територія стає «ізюминкою» будинку, на якій люблять відпочивати самі хазяї, а також показувати це приміщення гостям.

Дизайнери, створюючи зимовий сад будинку, часто ділять подібні пристрої на оранжереї, теплиці, а також властиво й на сам - зимовий сад. Однак населення в більшій своїй частині таких «смуг» не проводить і приймає як зимовий сад будь-які рослини, які скомпоновані так, що людина, перебуваючи серед них, розслаблюється й почуває себе як раю.

Головним же елементом зимового саду оранжерейного типу є квіткарка, але не як жінка, що доглядає за квітами, а як стаціонарний пристрій, призначений для посадки рослин у ґрунт. Причому як така квіткарка може виступати красиво оформлена ємність або спеціальне поглиблення в підлозі.

І, як уже зрозуміло з назви, у даній нескладній конструкції будуть перебувати квіти, які за законом дизайнерського мистецтва, повинні становити приблизно 10% від загального обсягу рослин, призначених для прикраси зимового саду протягом цілого року.

Часто проект зимового саду містить невеликий прудик, декорований горшочками канн або папірусу. Заполони красиво при цьому виглядає спеціально зроблене підсвічування, що дозволяє поринути в зачарування водної гладі. Також прийнято в таких місцях установлювати стелажі з екзотичними рослинами, що тільки підкреслить їхню красу й унікальність.

Не варто зневажати при створенні будинку зимового саду й такою дизайнерською знахідкою, як створення сітки або ґрати, призначених для кучерявих рослин. Наприклад, дуже красиво й стильно при цьому виглядає дикий виноград, додаючи в інтер'єр південних фарб і гармонію від різьблених листів.

Але справжній зимовий сад - це не тільки сукупність рослин, як у дендрарії або на виставці, а місце для відпочинку гостей і мешканців будинку, що особливо цінується в зимову пору року. Тому тут перебувають звичайно плетені, дерев'яні або куті меблі: стіл, стільці, шафки, етажерки й полички. Останнім часом у таких місцях прийнято розміщати ще й барбюкюшницу.

Скляної ж стіни зимового саду дозволяють одержати дивне об'єднання з навколишньою природою, а також удень насолоджуватися теплими сонячними променями, а ввечері й уночі захоплюватися прекраснейшими зірками на темному небокраї. Щоб не позбавляти себе подібної краси, як правило, дизайн зимового саду вже споконвічно не передбачає присутність у даному місці фіранок або жалюзі

Як видно, догляд за рослинами із зимового саду вимагає часу й сил, однак задоволення, отримане від перебування в такому екзотичному місці на тлі зимового холоду, того коштує!

Будет Вам Полезно
Які підсистеми вентильованих фасадів кращі - сталеві або алюмінієві? | зустрічають по ф
Офіс сучасної фірми є складним багатофункціональним приміщенням. Тому, в Сьогодення ч
Практично будь-яка житлова квартирна площа багатоповерхових будинків оснащена балкон
Светоотражающая одяг | спецодяг для всіх випадків Персоналу шляхоексплуатаційних, ре