Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Біологічне очищення стічних вод

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Біологічне очищення стічних вод

В останні роки методи очищення стічних вод пережили справжній еволюційний процес. Як пам'ятаємо, раніше більшість способів очищення зводилося до того, що часто використану воду просто збирали в одному резервуарі, і там згодом вона йшла в землю, залишаючи на поверхні всі відходи життєдіяльності людини. Саме по такому принципі діяла дуже популярна у свій час вигрібна яма.

Інший варіант очищення стічних вод мав на увазі використання септичних засобів. Однак при цьому ступінь оцінки води оцінювалася не дуже високо - усього в 50-70%. Крім того, такий метод очищення стічних вод вимагав тривалого часу на відстоювання. Але, саме неприємне при цьому, полягало в тім, що септик становив істотну небезпеку для навколишнього середовища, і тому не міг уважатися цілком придатним для обробки води.

Зовсім інша справа являє собою біологічне очищення стічних вод. Навіть принцип її діяльності істотно відрізняється від всіх вищеописаних. У її основі лежить використання процесів життєдіяльності спеціальних мікроорганізмів - аеробних бактерій, які втримуються в резервуарах станції. За час розвитку науки вчені вже змогли почерпнути з живої природи багато геніальних ідей, і даний метод теж повністю взятий із природного середовища: точно такі ж процеси очищення протікають і в землі.

Однак головна й істотна відмінність даного методу від природного полягає в тім, що в аераційній станції дані процеси прискорюються й здійснюються набагато швидше. При цьому біологічне очищення стічних вод дуже вигідна й приємна для споживачів: адже вона не має неприємного заходу, а також проходить зовсім безшумно. Часто такі системи встановлюють у тому випадку, коли застосування інших септиків неможливо або їхня установка буде обходитися занадто дорого.

Також хочеться відзначити, що станції біологічного очищення води можуть установлюватися на будь-якій глибині й не залежать від раніше існуючих стандартів очищення. Особливо такий підхід стає актуальним у тих випадках, коли каналізаційні установки розміщають уже після проведення основного будівництва будинку й параметри прокладки труб дуже обмежені

Дуже важливо й те, такі станції очищення можуть обробляти досить більші обсяги стоків. Наприклад, сьогодні на ринку існують моделі, які готові прийняти на себе очищення стічних вод від п'яти або десяти середніх по розмірі будинків. Великою популярністю також користуються системи каналізації, розраховані на обслуговування тільки однієї родини. Також створені й успішно експлуатуються автономні станції, призначені для роботи зі стічними водами від великого готелю або резиденції. Загалом, тут є вибір - кому як подобається.

Варто також додати, що біологічне очищення стічних вод являє собою процес, що дуже простий при експлуатації, і управляти їм легко може одна людина. Крім того, даний метод здатний показувати такий високий ступінь очищення стічних вод, що звичайно наближається до 98%- ой оцінці. Як бачите, всі ці характеристики дозволяють зробити висновок, що за біологічною системою очищення стічних вод - майбутнє

Будет Вам Полезно
Перше, що бачать люди, що заходять у ваш будинок - це прихожая. Якщо вірити прислів'ю, Яка
З давніх часів дерево сприймається людиною як дуже гарний і затишний матеріал. Напевн
Светодиодная підсвічування стелі або, інакше, неонове підсвічування стелі - це один з
Дизайн котеджів, нові віяння | сучасні технології будівництва й ремонту Дизайн котедж