Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як побудувати камін своїми руками: аспекти розміщення

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як побудувати камін своїми руками: аспекти розміщення

Сьогодні, як відомо, камін служить не тільки джерелом обігріву приміщення, але і як пристрій, що надає приміщенню дивну обстановку естетического й психологічного розслаблення. Крім того, унікальна схема каміна сприяє створенню вентиляції, що дозволяє наповнити приміщення чистим повітрям і швидко усунути неприємні заходи.

Для рішення ж того, як побудувати камін своїми руками, потрібно, у першу чергу, визначитися, який тип каміна вас залучає найбільше. І тут питання коштує не тільки в його дизайні (хоча це теж дуже важливо), але й розмірах каміна, і в пристрої топкового отвору. Потім потрібно точно прорахувати всі витрати, проаналізувати їх і закупити всі необхідні матеріали.

Але, ще до того, як у вас буде на руках остаточна схема каміна, потрібно вибрати місце під даний пристрій. Від цього буде залежати, до речі, і тип самої конструкції: пристенний або центральний. При виборі місця основна вимога для каміна це те, що він не повинен перебувати в місці перетинання протягів. Краще, якщо це буде спокійне місце, удалині від дверей і вікон.

Також, зверніть увагу, що пристенний камін потрібно розміщати в цегельної перегородки або стіни. Якщо стіна зроблена з іншого матеріалу, то прийде робити для неї спеціальний ізоляційний захист і створювати цегельну ізоляцію в полкирпича по всій висоті стіни. Крім того, таке ізоляційне «пристрій» повинне виходити з боків від каміна на 20-30 сантиметрів.

Для визначення того, як побудувати камін своїми руками, дуже важливо з'ясувати, чи потрібний під дану конструкцію фундамент: а це прямо залежить від схеми каміна, що визначає вагу пристрою. Існує правило, відповідно до якого, для пристенного каміна будівництво фундаменту не просто бажано, а необхідно; в інших же випадках, варто дивитися вже по ситуації.

Фундамент під камін прийнято робити із щебенів, гравію або битої цегли, створеного на цементно-піщаному розчині. Як гідроізоляція, як правило, укладають нижче рівня підлоги два шари руберойду, а зверху розміщають стяжку. При цьому не варто забувати, що між фундаментом будинку й фундаментом каміна повинне залишитися вільне місце. В іншому ж конфігурація й розмір фундаменту каміна буде визначатися загальною формою конструкції.

Особлива увага варто приділити й площадці, що перебуває перед каміном. Для того, щоб уникнути випадкового загоряння, вона повинна бути зроблена з вогнетривкої цегли або, що робиться значно рідше, з металевого аркуша. Така площадка по розмірах повинна бути приблизно 50 сантиметрів перед лицьовою стороною каміна й по 30 сантиметрів з боків.

Як бачите, ми торкнулися тільки один аспект того, як побудувати камін своїми руками - розміщення, і те, він для когось здасться занадто складним. Однак, озброєність такими радами по всіх етапах будівництва даного пристрою, дозволять вам створити будинку такий камін, що буде притягати додому всіх вашим домочадців як магнітом: адже там є таке шикарне місце для якісного відпочинку й розслаблення!

Будет Вам Полезно
Но, конечно, сараи как определенную «роскошь» загородной жизни можно разместить не на
Гідроізоляційним матеріалам, завжди пред'являлися й пред'являються дуже тверді Вимоги
Балконные двери – это двери, которые отделяют комнату квартиры, от балкона. При этом с
Перепланування квартир - це самий складний вид ремонтних робіт, проведених у квартирі,