Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Застосування алюмінію в будівництві

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Застосування алюмінію в будівництві

Алюміній сьогодні є одним з найбільш популярних металів: він застосовується в багатьох областях промисловості, сільському господарстві й у побуті. При цьому матеріал алюміній звичайно використовується не в чистому виді, а як складова частина багатьох сплавів.

Загальні поняття про метал алюміній

Алюміній сьогодні активно використовується в автомобілі-, судо - і авіабудуванні, у холодильній і харчовій промисловості, у виробництві побутових предметів і так далі. Також широко застосовується алюміній у будівництві. Це на пряму пов'язане з його видатними якостями. Так, метал алюміній має відносно невелику вагу, вона стійкий до атмосферних впливів, на ньому не з'являється іржа й корозія.

При цьому даний матеріал добре піддається обробці й легко приймає необхідну форму. Крім того, подібні якості дозволяють застосовувати виробу з алюмінію без спеціального покриття, хоча фарба на такому матеріалі тримається дуже міцно. Завдяки своїй характеристиці, а також розвитку хімічної, термічної й механічної обробки, метал алюміній сьогодні поступово витісняє мідь і сталевий прокат.

Алюміній у будівництві застосовується так часто, що навіть недосвідчений у будівельній справі людин зможе назвати кілька прикладів такого використання. Наприклад, це можуть бути наступні вироби з алюмінію: вікна, двері, торговельні кіоски й павільйони, ажурні перекриття зимових садів, фольга, використовувана як відбивач на теплоізоляційних виробах, офісні перегородки, радіатори, багатофункціональні алюмінієві профілі й тому подібне

Області застосування алюмінію в будівництві

Використання алюмінію в будівництві, у першу чергу, обумовлено його високими антикорозійними властивостями. При цьому метал алюміній застосовується не тільки в спорудженнях, експлуатованих в умовах особливо агресивних середовищ, але й у самих звичайних умовах, де конструкції випробовують на собі негативний вплив атмосферних опадів.

Давайте ледве більш докладно зупинимося на найбільше що часто зустрічаються виробах з алюмінію, застосовуваних у будівництві.

1. Покрівельні настили

Алюміній сьогодні дуже розповсюджений при покритті дахів: покрівля з алюмінієвих аркушів володіє рядом переваг. Так, на тлі своїх гарних несучих, що обгороджують і декоративних властивостей, така покрівля, як правило, обходиться дешевше інших видів покриттів покрівлі.

И, навіть, якщо споконвічно витрати на неї будуть трохи вище, те, практика показує, що вони швидко окупаються, адже алюмінієва покрівля майже не має потреби в профілактичному ремонті й строк її служби в кілька разів більше, ніж у звичайних покрівель.

При цьому покрівельні настили з алюмінію сьогодні відрізняються більшою розмаїтістю сплавом металу й видом застосовуваних аркушів. Так, деякі споживачі віддають перевагу штампованої алюмінієвої покрівлі: у ній алюміній застосовується у вигляді стрічки. Матеріалом для такого аркуша служить алюмінієвий арганцевий сплав. При цьому розміри кріпильних шипів відповідає гофруванню стрічки

Також у будівельній практиці використовуються покрівельні настили з алюмінієво-марганцевого сплаву, представлені у вигляді штампованих картин. Кріплення таких картин до решетування здійснюється за допомогою клямер. Але найчастіше алюміній сьогодні на покрівлі представлений у вигляді хвилястих аркушів невеликої товщини

Важливо й те, що матеріал алюміній у сплаві з іншими металами за допомогою кольорового анодирування може в декоративних цілях бути пофарбованим у будь-які інші кольори. Наприклад, останнім часом алюмінієві покрівлі прийнята штучно состаривать.

Якщо ж говорити мовою цифр, то дослідники підрахували, що холодне покриття алюмінієвої хвилястої покрівлі на 47% дешевше сталевого аналога й майже в 3 рази вигідніше рубероидной, покладеної по залізобетонних плитах

2. Віконні й ліхтарні плетіння

Алюміній у будівництві широко застосуються у вигляді віконних і ліхтарних плетінь. Як відомо, плетіння з дерева відрізняються рядом недоліків, самими головними з яких є їхня ненадійність і недовговічність. З іншої сторони сталеві рами мають велика вага, швидко піддаються корозії й незручні у відкриванні. У теж час плетіння з алюмінію сьогодні не мають таких недоліків.

3. Стенові панелі

Виробу з алюмінію, застосовувані в цей час у будівництві, це й стенові панелі, які являють собою аркуші з алюмінієвих сплавів для зовнішньої обробки будинків. Для цього можуть використовуватися прості штамповані аркуші, а також спеціальні панелі, що обгороджують: вони складаються із зовнішніх алюмінієвих аркушів, внутрішнього облицювання й утеплювача або герметично замкнутого повітряного прошарку.

Важливо, що такі панелі в кілька разів менше пропускають назовні тепла, чим традиційні стіни. А при порівнянні із цегельним будинком зовнішні стіни легшають в 8 разів, а їхня вартість зменшується майже в 3 рази

Будет Вам Полезно
Деякі вважають, що роллети псують інтер'єр приміщення й будинку в цілому. Їхня основна
Завдяки багаторічним дослідженням було встановлено, що стіни зовні, якщо звичайно від
Напевно, самою основною областю будівництва лазні є укладання підлоги. Вона є своєрідн
Будинок є територією максимального комфорту, що створює людина для Проживання. Живучі