Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Облаштовуємо домашній спортзал

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Облаштовуємо домашній спортзал

Говорять, кожна фотомодель має будинку свій тренажерний зал. І справа отут навіть не в тім, що всі 24 години на добу вони судорожно намагаються схуднути, а справа в тому, що вони бояться папарацци. Якщо зірки переїли або довгий час махали на себе рукою, вони потім годинниками можуть не злазити із тренажерів, і тільки після цього вирішуються виглянути на вулицю. Домашній тренажерний зал - це дуже зручно. Устав - позанимался, дивишся серіал - крутиш педалі, засидівся на роботі за комп'ютером - розминаєш втомлені кісточки на орбитреке. Є кілька корисних рекомендацій, як краще облаштувати спортзал будинку. Для домашнього спортзалу можна виділити у квартирі як цілую більшу кімнату, так і невеликі простори (куточок на балконі, у спальні, вітальні) або не виділяти місце взагалі (використовувати складні тренажери). Якщо для нього виділяється достатній простір, постаратися наповнити приміщення природним світлом - більші вікна або лампи денного світла. Із цих причин не зовсім можуть підійти для спортзалу напівпідвальні приміщення через погану вентиляцію, низьких стель і слабкого висвітлення. Спортзал повинен бути добре вентильованим. Якщо в ньому передбачаються серйозні заняття кількох людей, то варто подумати про установку гарного кондиціонера. У домашніх умовах замість нього можна використовувати звичайний вентилятор - просто для того, щоб він створював циркуляцію повітря в кімнаті. Підлога домашнього спортзалу повинен бути зручним у багатьох відносинах. По ньому повинне бути зручно бігати й стрибати (амортизація стрибків, відносна м'якість), це повинен бути матеріал, що не викликає алергії й неприємних відчуттів при контакті зі шкірою (не токсичний, не смердючий і не колючий), тому що на підлозі в спортзалі доводиться довго лежати на підлозі, виконуючи спеціальні вправи. Крім цього, напольное покриття повинне мати якості шумоізоляції й добре митися. Тому не рекомендують класти в спортзал килими з довгим ворсом (убирають піт, важко чистити). Краще послати на підлогу однотонний ковролин на поліуретановій основі або м'який утеплений лінолеум. Стіни домашнього спортзалу краще пофарбувати або оклеить шпалерами теплих світлих, неінтенсивних тонів. Або вибрати натуральний матеріал - коркові шпалери.
ivd Як правило, у спортивній кімнаті потрібно дзеркало. Його навішують на стіні напроти тренажерів (особливо стосується силового комплексу), щоб краще контролювати руху з боку. Щоб захистити дзеркало від ненавмисного «врізання» у нього домочадців, можна спорудити дерев'яний верстат (висота - приблизно на рівні пояса). Вікна краще залишати праворуч або ліворуч від ряду тренажерів. Хоча можливо варіант, коли тренажери поміщають прямо напроти вікна - особливо часто - бігову доріжку, щоб погляд бегущего не впирався в «стіну». Також для цих цілей (щоб погляд бегущего не впирався в стіну) можна пристосувати будь-який постер (картину) з гарним видом або телевізор. Продумуючи місце розташування тренажерного куточка у квартирі, не варто забувати про важкі снаряди й тренажерні деталі, які повинні кріпитися до стіни й потовчу (шведська стінка, боксерська груша, турніки). Якщо купувати такі планується, варто шукати в будинку несучі стіни, які здатні витримати більше навантаження: вага виробу, що прикріплюється, або ваша вага. Варто заздалегідь проконсультуватися з фахівцями - яке кріплення (дюбель, анкер) і куди (до стіни, у розпірку до підлоги й потовчу) краще використовувати у вашім випадку. Якщо спортзал виноситься на балкон, потрібно подумати про те, чи здатна конструкція балкона у вашім будинку витримати вага тренажера. Чи не буде там тісно, холодно. Якщо спортзал сполучається вітальні (рідше спальнею) постаратися звільнити прилягаючу територію від тендітних і битких предметів, які можна перекинути під час занять. Відстань між стаціонарними тренажерами повинне бути 1- 1,5 м, відстань від тренажера до стіни - 30 см. При установці обов'язково поцікавитися, на яку потужність розраховані тренажери: якщо для домашнього використання - можна підключати до звичайної розетки й не боятися, що виб'є пробки. Якщо це професійні тренажери для фитнес-клубів, швидше за все, потрібно буде підводити окремий силовий кабель. Якщо в будинку зовсім немає місця для окремого тренажерного куточка, можна купити ряд компактних або складних тренажерів і використовувати їх у будь-якому місці квартири, залишивши для цього лише досить вільного простору на підлозі. У серії компактних кардио (аеробних) тренажерів лідирують степпери і мини-степпери.
bodypro Ефект нескінченного підйому на степ або по сходам, з регульованою висотою «сходів» і опором при кроці. Качає м'яза ніг. Якщо до степперу додається власник для рук - то ще й руки. Складаний велосипед - теж досить цікавий і корисний для маленького будинку тренажер. Його компактність не впливає на ефективність вправ. Щоб крутити педалі в різних навантаженнях і швидкостях, буде потрібно прикласти чимало сил. Не менш зручна складна бігова доріжка. Такий тренажер після занять поміститься в будь-яку шафу для білизни, а користі від бігу дуже багато. Із класу силових компактних тренажерів дуже популярні складні стійки і лави для преса й накачивания мускул з положення лежачи.
www. rrecord Кардиотренажери є по своєму впливі аеробними - організм людини під час роботи (при максимальних тривалих навантаженнях) трудиться в умовах надлишку кисню в крові (пульс росте, збільшується витривалість, поступово відбувається спалювання жирів і втрата кілограмів).До аеробних тренажерів ставляться степпери, велосипеди, гребний тренажер, еліптичний тренажер (орбитрек). Силові тренажери улаштовані для інших цілей. У першу чергу, вони покликані для розвитку сили, збільшення м'язової маси й формування фігури. Організм на стійках зі штангами й убудованими вагами працює по-іншому - в анаеробном режимі, тобто в умовах кисневого голодування. До цього класу ставляться будь-які лави й стійки, де використовуються ваги - гантелі, гирі, штанги, убудовані ваги. Існують також сполучені силові + аеробні комплекси (степпер, штанги, турнік), де трохи «стін» і на які можуть займатися відразу кілька людей. І напоследок - про знову про оформлення. Якщо ви обзавелися тренажерним комплексом з певною метою - зробити собі ідеальну фігуру, стіни домашнього спортзалу можна прикрасити веселими спортивними аксесуарами (годинниками, картинами), що нагадують про спорт і завзяті заняття. Або прикрасити стіну постерами ідеальних моделей, тих самих, які ховаються від папарацци, і пам'ятати, що вони теж не ідеальні, а просто довше крутили педалі. Це підвищить вашу мотивацію.

Будет Вам Полезно
Для чого потрібні септики Чому не можна виводити відходи відразу на вулицю, просто в з
Як правильно підійти до вибору фарби для дитячій | вибираємо оздоблювальні матеріали
Прежде чем заводить цветник Если кто-то решил завести на даче более или менее приличн
Ще із часів, коли на дорозі був виложен перший камінь і, таким чином, ознаменував собою