Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Садові меблі своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Садові меблі своїми руками

Загальні ради

Садові меблі - це та область будівництва, де свої сили може спробувати абсолютно будь-який будівельник, що навіть починає школяр. Особливістю цих меблів є те, що вона досить проста: кілька площин під різними кутами з'єднані воєдино. Як правило, всі саморобні ослони, столи й стільці робляться з деревини, а з нею працювати досить легко й приємно. Матеріал коштує недорого й доступний.
sad Крім самої деревини використовують матеріали на її основі: фанера, ДСП, ДВП і інші. Для того щоб меблі в саду прослужила подольше, краще вибирати нові й міцні матеріали. Ці меблі будуть довгі місяці стояти на вулиці, тому дешеві породи дерева не протримаються там довго. Навіть покриті захисним лаком, вони швидко почнуть втрачати свій первозданний вид і форму. Краще вибирати деревину твердих і напівтвердих порід (модрина, береза), цілком підійдуть для саду й м'які породи дерева (ялина, сосна, липа). Перед початком роботи дерево повинне бути добре просушено. Створювати садові меблі починають із думок про те, що саме і як хочеться сколотити. Обов'язково потрібний креслення або його подоба. При складанні деталей (важливо, щоб всі вони були заздалегідь підготовлені) можна використовувати не тільки шурупи, болти, саморези, а ще й клей - ПВА або клей для меблів. Клей урятує меблі від скрипу у місцях кріплення надалі процесі використання. Всі кріпильні деталі - капелюшка болтів, цвяхів, шурупів - потрібно буде добре утапливать у деревині, щоб про їх ніхто не міг поранити. Садові меблі краще робити без гострих кутів, а деревину добре шліфувати фрезером і обробляти покриттями (щоб не було в домочадців скалок).
your-sad Найчастіше деревина згодом починає псуватися й чорніти від вологи, вогкості й часу, тому відразу, як лава збита, її потрібно покрити захисними складами - спеціальними меблевими лаками або ж складами для захисту дерева від гниття й грибка. Для обробки деревини часто використовують просту оліфу, при використанні лаку зберігається гарний натуральний колір деревини або підкреслюється його фактура. Основні вимоги до садових меблів - стійкість її до атмосферних опадів і сонячних променів. Щоб не дати дерев'яним ніжкам садових меблів швидко стерти об землю й пісок і загнити, їх можна обмотати ізоляційним матеріалом, зробити обкуття з жерсті або дюралюмінію (1-3 мм товщиною).

У справу йдуть пеньки й бочки

Найпростіші речі можна зробити з підручних матеріалів, наприклад виявлених на ділянці пеньків, кругляків-спилов або колод, що залишилися від будівництва лазні. Старий пень може стати відмінним табуретом або ніжкою для садового невисокого стола, а з високого й широкого пня вийде відмінне садове крісло. Із кругляків і пнів різного діаметра можна виготовити стіл, табурет і стільці.
Меблі з пеньків звичайно не красять. Бажано неї відшліфувати, просочити гарячою оліфою й покрити безбарвним лаком. Для торцевої поверхні можна застосувати різні морилки, щоб краще виявилася текстура річних кілець. Стільницю до пня краще не прикріплювати, щоб була можливість нести її в будинок на зиму й на період дощів - тоді стіл прослужить довше. Якщо узятися за стовбури й з колод спробувати напиляти пластини, у майстра з'явиться більше варіантів. Крім пнів як натуральні матеріали можна використовувати всілякі міцні суки й жердини, міцно з'єднуючи їхній один з одним саморезами й шурупами. Як опори для садових меблів крім дерев'яних пеньків, колод і кругляків використовують труби великого діаметра, металеві куточки, швелери, старі рейки, цегла й природний камінь.
Наприклад, цікаві меблі для саду можуть вийти, якщо вдасться десь роздобути старі бочки. Для спорудження з них більш-менш надійних меблів прийде гарненько попрацювати із кріпленням дощок: підігнати всі рассохшиеся друг до друга, поміняти, зачистити й зафарбувати обручі. З бочок можна зробити столик, табурет і навіть комфортне крісло, зшивши на сидіння м'який пуфик. Меблі з бочок можна пофарбувати емалевою фарбою або прозорим лаком, якщо дерево барила дотепер красиво.

Спорудження простих ослонів

Для виготовлення ослона підійде практично будь-яка дошка, навіть необрізна. Як ніжки можна використовувати будь-які опори, у тому числі й великі валун^-валуни-камені-валуни. Дошку обробляють рубанком, відпилюють на потрібну довжину й починають приміряти до місця майбутньої лави. На землі, із протилежних кінців ослона відзначають позначка, де розташуються ніжки - у даному прикладі опори-валуни. Заздалегідь вимірюють висоту кожного каменю, на землі відзначають площа підстави каменів. Під камені викопують невеликі ямки глибиною в 15-20 см. Якщо вийшло так, що камені нерівні, під більший камінь викопують більшу яму. Землю з ям виймають і укладають на плівку або садову тачку. Під камені насипають піщану подушку для фундаменту - товщиною приблизно 10 см. Пісок вирівнюють, змочують і трамбують. Потім валуни акуратно укладають на подушку. Порожнечі між стінками ями й каменями засипають землею, що залишилася, і піском, і теж всі добре трамбують і вирівнюють. Далі починають майструвати дошку до валуна. У кінцях дошки потрібно буде просвердлити отвору під анкерні болти. У верхівках каменів отвору сверлятся алмазним свердлом. Після цих процедур анкерні болти забиваються в отвори й з'єднують дошку з валунами. За допомогою торцевого ключа болти затягаються до упору. Дошку покривають захисними складами. Ще один варіант ослона, для якої знадобиться мінімум інструмента й умінь. Лаву можна зробити з товстої дошки товщиною 45-50 мм. Для роботи знадобиться пилка й молоток. Якщо як кріпильні елементи використовувати болти, тоді ще придасться дриль зі свердлом. Габарити ослона приблизно такі: спинка 850 мм довжина, 170мм - висота спинки (ширина дошки). Сидіння ледве менше в довжину - 750 мм, а завширшки, навпаки ширше - 225 мм.
mebelsam Довга ніжка ослона (яка виходить уперед) має довжину 840 мм, ширину 200 мм і кут нахилу стосовно землі - 60 градусів. Друга ніжка - коротше першої, довжина 460 мм, ширина й кут нахилу той же. Збирати лаву починають із з'єднання ніжок. Їх можна прикріпити за допомогою довгих міцних цвяхів, а можна - за допомогою болтів. Сидіння прибивають до попередньо з'єднаних ніжок (з опорою на торець дошки маленьких ніжок). В останню чергу прибивають спинку, для її кріплення краще вибрати надійні шурупи.

Будет Вам Полезно
Дизайнерское решение для любого помещения стоит начать с небольшого анализа, это кас
Ни для кого не секрет, что установка охранных систем в последние годы становится все б
Організація водопостачання на дачі звичайно зводиться до забезпечення споживача вод
Щоб уберегти себе від палючого сонця або дощу на дачній ділянці, непогано обзавестися