Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Фурнітура для вікон і дверей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Фурнітура для вікон і дверей

Намагаючись заощадити на якісній фурнітурі, ви ризикуєте одержати зворотний ефект і витратити додаткові засоби на ремонт навколишніх вас вікон і дверей: адже гарна працездатність і строк експлуатації даних елементів інтер'єра прямо залежать від того, яку фурнітуру на них ви поставите. При цьому врахуйте, що ремонт фурнітури вікон і дверей - справа невдячне й звичайно буває дешевше купити нові вироби, чим намагатися відродити до життя колишні

Фурнітура для вікон

Фурнітура для пластикових вікон, так само як і для дерев'яних, дуже важлива. Саме від її залежить, буде у вашім будинку тепло або холодно, тихо або галасливо. Також фурнітура для вікон пвх і інших конструкцій забезпечує довгий строк виробів, а також дозволяє приємно й зручно використовувати вікна. Адже саме від її залежить добре або погано вони будуть відкриватися, і як щільно будуть прилягати стулки до віконної рами: і неважливо при цьому, які у вас вікна - Winkhause або Rehau - це правило єдине для всіх.

Крім того, віконна фурнітура для пластикових і дерев'яних вікон повинна бути здатної витримувати вагу досить важких конструкцій, а також радувати хазяїв своєю безперебійною роботою багато років. При цьому, в ідеалі, регулювання фурнітури вікон повинна здійснюватися легко й просто. Відкликання показують, що краща фурнітура для вікон має противовзломную захист, а також обов'язково повинна бути зручної й естетически гарної. Не варто забувати, що фурнітура для алюмінієвих і інших вікон також повинна відрізнятися простотою відходу.

И хоча, звичайно, наприклад, фурнітура для вікон Maco або фурнітура для вікон Siegenia буде в чомусь відрізнятися, наприклад, від фурнітури для вікон Roto, але в цілому можна виділити базовий модуль, без якого не обійдеться жодна віконна конструкція. Отже, стандартна фурнітура до вікон складається з основного механічного приводу (основний запор), верхньої петлевой групи й нижньої петлевой групи, а для пластикових вікон ще й група механізмів, що забезпечують кутові рухи.

Сучасний ринок виробництва фурнітури вже давно поділенийі й лідируючі позиції на ньому займають такі відомі німецькі компанії як Winkhaus, Siegenia-AUBI, Maco, G-U, Roto. При цьому більше 30% російського ринку фурнітури для пластикових вікон займає компанія Rehau, а провідним виробником фурнітури для вікон з дерева вважається компанія Maco. Крім того, фахівці радять вибирати фурнітуру для вікон тієї ж фірми, який ви вирішили придбай і вікна: вона для них буде максимально рідною

Фурнітура для дверей

Фурнітура для дверей, також як і для вікон, дуже важлива: від її буде залежати умови функціонування обраних вами дверей і кінцевий строк їхньої служби. У цілому ж до фурнітури межкомнатних і вхідних дверей ставляться дверні замки й засувки, петлі дверні, ригелі (замикаючі пристрої на дверному полотні), накладки для замків, циліндри (пристрою, які безпосередньо відкриває й закриває двері) і дверні ручки. При цьому фурнітура для розсувних дверей містять у собі ще й розсувні механізми.

Численні відкликання показують, що краще відразу купувати комплекти дверної фурнітури, а не збирати їх у єдиний блок по різних магазинах. Варто звернути увагу, що фурнітура, призначена для різних типів дверей, теж буде різною. Так, фурнітура для вхідних дверей повинна відрізнятися більшим ступенем противовзломних характеристик, а фурнітура для скляних дверей повинна виглядати більш невагомо й добірно. Крім того, і фурнітура для дверей-купе або складних дверей повинна буде мати у своєму складі необхідні розсувні елементи.

А тепер давайте розглянемо основні елементи фурнітури для дверей більш докладно. І почнемо ми з типів ручок. Тому що сьогодні асортименти даних виробів надзвичайно різноманітний, те прийнято виділяти наступні типи: ручки для дверей на квадратній або круглій підставі (на так званій розетці), ручки в зборі із замком, ручки на планці, ручки "кульки", ручки для використання із замками конкретних фірм-виробників, ручки для дверей-купе й ручки для скляних дверей. При цьому дверні ручки несуть на собі не тільки практичну функцію (відкриває й закриває двері), але це досить важливий елемент створення інтер'єра.

Другий важливий елемент дверної фурнітури, на який хотілося б звернути вашу увагу, це дверні петлі: без них неможливе відкривання ні одних розстібних дверей. Прийнято виділяти універсальні, сховані й знімні (праві й ліві). Також петлі по матеріалі виготовлення діляться на латунні й сталеві (більше дешеві).

Важливим елементом фурнітури дверей є урізні замки: їх врізають у дверне полотно й вони мають різний ступінь захисту приміщень від непрошених гостей. Так, урізні замки прийнятий розрізняти по складності захисту, по розмірах, по типах личинок, по ригелях і по що висувається затворкам. Також для вхідних і межкомнатних дверей замки буде різними. Крім того, окремо виділяють спеціальні сантехнічні замки: звичайно їх ставлять у туалеті, ванною або спальної кімнатах.

Як бачите, якісна фурнітура це застава того, що двері й вікна у вашій квартирі будуть надійними й зручними

Будет Вам Полезно
Забори із сітки-рабици є найпоширенішим способом позначення границь присадибної діля
Особливий шарм і неповторність будь-якому саду надає водойму! Невелике озеро або ставо
Утеплювати приміщення зсередини коштує тільки в самому крайньому випадку. Цей спосіб
Структурна штукатурка є зараз найбільш популярним і розповсюдженим рішенням при ство