Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Складні двері в будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Складні двері в будинку

Складні двері ми бачимо практично щодня - найчастіше в міському транспорті, автобусах і тролейбусах. У складних межкомнатних дверей - схожа конструкція й принцип роботи. Такі двері складаються з декількох секцій. Часто складні двері називають «гофрованими», дверима-гармошками, дверима-книжками, дверима-ширмами - дивлячись, на що вони більше схожі. Дуже зручними вони виявляться для невеликих житлових кімнат. Також застосування складним дверям знаходять і у ванних кімнатах (замість шторки для душу або легкої перегородки в санвузлі), і в гардеробні. Правда, бажано встановлювати ці «тролейбусні» двері в кімнатах з середньою й малою прохідністю, тому як, якщо смикати такі стулки нескінченно, щохвилини, заходячи й виходячи, те кріпильні елементи складних дверей довго не простягнуть. Складні двері встановлюють тільки в якості межкомнатних перегородок. Для вхідних дверей вони не міцні, і їх легко зламати. Але у функціональності їм не відмовиш однаково. Крім своєї компактності складні двері мобільні. Їхню конструкцію можна використовувати для тимчасових перегородок-ширм і за допомогою їх зонировать приміщення. Вони практично не здатні заподіяти шкоди, як звичайні розстібні двері. Потрібно дуже постаратися, щоб такими дверима щось прищемити або когось ударити

Двері - гармошка

Незважаючи на однаковий принцип пристрою, розрізняють два основних види складних дверей - залежно від кількості стулок. Складні двері з більшим числом вузьких секцій (шириною близько 10 см або ледве більше) називаються дверима-гармошкою (або акордеоном). Зовні вони також нагадують вертикальні жалюзі, але з більше міцними вертикальними ламелями, які з'єднані один з одним петлями. Стулки кріпляться до верхнього, іноді й нижньої горизонтальної напрямної (якщо їх дві). Саму крайню ламель приєднують до дверної коробки, сусідня (з роликом на торці) відповідає за переміщення себе й інших стулок по напрямні. Положення складного полотна в крайніх крапках фіксують прапорці-стопори.
doors55 Двері-Гармошки можуть мати одне або два плісированих полотна, і відкриватися в одну або обидві сторони. Для того щоб стулки не переміщалися ривками, у конструкції передбачені спеціальні синхронізатори, які забезпечують паралельність секцій. Звичайно, модель - гармошка підійде не для кожного інтер'єра. Але якщо добре продумати концепцію дизайну, кімната може вийти цікавої й оригінальної. Якщо складні двері (ширма) установлюється у ванною замість шторки, перевага краще віддавати пластиковим моделям. Випускають автоматичні складні двері, які відкриваються й закриваються натисканням на кнопку. Моделі-Гармошки легко підібрати під проріз будь-якого розміру, у тому числі й нестандартного. Якщо хочеться проріз розширити або звузити, то до дверей-гармошці легко додати або відняти в неї секцію. Висота дверей теж залежать від бажання замовників. Для офісів можна придумати цікаві варіанти перегородок, коли гармошка не буде доходити до стелі. Глухі складні елементи можна різноманітити скляними вставками-вітражами. У цьому випадку, щоб ламели витримали вага скла, для забезпечення конструктивної твердості, замість тонких дерев'яних пластинок використовують легкий каркас зі сталевого або алюмінієвого профілю, у який і вставляється рифлене скло або скло з декоративним малюнком. Іноді металевий каркас під скло все-таки заміняють дерев'яними рейками - у більше простих і дешевих моделях. Стекло можна заміняти прозорою плівкою й навіть наклеювати на дерев'яний каркас плівкові або миючі шпалери. Для виробництва дверей-гармошок використовують різні матеріали: дерево, МДФ і ПВХ. Середня ширина панелей 85-120 мм, а товщина 8-10 мм. Панелі можуть бути як цільними (з масиву), так і заскленими (по-іншому - з вітражем). Найпростіші моделі дверей-гармошок (без вітража) вітчизняних виробників коштують порядку 2500 р., із вставками зі стекол - від 3400 руб., двері закордонних марок, з витражними вставками й обклеєні дорогою шпоною можуть коштувати до 1300 у.е. і навіть вище.

Двері-Книжка

На відміну від дверей-гармошок дверей - книжки мають тільки дві стулки (часто їх називають ще ширмами), вони надійніше й у той же час простіше по конструкції. Конструкцію дверей-книжки можна також використовувати як для закриття дверного прорізу, так і як перегородка для цілого приміщення. Але двері-ширми вимагають для себе більше місця для відкривання. У складеному виді їхнього полотна вдвічі вужче, ніж у звичайних розстібних дверей. Іноді секції в книжок не симетричні, що виглядає досить незвичайно. Як і гармошки, двері-книжки можуть розсовуватися в одну й обидві сторони. Можна заздалегідь продумати, як будуть розташовуватися стулки в складеному виді: вони можуть розташовуватися в бічного краю прорізу, складатися уздовж стіни або навіть засуватися в стіну. Двері-Ширми добре вписуються в інтер'єри, виконані в стилі мінімалізму й ганьби-тік. Звичайно їх роблять із таких же матеріалів, що й гармошки: дерево, МДВ, Пвх-Панелі. Вартість дверей-книжок найчастіше навіть вище, ніж гармошок: 5000 -7000 руб. і вище - дерев'яні двері-книжки з масиву або зі склом, конструкції економ-класу із пластику - від 2000 руб. Витражні двері-книжки з деревини можуть коштувати 35 000 руб.

Догляд за складними дверима

Комплект готової до установки складних дверей містить у собі дверний короб, стулки з усіма пазами, зробленими на виробництві, фурнітуру, замок, ручку. До установки можна вибрати сторону й напрямок, у якому хочеться ці двері відкривати. У дверному коробі монтуються ущільнювачі, які дозволять відкривати й закривати ці двері безшумно. Стики між самими полотнами також обладнані ущільнювачами, і завдяки цьому в щілині між стулками не проникає весь звук і шум із сусідніх кімнат. Тобто, часто, незважаючи на свою изящность і мініатюрність, складні двері здатні забезпечити нормальний рівень звукоізоляції й воздухонепроницаемости.
abriss Монтаж досить простий, але в кожному разі його довіряють фахівцям, які ці двері й побудували /продали. Для кріплення необхідно лише невелика кількість шурупів. Старий косяк дверей при цьому можна не демонтувати при установці складних дверей. Досить буде зняти старі двері, зачистити отвору на косяку й навісити нову складну. В експлуатації й відході складні двері теж прості. Щоб видалити бруд з поверхні й додати стулкам якийсь блиск, досить буде використовувати звичайні засоби по догляду за меблями й виробами із пластику. засоби, Що Чистять, які містять абразивні матеріали й розчинники, застосовувати не можна. Сильні забруднення відмиє мильний розчин або пральний порошок. Під час проведення ремонту поверхні перегородок потрібно захищати від розчинників, фарб, штукатурки. Якщо підлога в кімнаті або дверний проріз нерівний, то можливо зазор між підлогою й нижньою частиною перегородки, тому підлога й проріз теж краще заздалегідь вирівняти. Гарантію на складні двері звичайно дають на 12 місяців

Будет Вам Полезно
Дизайн квартир Москва: шляхетний гергорианский стиль інтер'єра Вашої кватири. | різні с
Для кожної людини придбання предметів обстановки, це досить відповідальний захід, це
Різна профільна продукція - у чому розходження й схожість виробництва? | гарний метал
Яку користь можна витягти від жари? Від сонця не обов'язково лише ховатися в тінь і рят