Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Облаштованість гаража

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Облаштованість гаража

Розміри гаража

Розміри гаража можуть бути різними й залежати, по-перше, від кількості машин, що у нього заганяють, по-друге, шабашковому, чи використовується гараж ще і як складське, підсобне приміщення, майстерня й т.п.
forums. drom Звичайно на одну легкову машину вистачить гаража 3,5 м х 6 м. На два легковики - 6,5х 6м. Висота від підлоги до стелі гаража повинна становити не менш 2,3м. Підлога гаража роблять на 15-20 см вище під'їзної дороги, а в'їжджає машина сюди по пандусі. Правила створення пандуса нескладні: важливо не створювати великий кут нахилу між рівнем дороги й в'їздом у гараж. Звичайно пандус розтягують на 6 метрів, при цьому ширина під'їзду більше (на 30 см із кожної сторони) ширини воріт. Іноді гаражі роблять із пандусом, що веде від дороги долілиць, а гараж у цьому випадку полузаглубленний. Такі проекти теж мають ряд своїх переваг. Але в кліматичних умовах багатьох російських регіонів - з рясним снігом, дощем - надлишки опадів будуть постійно скапливаться внизу такого пандуса, застоюватися й викликати багато труднощів при користуванні гаражем

Види воріт для гаража


protexspb На сьогодні виділяють три види воріт, які можна повісити на гараж - це розстібні, секційні й рулонні ворота. У кожних є свої переваги. Розстібні ворота - знайомі всім, традиційні ворота на петлях. Вони складаються із двох половинок і відкриваються назовні.
ndveri Висота гаража з такими воротами може бути абсолютно кожний, вони не вимагають якихось певних стандартів. Мінімальна висота гаража 2,3 м. Такі ворота, як правило, відкривають вручну й не передбачають автоматичного й дистанційного керування. Більше складними воротами вважаються секційні ворота. Принцип їхньої дії: відкриваються нагору, убираючись під стелю. Вони зручніше, ніж розстібні, тим, що повністю звільняють місце перед гаражем і в нього стає зручніше в'їхати.
st31 Секційні ворота займають мало місця. Узимку може бути менше проблем при відкритті/закритті таких воріт, коли пандус завалений снігом. Висота гаража для секційних воріт повинна бути не менше 2,58 м. Такі ворота можуть бути холодними, якщо вони виготовлені із секцій сталевих аркушів. А можуть бути утепленими, якщо секції воріт зроблені із двох сталевих аркушів, заповненими в проміжку пеноматериалами. Управляються секційні ворота вручну, автоматично або з пульта дистанційного керування (до 30 м). Ворота обладнаються електроприводом (220 У) і пусковою кнопкою усередині або зовні гаража ( кнопка-ключ). При подачі сигналу з пульта або натисканні кнопки, секції воріт сковзають по спеціальних напрямних і вбираються під стелю гаража. Аналогічно закриваються. Існують ще рулонні ворота.
autopark-nn По своїх якостях вони схожі на секційні. Відмінність рулонних воріт у тім, що складаються вони з вузьких профілів, які намотуються на барабан. На додаток до всьому рулонні ворота мають три варіанти монтажу: перед прорізом гаража, у прорізі, і усередині приміщення. Так що висота воріт теж може варіюватися. Якщо хазяїн вирішить монтувати рулонні ворота усередині гаража або в прорізі, йому буде досить висоти стелі 2,58 м. Якщо ворота будуть кріпитися зовні, вистачить висоти й в 2,3 м.
sp. by У рулонних воротах також можливі варіанти холодних і утеплених дверей. Холодні виконуються із суцільнотягнених алюмінієвих профілів. Утеплені ворота робляться з алюмінієвих або сталевих профілів роликової прокатки, які наповнені пеноматериалом. Рулонні ворота управляються так само, як і секційні автоматично, дистанційно або вручну (при перебоях з електроенергією). При подачі сигналу починає крутиться вал, розташований у барабані комір, і профілі починають намотуватися й підніматися нагору.
otk. by

Опалення й вентиляція

Температура усередині гаража не повинна бути занадто високої. Від цього почнуть швидше псуватися деталі автомашини (підсилиться корозія) у холодну пору року. Якщо гараж роблять опалювальним, його обладнають сталевими радіаторами опалення. Оптимальна температура усередині - усього 5° С.
garage-auto Витяжну вентиляцію роблять у стіні за допомогою вентиляційного каналу або отвору. Якщо в гаражі планується влаштувати мийку, тобто буде підвищена вологість у приміщенні, обов'язково прийде обладнати примусову витяжну вентиляцію: установити в отвір вентилятор або інші пристрою

Устаткування мийки усередині гаража

Звичайно, справжню професійну мийку в гаражі влаштовувати досить важко, у домашніх умовах можна створити її подоба, спорудивши пост для мийки машини, підвівши до гаража водопровід і каналізацію й улаштувавши в підлозі так звану «песколовку».
gidrogroup Для того щоб вода з-під машини добре стікала в песколовку, підлоги в гаражі будують із ухилом у її сторону. Круговорот води в гаражі виходить наступної: машина миється, і токи води від її із брудом і піском стікаються в песколовку. Ця ємність з'єднується з каналізацією, і вся брудна вода відразу йде туди. Найважчі частки опускаються на дно песколовки, що прийде періодично виймати й чистити. Зверху песколовка закривається знімними ґратами. Якщо в гаражі вирішено помістити пост мийки машини разом з песколовкой, то тоді ворота для гаража краще встановлювати в прорізі або зовні приміщення
Також варто затурбуватися питанням безпеки й зменшувати напруга в електромережі. Часто, якщо в гаражі є водопровід і ведуться водні процедури, на уведенні електролінії встановлюють понижувальну напругу трансформатор - до 12 У. Можна жити й без трансформатора, з напругою 220У, але акуратно й чітко виконувати всі вимоги по використанню електроприладів у вологих приміщеннях: світильники, розетки, проводку встановлювати влагозащищенні, вимикачі виносити за межі приміщення. Замість мийки в гаражі можна обладнати оглядову яму, глибиною 1,5-1,6 м, якщо рівень ґрунтових вод дозволяє це зробитися

Будет Вам Полезно
Буквально кілька десятиліть назад, в'їжджаючи в нову квартиру, усе задовольнялися пок
У наш час складно когось дуже здивувати наявністю в будинках гарячого водопостачання
На сьогоднішній день, цемент виступає основним будівельним матеріалом, без нього не мо
Важливим етапом у будівництві будь-якого будинку є облицювання, що захищає будинок від