Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Робимо бетономішалку зі звичайної бочки

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Робимо бетономішалку зі звичайної бочки

Хочу поділитися інформацією про те, як зробив бетономішалку своїми руками. Причому спочатку я зробив просту, а потім, коли обсяги бетону збільшилися, зробив і електричну бетономішалку! Що для цього необхідно? І які інструменти я використовував, щоб полегшити роботу? Відповідь дається нижче. Представляю вашій увазі саморобну бетономішалку зі звичайної 200-літрової бочки, що горизонтально насаджена на робочий вал. Для одержання результату усередині бетономішалки необхідно приварити хрестовину для якісного перемішування бетону: за рахунок ексцентричного обертання бочки й відбувається «заміс». Таким чином, ви робите всього 8-10 оборотів бочки й розчин бетону вже готовий до застосування.

Так, саморобна бетономішалка це дуже зручно, але якщо ви хочете випробовувати зручності в повному змісті цього слова, то спробуйте наступне: я зробив інший варіант і мені він дуже сподобався. А мова йде, як ви зрозуміли, про те, як я зробив електричну бетономішалку, і теж своїми руками. Її конструкція дуже сильно відрізняється своєю простотою від звичних гравітаційних бетономішалок, зроблених на заводі

Виготовлення я почав з обробки знову ж звичайної бочки. За допомогою рулетки й шнура я зміг з легкістю знайти центр на кришці й на днище самої бочки. Після чого по центрі ваш покірний слуга просвердлив отвори необхідні для посадки на вал, а також відповідного отвору під болти для кріплення фланців, за допомогою яких барабан жорстко з'єднався з валом. Після цього взяв у руки шлифмашинку й відрізав уздовж бочки люк: я взяв 1/3 її діаметра, а ви можете зробити, як вам буде зручніше. Потім, щоб бетономішалка була стійкої, потрібно зварити зі сталевих куточків у вигляді букви А дві ніжки, а також за допомогою відрізків арматури зміцнити їх при цьому між собою.

При роботі під бочку ставиться корито або ящик, необхідні для вивантаження бетону, а іноді, залежно від обсягу роботи, під бочку можна підставити лоток, створений з ухилом, що і буде забезпечувати стекание бетону в траншею. Ну, а для того, щоб виготовити бетономішалку вам так само знадобляться запастися двома корпусами з підшипниками. При цьому в кожному з корпусів повинне бути по двох підшипника, які мають однакові зовнішні, але різні внутрішні діаметри. Беремо підшипник, що має більший внутрішній діаметр, і вставляємо туди відрізок труби, що потім приварюємо до однієї зі сторін бетономішалки.

За рахунок таких відрізків можна легко й просто повернути й вивантажити бетон, а у внутрішні підшипники, що мають малий отвір, вставляється сам вал, що проходить через підвіски. Якщо у вас немає підшипника з різним діаметром, то візьміть чотири однакових підшипники, і одягніть його на вал через втулку. Для того ж, що б на дні бочці не залишалося не розмішеного розчину, я приварив на вал у різних місцях чотири дуже легкі лопатки незвичайної форми: зроблені з куточків 25х25 мм.

І ще варто врахувати один дуже важливий момент, для того, що б розчин розмішувався якісніше, залишіть невеликий зазор (1-2 мм) між лопатами й стінкою бочки. Не думайте, що при цьому щебені буде застрявати: ні, основна частина маси буде проходити через хрестовину бетономішалки. Завдяки ж тому, що двигун буде працювати з мінімальними навантаженнями, то в такий апарат можна «визначити» і однофазний електродвигун, що має конденсаторне включення в мережу. Необхідно, щоб робоча швидкість обертання вала була не більше, ніж 48 про/хв, і суміш, що переміли тоді, не буде розприскуватися. Ну, а якщо на вашім будівництві не підключене електрика, то вал можна обертати вручну, насадивши при цьому на нього подоба штурвального колеса. Це набагато спростить завдання того, як приготувати розчин

Багато людей, що зацікавилися, запитують мене: а який найкраще підібрати для бетономішалки електродвигун? У більшості випадків типи двигунів і редуктора принципового значення не мають. У наведеному вам прикладі я використовував двигун з потужністю в 2,2 кВт і 1500 про/хв., а також черв'ячний редуктор. Для підключення двигуна до мережі застосовується автоматичний вимикач і штепсельне типу ИЕ-9901 з'єднання. При цьому редуктор бажано, щоб був із циліндричними шестірнями: він повинен іти в зборі з електричним двигуном.

Сама конструкція так ідеально винайдена ще до мене, що натяг ременя відбувається в результаті ваги самого електродвигуна: завдяки такій конструкції охороняється двигун від перевантаження. Але також встає питання, як же звідти дістати готовий розчин? А відповідь проста: при включеній бетономішалці тільки перекиньте неї в одну сторону: візьміться за ручку, що приварена з боку. Після цього обертові лопати бетономішалки повинні викинути готову масу в спеціально приготовлене для цього місце. Оскільки остільки сама бочка зв'язана через підшипники з робітником валом, те її перекидання не складе складності

Отже, як ви побачили, зробити бетономішалку своїми руками не становить великої праці. При цьому вона зручна в обіг і, саме головне, ощадлива. Крім того, вона, може бути, дуже корисна в «домашнім» будівництві

Будет Вам Полезно
Ніхто не стане сперечатися з тим, що сучасне будівництво будинків, дачних будиночків, к
Колода або брус - не важливо із чого побудований будинок, головне - це надія на незапер
Перш ніж приступитися до будівельних робіт, варто довідатися про те, що собою представ
Сьогодні ринок опалювальних камінів пропонує своїм споживачам три види встаткування: