Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Безрамне остекление балконів і лоджій

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Безрамне остекление балконів і лоджій

Безрамне остекление - це стильне й оригінальне рішення для відкритих приміщень, наприклад, таких як лоджія, тераса, балкон, веранда або альтанка.

Конструкція безрамного остекления балконів і лоджій

По своїй конструкції безрамне остекление балконів і лоджій ставиться до холодного остеклению, тобто його метою є не утеплення приміщень, а прикраса певної території, а також захист її від вітру, дощу, снігу, бруду й пилу. Головною особливістю декоративної функції такого остекления є те, що воно дозволяє одержати відмінний панорамний вид: без розподілу загальної «картинки» рамами на окремі прямокутники.

Також унікальним є те, що конструкція безрамного остекления лоджій при теплій погоді дає можливість зрушити стулки убік, звільнивши повністю, таким чином, світловий проріз. Те, що в системі відсутні вертикальні рами й перемички, дозволяє використовувати безрамне остекление для оформлення фасадів будь-яких будинків.

При цьому було замічено, що коли люди вперше дивляться на балкон або лоджію, засклену за фінською технологією, то їм здається, що скла такої конструкції закріплені прямо до частин, що обгороджують, лоджії або балкона. Але ця помилкова думка: закріплення стекол відбувається в спеціальних рухливих петлях, що рухаються по напрямних. Напрямний же профіль, у свою чергу, жорстко закріплений у бетоні за допомогою анкерних болтів

Товщина стекол у безрамному остеклении балконів і лоджій, у першу чергу, визначається висотою простору, що склиться. Так, якщо стекло повинне бути вище 2 м, те воно, як правило, буде товщиною 8 мм. У випадку більше низьких параметрів, використовують 6-міліметрове скло. Також стандартне остекление має на увазі, що ширина кожної скляної стулки може варіюватися від 60 до 80 см.

Стики стекол у безрамних конструкціях закривають прозорим тонким межстекольним ущільнювачем, що перешкоджає влученню на захищену територію води, снігу й пилу. Однак допускається влучення невеликої кількості вологи на балкон через технологічні зазори, що існують між алюмінієвими накладками

Також важливо, що якісне остекление має на увазі, що всі елементи конструкції будуть виконані з гарних, довговічних матеріалів. Наприклад, звичайно алюмінієві деталі офарблюють методом порошкового напилювання, а як кріплення застосовують нержавіючу сталь. В іншому ж все залежить від розміру лоджій і бажань замовників.

Переваги безрамного остекления балконів і лоджій

Серед основних переваг безрамного остекления лоджій і балконів можна виділити наступні моменти: 1. Даний вид остекления можна застосовувати для балконів або лоджій будь-яких типів і форм
2. Завдяки тому, що безрамне остекление це повністю прозоре огородження, те загальний зовнішній вигляд будинку при їхній установці не страждає
3. При бажанні лоджію або балкон можна повністю відкрити: для цього потрібно тільки зрушити скляні полотна убік, склавши їх «книжкою» або повернувши до стіни.
4. Віконні стулки надійно зафіксовані, вони займають мало місця, для їхнього відкривання й закривання не потрібно особливих зусиль. 5. Безрамні вікна зручно мити, як зовні, так і всередині.
6. У конструкції безрамного остекления застосовують безпечні надміцні загартовані стекла, які навіть при розбитті зовсім безпечні: вони обсипають безпечними скляними кристалами
7. Остекление безрамними конструкціями добре захищає балкон від дощу, бруду, пилу й пуху

Недоліки безрамного остекления балконів і лоджій

До визнаних недоліків безрамного остекления лоджій і балконів можна віднести: 1. Такі конструкції мають низьку теплоізоляцію, тому вони можуть забезпечити тільки сезонне використання обгородженої території.
2. При безрамному остеклении балконів і лоджій неможливо використовувати захисні, противомоскитні сітки
3. Щоб безрамні системи завжди мали гарний зовнішній вигляд, стекла доводиться досить часто мити
4. Безрамне остекление є не повністю герметичним, тому на балкон або лоджію буде проникати невелика кількість вологи
5. Безрамні системи мають погану шумоізоляцію: вони поглинають до 10 децибелів, у той час як, наприклад, даний показник по пластиковим остеклениям становить 30-40 децибел.

Тому, можна сміло сказати, що використання безрамного остекления лоджій і балконів це, швидше за все, більше естетическое задоволення, чим серйозний захист простору від вологи, шуму й холоду

Будет Вам Полезно
Будинку, оброблені сайдингом, виглядають красиво і яскраво, як на картинці. Сайдинг - ма
Можна вічно спостерігати за тим, як горить вогонь. Хоча б раз у житті деяких людей відві
Цілком стандартна ситуація - ви довго коливалися, не могли остаточно визначитися й, на
При підготовці до будівництва лазні, кожний, хто хоче побудувати дійсно гарну лазню, п