Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Вибираємо садові меблі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вибираємо садові меблі

Садові меблі, незважаючи на своє приблизно однакове призначення - стояти в саду - насправді в житті дуже різна. Спробуємо розібратися. По своїх якостях садові меблі можна розділити на різні групи. Наприклад, є меблі, як і рослини, солнцелюбиві й тіньолюбні. Тобто перші здатні стояти на сонце в самий знай на протяг усього літа не вицвітають, розсихаються, деформуються й. т.буд. Іноді навіть до морозу вони байдужі, і їх можна залишати на відкритому повітрі в зиму. Солнцелюбивую меблі можна встановлювати на відкритому повітрі, у води, на газонах. Тіньолюбні крісла й стільці, навпаки, не переносять влучення на них прямих сонячних променів. Їх можна ставити тільки в альтанках, на верандах, під тентом. При покупці потрібно довідуватися, наскільки меблі терпимі до сонця. Меблі ще можна розділити за принципом своєї ваговитості. Одні набори важать багато й установлюються в саду на весь сезон: многокилограммові гойдалка-ліжка, непід'ємні обідні столи, більші дивани. У цьому випадку треба враховувати, що часом буде йти дощ і непід'ємні меблі, якщо вона нетерпима до води, повинна бути захищена тентом. Зручна в саду мобільні меблі, такі набори можна переносити з місця на місце, багато хто із предметів постачені коліщатами й роликами. Якщо площа в саду невелика, незамінної будуть складні мобільні меблі. Меблі можна розділити й ще по одному принципі: на ту, котра служить один - максимум два сезони, а після цього відправляється в мусорку; і на ту, котра може служити дуже довго. Меблі на сезон звичайно коштує дешево і її зручно часто міняти. Такі меблі швидко вигорають на сонце, дряпається й забивається пилом. Але вона зручна дешевиною. Звичайно родина купує в сад спочатку кілька стільців і обідній стіл, потім гарнітур може доповнитися шезлонгом і щось схожим на ліжко, аматори вишуканого відпочинку рано або пізно здобувають гойдалка й магнатсько. От найпоширеніші види садових меблів.
parthenon-house 1 - садовий стілець; 2 - "директорське" крісло; 3 - крісло-"барило"; 4 - пристовбурний ослін; 5 - ослін; 6 - підвісний диван; 7 - шезлонг; 8 - крісло, що відкидається; 9 - крісло-розкладачка; 10 - пляжний шезлонг; 11 - стіл для пікніка; 12 - садовий стіл.

Пластикові меблі

Пластикові меблі залишаються однієї із самих популярних на дачних ділянках, тому що вона недорога й практична: легка, яскрава, мобільна, складна. Пластикові столи й стільці не бояться дощу.
4living Все більшу популярність здобувають більші садові 3-місцеві пластикові ослони й шезлонги-лежанки. Ціна на пластикові меблі звичайно невелика (у порівнянні з іншими матеріалами). Стільці 300 - 1400 руб., столи 156 - 2500 руб. (хоча є більше якісні й ґрунтовні моделі за 3000 - 5000 р.), шезлонги 1200 - 9000 руб., ослона 2000- 4000 р.
4living Головний недолік меблів із пластику - вицвітання й поступове руйнування від прямого сонячного світла. Але це більше ставиться до дешевих сортів пластику. Більше дорогі сорти стійкі до ультрафіолету й не вигорають. Пластик - досить тендітний матеріал і при необережному обігу можливі механічні ушкодження.

Плетені меблі

Плетені меблі люблять за її добірність, ажурність, натуральність і якийсь сільський колорит, стиль «кантрі». Моделей полонених меблів дуже багато. У Росії плетені меблі виготовляють в основному із традиційного для нас матеріалу - вербової лози. Але й отут є різновиду.
lozaprofi Найпростіші вербові плетені меблі складаються з каркаса, що обплетені неошкуренним тонким вербовим прутом (діаметр не більше 0,5 см). З такого прута звичайно плетуть і кошика. Це найдешевший варіант, недовговічний і не завжди гарний. При регулярному використанні такі меблі без ремонту служать один сезон. Більше міцні меблі виходять, коли товстий каркас (2-4 см у діаметрі) обплітають ошкуренним прутом (діаметр 1-2 см). Самі тонкі прути вставляють у плетиво тільки в декоративних цілях. Життя плетеному дивану може продовжити лак (менше паскудяться + водовідштовхувальні властивості). При покупці можна поцікавитися, чи була лоза провареної. Завдяки цій спеціальній технології лоза не ламається при згинанні й не втрачає еластичність після сушіння, у ній гинуть суперечки грибків. Якісні плетені меблі можуть прослужити 20-30 років.
lozamebel Ціни на плетені меблі залежать від якості матеріалу й складності робіт. Плетені крісла 3000- 5000 р., плетені дивани від 7500 р-7700 р., магнатсько від 6000 - 13000 р., гарнітури плетених меблів (крісла, дивани, столи, стільці) 12000 - 33 000 р. (у тому числі із вставками деталей зі скла й тканини).

Меблі з ротанга

Меблі з ротанга - це теж по суті плетені меблі, тільки матеріал іншої. Але її настільки багато й вона так розкручена, що ротангові меблі краще винести під окремий заголовок. Отже, що таке ротанг? Це рослина-пальма лианообразной форми, росте в жарких країнах, так що всі плетені меблі звичайно імпортуються з Індонезії, Латинської Америки й Малайзии. Меблі з ротанга може бути гнутої або плетеної. Ротанг стійкий до впливу вологи, до фарбування виробу мають характерний жовтий колір. В основі ротангової пальми лежить дуже тверда серцевина, а стовбур - з більше м'якою деревиною. Звідси якості ліани - гнучкість і міцність. Ротангова деревина дуже добре витримує перепади тиску й температури. Через те, що рослина ротанг - досить екзотичное, деревина й меблі з нього (з огляду на матеріал, працю робітників, перевезення й т.п.) дорога. Тому згодом придумали такий матеріал як штучний ротанг. І застосовують його тепер повсюдно для створення гнутих і плетених меблів. Говорять, штучний ротанг навіть краще натурального, тому що по зовнішньому вигляді не уступає сьогоденню, так ще не боїться дощу й сонця, і зношується набагато повільніше звичайної пальмової деревини. Меблі зі штучного ротанга, як можна догадатися, дешевше.
lwest Ціни на ротангові меблі різні. Стільці-Крісла коштують 3000- 10000 р., магнатсько 8000-12000 р., меблеві комплекти для відпочинку 15-20000 і вище.

Дерев'яні садові меблі

Дерев'яні меблі можуть бути як найпростіший, так і складною, елітної й дорогою. Наприклад, рідка й коштовна порода дерева мербау, що виростає в екваторіальних і тропічних лісах. Деревина мербау має темний червоно-коричневий відтінок із вкрапленням золотавих жилок. У дереві втримується високий відсоток маслянистих речовин і природного антисептика, тому деревину можна не обробляти хімічними речовинами й барвниками. Мербау вважається однієї з самих довговічних порід у світі, тому меблі з її гарна для використання на відкритому повітрі. Якщо ж говорити про звичайні породи дерева, то всі дерев'яні меблі повинна відповідати двом критеріям: бути износо - і влагоустойчивой. Сама міцна й стійка деревина - у листяних дерев: дуб, ліщина, вишня. Вони добре переносять коливання вологості й температури, не вигорають на сонце. Гарні, але не так стійкі вироби з акації, їли й більше дешевої деревини. Такі меблі краще не використовувати на зовсім відкритих просторах і на сонце, а ставити на верандах, терасах, під навісами.
iokrone Набагато краще купувати дерев'яні меблі, де використані дерев'яні з'єднання, а не клей. Металеві деталі повинні бути з нержавіючого матеріалу, тому що іржа може ушкодити дереву. Щоб меблі не стали підгнивати знизу, від землі, знизу меблі теж повинна бути оброблена ласий ретельно, як і зверху.
ivd Вартість дерев'яних садових меблів залежить від типу деревини і якості обробки. Крісла й ослони коштують 1500-4000 р., більші лави 5400-10000 р., столи - від 2000 р., дерев'яні садові гарнітури 20000-30000 р. И вище.

Дерево + чавун

Можна поставити в саду й меблі, у якій сполучаються міцність чавуну й практичність деревини. Звичайно, такі меблі багато в чому нагадує офіційні парки й сквери в місті, воно непід'ємно або досить важка, і якщо вже стала де - те, то на весь сезон. Але куті меблі по-своєму гарні й ажурна, а також довговічна й практична: її не віднесе першим поривом вітру, не зламають навіть самі шкідливі малюки, не згниє від сирої землі через сезон.
parthenon-house Чавунні меблі з дерев'яними сидіннями й стільницями здатна прослужити довгі роки.
Ціни на куті меблі з дерев'яними поверхнями: ослона порядку 3000-5000 р., садові столи 6000-14000 р., комплекти садових меблів 10000-40000 р.

Будет Вам Полезно
Якщо спостерігається промерзання стіни в декількох місцях або в одному, то потрібно по
На сьогоднішній день самим популярним покриттям для скатної покрівлі є "металлочерепи
Для помещений с повышенной влажностью необходима особая отделка. Как правило, исполь
Для того, чтобы Ваш деревянный загородный дом был надежно защищен от огня и биопоражен