Новые Советы

2718

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6036

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як я організував робоче місце столяра

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Як я організував робоче місце столяра

Для того, щоб правильно створити робоче місце столяра необхідно дві основних умови: перше, щоб у вас було певне місце з достатньою кількістю квадратних метрів, а по-друге, спеціальне устаткування, що і дозволить вам здійснювати основні столярні операції. Саме ж головне, що потрібно мати за технологією столярних робіт, це верстат. По визначенню верстат повинен являти собою спеціальний стіл, на якому повинні бути пристосування для закріплення матеріалу і його обробки.

Також, зрозуміла справа, що інструмент столяра повинен десь зберігатися: тому поруч із верстатом повинен перебувати шафка для інструментів. Якщо у вас, як і в мене, є вільне місце в сараї, де й обладнане в мене робоче місце столяра, то верстачную дошку можна прикріпити до стіни на кронштейнах. Як верстат у мене виступає дошка шириною 200 мм, довжиною 1200 мм і товщиною в 50 мм.

Але не будь-яка дошка приблизно таких розмірів вам підійде: вона
обов'язково повинна бути добре вистругана й висушена. На такій дошці зручно розташувати пристосування, які будуть потрібні вам для закріплення матеріалу для обробки. При цьому зверніть увагу, що верстат це не просто інструмент, якому можна зібрати в ящик. Ні, верстат як основний елемент робочого місця столяра повинен бути його візитною карткою. Він завжди на очах і тому повинен уже розглядатися як частина меблів. У результаті приділите час, щоб ваш верстат виглядав акуратно. Тільки тоді на ньому вам буде зручно й приємно працюватися

Крім того, зверніть увагу, що робоче місце столяра повинне бути добре освітлено, а всі інструменти повинні лежати на «своїх» місцях. Як правило, всім правшам-столярам зручно, якщо ножівка, молоток, олівець і, наприклад, шило, будуть лежати в них праворуч, а от такі інструменти як шурупи, косинець, стамеска й брусок будуть перебувати з лівої сторони

І останнє, - щоб верстат служив вам довгий час, за ним потрібно доглядати. Наприклад, буде добре, якщо ви просочите його кришку оліфою. При цьому дерев'яні гвинти варто натерти, звичайним сухим милом або парафіном. Гвинти з металу потрібно змазати маслом. По закінченні ж роботи не забудьте зібрати стружку й розкласти всі інструменти столяра на свої місця. Тоді у вас буде місце, на якому буде приємно виконувати роботу

Будет Вам Полезно
Дверний замок - це серце будь-яких вхідних дверей. Як ви самі розумієте, будь у вас найдо
Багато хто знають, що більшість житлових будинків, побудованих ще в радянський час, осн
Среди фантастического разнообразия всевозможных устройств, представленных на рынке
Поняття «зимовий сад» увійшло в російський побут порівняно недавно й відразу ж заслу