Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Євроремонт за всіма правилами

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Євроремонт за всіма правилами

Більшість із людей при слові «євроремонт» уявляють собі шикарну квартиру або будинок з дорогою обробкою, ексклюзивними меблями й устаткуванням. Насправді євроремонт за всіма правилами являє собою добре продумане планування, раціональні інженерні рішення, підготовчі роботи й, звичайно ж, використання довговічних і якісних матеріалів

Щоб ремонт не перетворився в нескінченний процес і витрати на нього не вийшли за межі певного бюджету, необхідно скласти план робіт і тверду змету

Перепланування

Якщо в плані робіт передбачене перепланування приміщень, то починати треба з оформлення необхідних дозвільних паперів, інакше самовільна перебудова може викликати багато юридичних проблем, аж до позбавлення права власності на житлове приміщення через суд або вимогу привести все в первісний стан.

Після одержання необхідних дозвільних документів можна приступати до перепланування. Але й тут є певні обмеження. Наприклад, не можна зносити несучі стіни або влаштовувати в них дверні прорізи, переносити стояки тепло-, газо - і водопостачання й деякі інші заборони. Зате можна міняти місце розташування внутріквартирних перегородок, ламати старі й зводити нові. Для їхнього пристрою використовуються різні матеріали, такі як: пінобетонні блоки, стеклоблоки, силікатна або глиняна цегла й т.д., а також пазогребневі гіпсові плити (ПГП) - вологостійкі й не вологостійкі

Інженерні комунікації

Після перепланування приступають до пристрою інженерних комунікацій. Починати можна з будь-якого виду мереж. Наприклад, з водопроводу. На сьогоднішній день велике поширення одержали водопровідні труби з полімерних матеріалів. Вони прості в монтажі й довговічні. Також застосовуються мідні, скляні й металлопластикові труби.

Для електропроводки останнім часом використовується мідний кабель, що прокладається в спеціальних гофровані або Пвх-Трубах. Розведення ліній роблять так, щоб виключити використання трійників і подовжувачів, що збільшують навантаження на мережу. На кожну лінію електромережі встановлюють окремий автоматичний вимикач. Вони встановлюються в спеціальний електрощиток на вході, у якому ставлять диференціальний автомат або пристрій захисного відключення (УЗО).

Важливим етапом під час євроремонту за всіма правилами є пристрій ефективної системи опалення. Радіатори батарей бувають модульними (біметалічними або дюралевими) або сталевими (трубчастими або панельними). Найбільшу ефективність мають біметалічні й трубчасті радіатори опалення

Вирівнювання поверхонь

За прокладкою інженерних комунікацій треба етап вирівнювання поверхонь. Це необхідно зробити обов'язково, щоб згодом не було проблем з опоряджувальними роботами й установкою встаткування й меблів.

Светопрозрачні конструкції

Заміна віконних плетінь невід'ємна частина євроремонту за правилами. Сучасні пластикові стеклопакети повинні володіти звуко - і теплоізоляційними властивостями. Із зовнішньої сторони для виключення впливу вологості повітря й перепадів температур додатково на монтажну піну укладають спеціальну гідроізоляційну стрічку, а із внутрішньої сторони вікна - пароізоляцію. Заміна светопрозрачних конструкцій повинна вироблятися фахівцями з певної технології. Наявність сертифіката від виробника віконного профілю є підтвердженням кваліфікації фахівців з фірми-установника і є гарантією дотримання технології монтажу вікон.

Скільки коштує комфорт

Обсяг робіт, виконуваних при євроремонті досить великий, щоб зробити його самостійно. Кращим варіантом буде звернення до спеціалізованої фірми, у якої є ліцензія на право виконання таких робіт. У цьому випадку з нею можна укласти офіційний договір на провадження робіт, у якому прописати можливі ризики й відповідальність, як перед замовником, так і у випадку заподіяння збитку сусіднім приміщенням.

Чималу роль у здійсненні ідей із приводу майбутнього оформлення своєї квартири грає й питання фінансових витрат. На сьогоднішній день вартість євроремонту становить від 6 тис. рублів за 1 кв. м. У витрати також включається вартість технічного розрахунку й дизайн-проекту (від 50 до 70 тис. рублів).

Щоб небагато заощадити можна взяти частина робіт на себе. Наприклад, узгодження юридичних питань або фінішну обробку

Євроремонт за всіма правилами - це, насамперед, правильний підхід до всього циклу робіт

Будет Вам Полезно
Для обогрева загородных частных домов, площадь которых не более 70 кв. м., широко использ
Насосные станции водоснабжения, предоставляемые производителями на рынок, можно раз
У дизайні інтер'єра колір займає важливе місце в ряді інших естетических і психологічн
Як правило, опалення заміського будинку водяне користується особливою популярністю в