Новые Советы

2680

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5971

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Євроремонт за всіма правилами

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Євроремонт за всіма правилами

Більшість із людей при слові «євроремонт» уявляють собі шикарну квартиру або будинок з дорогою обробкою, ексклюзивними меблями й устаткуванням. Насправді євроремонт за всіма правилами являє собою добре продумане планування, раціональні інженерні рішення, підготовчі роботи й, звичайно ж, використання довговічних і якісних матеріалів

Щоб ремонт не перетворився в нескінченний процес і витрати на нього не вийшли за межі певного бюджету, необхідно скласти план робіт і тверду змету

Перепланування

Якщо в плані робіт передбачене перепланування приміщень, то починати треба з оформлення необхідних дозвільних паперів, інакше самовільна перебудова може викликати багато юридичних проблем, аж до позбавлення права власності на житлове приміщення через суд або вимогу привести все в первісний стан.

Після одержання необхідних дозвільних документів можна приступати до перепланування. Але й тут є певні обмеження. Наприклад, не можна зносити несучі стіни або влаштовувати в них дверні прорізи, переносити стояки тепло-, газо - і водопостачання й деякі інші заборони. Зате можна міняти місце розташування внутріквартирних перегородок, ламати старі й зводити нові. Для їхнього пристрою використовуються різні матеріали, такі як: пінобетонні блоки, стеклоблоки, силікатна або глиняна цегла й т.д., а також пазогребневі гіпсові плити (ПГП) - вологостійкі й не вологостійкі

Інженерні комунікації

Після перепланування приступають до пристрою інженерних комунікацій. Починати можна з будь-якого виду мереж. Наприклад, з водопроводу. На сьогоднішній день велике поширення одержали водопровідні труби з полімерних матеріалів. Вони прості в монтажі й довговічні. Також застосовуються мідні, скляні й металлопластикові труби.

Для електропроводки останнім часом використовується мідний кабель, що прокладається в спеціальних гофровані або Пвх-Трубах. Розведення ліній роблять так, щоб виключити використання трійників і подовжувачів, що збільшують навантаження на мережу. На кожну лінію електромережі встановлюють окремий автоматичний вимикач. Вони встановлюються в спеціальний електрощиток на вході, у якому ставлять диференціальний автомат або пристрій захисного відключення (УЗО).

Важливим етапом під час євроремонту за всіма правилами є пристрій ефективної системи опалення. Радіатори батарей бувають модульними (біметалічними або дюралевими) або сталевими (трубчастими або панельними). Найбільшу ефективність мають біметалічні й трубчасті радіатори опалення

Вирівнювання поверхонь

За прокладкою інженерних комунікацій треба етап вирівнювання поверхонь. Це необхідно зробити обов'язково, щоб згодом не було проблем з опоряджувальними роботами й установкою встаткування й меблів.

Светопрозрачні конструкції

Заміна віконних плетінь невід'ємна частина євроремонту за правилами. Сучасні пластикові стеклопакети повинні володіти звуко - і теплоізоляційними властивостями. Із зовнішньої сторони для виключення впливу вологості повітря й перепадів температур додатково на монтажну піну укладають спеціальну гідроізоляційну стрічку, а із внутрішньої сторони вікна - пароізоляцію. Заміна светопрозрачних конструкцій повинна вироблятися фахівцями з певної технології. Наявність сертифіката від виробника віконного профілю є підтвердженням кваліфікації фахівців з фірми-установника і є гарантією дотримання технології монтажу вікон.

Скільки коштує комфорт

Обсяг робіт, виконуваних при євроремонті досить великий, щоб зробити його самостійно. Кращим варіантом буде звернення до спеціалізованої фірми, у якої є ліцензія на право виконання таких робіт. У цьому випадку з нею можна укласти офіційний договір на провадження робіт, у якому прописати можливі ризики й відповідальність, як перед замовником, так і у випадку заподіяння збитку сусіднім приміщенням.

Чималу роль у здійсненні ідей із приводу майбутнього оформлення своєї квартири грає й питання фінансових витрат. На сьогоднішній день вартість євроремонту становить від 6 тис. рублів за 1 кв. м. У витрати також включається вартість технічного розрахунку й дизайн-проекту (від 50 до 70 тис. рублів).

Щоб небагато заощадити можна взяти частина робіт на себе. Наприклад, узгодження юридичних питань або фінішну обробку

Євроремонт за всіма правилами - це, насамперед, правильний підхід до всього циклу робіт

Будет Вам Полезно
Бажання новизни - природне бажання кожної людини, рано або пізно в житті наступає час, к
Перегородки в кімнаті служать для відділення функціональних зон. Вони повинні швидко
Для современного человека экологический подход к выбору любого товара очень важен –
Переваги й достоїнства фундаменту із блоків | будуємо будинок разом Відомо, що фундам