Новые Советы

2721

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Знайдені мною плюси й мінуси водопроводу з найманця

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Знайдені мною плюси й мінуси водопроводу з найманця

Були часи, коли металлопластикові труби були надзвичайно популярні на будівельному ринку. Піддався на похвальні відгуки на користь даних елементів і я: і мій водопровід став частково складатися з найманця. Однак, пройшло три роки і я вже збираюся поміняти такі труби на щось більше практичне.

Металлопластиковий водопровід залучив мене відразу декількома моментами. По-перше, такі труби мають дуже привабливий зовнішній вигляд. По-друге, мене підкупила простота їхнього складання. Як третя причина я б хотів назвати можливість застосування їх ручний гнучкі. Ну, а останньою причиною того, що я зараз маю в будинку пристрій водопроводу, зроблене частково з найманця, пов'язане з тим, що такі труби мали вартість у межах загальної доступності

Але, якщо говорити про ціни, те, справедливості заради варто сказати, що якщо самі металлопластикові труби й мали доступні в той час ціни, те набагато більше стояли фитинги - необхідні для даних елементів з'єднання. Однак простота конструювання системи - перемогла

При цьому продавці найманця затверджували, що реалізовані ними труби мають довгий строк служби: ну що ж, озвучений строк - до 30 років - цілком мене влаштував. І от що цікаво, мій товариш, що першим створив у себе будинку водопровід з найманця, якістю труб і зараз повністю задоволений: вони в нього коштують, як новенькі

Ризикну припустити, що в міру розвитку інтересу населення до таких труб, виробники найманця щось змінили в технології: у результаті було замічено, що за останні кілька років металлопластикові труби коштують усе дешевше, у той час як їхня якість теж невблаганно повзе долілиць. Моя практика саме це й підтверджує: я купив набагато дешевше труби й тепер каюся

Але сучасні продавці вже й не приховують, що якщо ви купуєте труби з найманця за ціною не вище одного долара за погонний метр, то для гарячого водопроводу максимальний строк їхньої служби буде становити всього 1 рік, а для холодного - до 7 літ

Так що ж відбувається з дешевими трубами, які в цей час наводнили вітчизняний ринок по повній програмі? У моїй квартирі, наприклад, на вигинах труб утворилися тріщини, які от-от загрожують переломитися - явно міняти швидше потрібно. При цьому, природно, така картина більше спостерігається на трубах, які забезпечують у будинку гаряче водопостачання

Варто також сказати, що в місцях з'єднання труб, у яких згодом утворилося підкопування, моя спроба затягти труби привела до того, що труба просто переломилася в даному місці. Довелося знову купувати металлопластиковий елемент і заново монтувати зіпсована ділянка: шкода, чесно говорячи, було на цей час, грошей і сил

І останнє, що хочеться відзначити: металлопластикові труби дивно швидко старіють - буквально на очах. При цьому в них утворяться наскрізні тріщини, які теж вимагають швидкої заміни пристрою. При розмові з людьми, які також у свій час поставили металлопластикові труби, помітив, що вони теж через зазначені мінуси вирішили відмовитися від їхнього застосування вбудущем.

Будет Вам Полезно
Реечные потолки дают замечательную возможность оформить помещение самого различног
Фільтри в будинку Як тільки вода по трубі входить у будинок, перед нею встає бар'єр. І с
Із часом будь-який будинок починає руйнуватися. Першим піддається руйнуванню фасад б
Саме собою зрозуміло, при будівництві свого дачного будиночка ми прагнемо до одержанн