Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Знайдені мною плюси й мінуси водопроводу з найманця

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Знайдені мною плюси й мінуси водопроводу з найманця

Були часи, коли металлопластикові труби були надзвичайно популярні на будівельному ринку. Піддався на похвальні відгуки на користь даних елементів і я: і мій водопровід став частково складатися з найманця. Однак, пройшло три роки і я вже збираюся поміняти такі труби на щось більше практичне.

Металлопластиковий водопровід залучив мене відразу декількома моментами. По-перше, такі труби мають дуже привабливий зовнішній вигляд. По-друге, мене підкупила простота їхнього складання. Як третя причина я б хотів назвати можливість застосування їх ручний гнучкі. Ну, а останньою причиною того, що я зараз маю в будинку пристрій водопроводу, зроблене частково з найманця, пов'язане з тим, що такі труби мали вартість у межах загальної доступності

Але, якщо говорити про ціни, те, справедливості заради варто сказати, що якщо самі металлопластикові труби й мали доступні в той час ціни, те набагато більше стояли фитинги - необхідні для даних елементів з'єднання. Однак простота конструювання системи - перемогла

При цьому продавці найманця затверджували, що реалізовані ними труби мають довгий строк служби: ну що ж, озвучений строк - до 30 років - цілком мене влаштував. І от що цікаво, мій товариш, що першим створив у себе будинку водопровід з найманця, якістю труб і зараз повністю задоволений: вони в нього коштують, як новенькі

Ризикну припустити, що в міру розвитку інтересу населення до таких труб, виробники найманця щось змінили в технології: у результаті було замічено, що за останні кілька років металлопластикові труби коштують усе дешевше, у той час як їхня якість теж невблаганно повзе долілиць. Моя практика саме це й підтверджує: я купив набагато дешевше труби й тепер каюся

Але сучасні продавці вже й не приховують, що якщо ви купуєте труби з найманця за ціною не вище одного долара за погонний метр, то для гарячого водопроводу максимальний строк їхньої служби буде становити всього 1 рік, а для холодного - до 7 літ

Так що ж відбувається з дешевими трубами, які в цей час наводнили вітчизняний ринок по повній програмі? У моїй квартирі, наприклад, на вигинах труб утворилися тріщини, які от-от загрожують переломитися - явно міняти швидше потрібно. При цьому, природно, така картина більше спостерігається на трубах, які забезпечують у будинку гаряче водопостачання

Варто також сказати, що в місцях з'єднання труб, у яких згодом утворилося підкопування, моя спроба затягти труби привела до того, що труба просто переломилася в даному місці. Довелося знову купувати металлопластиковий елемент і заново монтувати зіпсована ділянка: шкода, чесно говорячи, було на цей час, грошей і сил

І останнє, що хочеться відзначити: металлопластикові труби дивно швидко старіють - буквально на очах. При цьому в них утворяться наскрізні тріщини, які теж вимагають швидкої заміни пристрою. При розмові з людьми, які також у свій час поставили металлопластикові труби, помітив, що вони теж через зазначені мінуси вирішили відмовитися від їхнього застосування вбудущем.

Будет Вам Полезно
Вибираємо плитку для басейну | ландшафтний дизайн своїми руками Сьогодні басейнами о
При осуществлении ремонта, редко какой хозяин обходится без использования краски: оче
Кожному хочеться мати будинок рівною мірою й гарний, і зручний для життя Але серед нови
Що таке полімерні підлоги | сучасні будівельні матеріали Що таке полімерні підлоги? Н