Новые Советы

2723

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Ветро - і гідроізоляція покрівлі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Ветро - і гідроізоляція покрівлі

Для чого потрібна ветро - і гідроізоляція покрівлі?

В останні роки в будівництві більшу роль стали грати сучасні волокнисті утеплювачі. Їхнє використання дозволяє значно зменшити вага будівельних конструкцій, зробити процес виконання будівельних робіт більше технологичним, а також, і це саме головне, поліпшити теплозахисні функції будівель.

Однак на тлі всіх переваг волокнисті утеплювачі здатні при зволоженні різко втрачати свої високі теплоізоляційні характеристики. Так, при підвищенні вологості всього на 1-2% теплопровідність таких утеплювачів збільшується відразу на 20-30%.

Але перезволоження утеплювача здатне не тільки позитивно вплинути на втрати тепла будинком, але й стати фактором псування декоративної обробки приміщень, причиною корозії металевих деталей і грибкового зараження дерев'яних конструкцій

Звичайно із проблемою влагонакопления в будинках, побудованих за допомогою традиційних матеріалів і имеющих масивні цегельні або бревенчаті стіни, будівельники справлялися за рахунок низкою паропроницаемости самого матеріалу

Однак у сучасних багатошарових конструкціях, що обгороджують, для того, щоб волокниста теплоізоляції перебувала в сухому стані, потрібна додатковий захист: із цією роллю сьогодні прекрасно справляються ізоляційні плівки. Також їхнє призначення складається й тім, щоб захищати утеплювач від різних факторів атмосферного впливу, від вітру й від проникнення до матеріалу в холодну пору року вологого повітря з опалювальних приміщень.

Види ізоляційних плівок

У цей час на вітчизняному будівельному ринку представлений різноманітні асортименти ізоляційних матеріалів від імпортних і російських виробників. У результаті сьогодні всі доступні ізоляційні плівки залежно від своїх властивостей можна розділити на дві основних групи - паропроницаемі й пароізоляційні плівки.

Технологія застосування паропроницаемих плівок полягає в наступному: їх потрібно укладати на зовнішній стороні конструкції, що обгороджує. Такі ізоляційні плівки добре пропускають крізь себе пар, що виходить через утеплювач, але в теж час служать гарним його захистом від холодного повітря, вітру й атмосферної вологи.

Пароізоляційні плівки встановлюють на внутрішній поверхні конструкції, що обгороджує: їх ціль полягає в захисті утеплювача від вологого повітря, що йде з опалювальних приміщень. Також до окремої групи ветро - і гідроізоляції даху можна віднести подкровельную плівку з антиконденсатним шаром. Такий матеріал ставиться до розряду влаго - і паронепроникних, однак його потрібно встановлювати із зовнішньої сторони утеплювача

Крім того, у цей час існують ізоляційні плівки, які виконують відразу кілька захисних функцій. У приклад такого покрівельного ізоляційного матеріалу можна привести фольгированную пароізоляцію, що має додатковий енергозберігаючий ефект.

Переваги сучасних покрівельних ізоляційні матеріалів

Сучасні ізоляційні плівки виробляються з полімерних матеріалів і, у порівнянні з такими традиційними матеріалами як руберойд і пергамін мають ряд наступних переваг: 1. Описаний вид ветро - і гідроізоляції даху має більше високу механічну міцність, що при покрівельному монтажі дуже важливо. 2. На відміну від руберойду й пергаміну сучасні покрівельні ізоляційні матеріали при нагріванні не виділяють бензольні масла й неприємний захід. 3. Полімерні ізоляційні плівки вважаються екологічно безпечними, тому що вони не вступають із кислотами й лугами в хімічну реакцію й не піддані впливу бактерій. 4. Покрівельні ізоляційні матеріали здатні зберігати свої властивості протягом усього строку експлуатації: така плівка не стає ламанням у процесі застосування й не руйнується під впливом негативних температур. 5. Сьогодні в представлені матеріали ветро - і гідроізоляції даху додається Уф-Стабілізатор, що дозволяє тривалий час експлуатувати виробу під відкритим сонцем. 6. Сучасні покрівельні ізоляційні плівки технологични при застосуванні: їх легко розрізати, вони не рвуться в місцях перегину й відрізняються великою шириною рулону.

У цей час багато фахівців будівельного ринку рекомендують використовувати при створенні ветро - і гідроізоляції покрівлі саме сучасної ізоляційної плівки

Будет Вам Полезно
Трудно представить себе ванную комнату без зеркала. Ведь зеркало, безусловно, главный
Особливості настінних газових казанів | що потрібно знати про газ Настінні газові каза
Общие советы Для изготовления деревянной беседки могут понадобиться некоторые ручны
Зовнішнє утеплення є важливим кроком до завершення облаштованості вашого будинку, що н