Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2588

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Радіусні шафи-купе

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Радіусні шафи-купе

Головним принципом створення сучасного інтер'єра є максимально повне сполучення його гарного й витонченого зовнішнього вигляду й високих функціональних властивостей. Говорячи простіше, меблі, речі й інші предмети побуту повинні не тільки радувати погляд гостей і хазяїв, але бути ще дуже практичні в експлуатації. Даний принцип повністю ставиться до використання в інтер'єрі купа^-купі-шафі-купі.

Привабливість радіусних шаф-купе

Проблема зберігання речей виникає в будь-якому будинку. При цьому більша частина хазяїв віддає в цьому плані перевага шафам-купе, які з кожним роком користуються в споживачів всі великою популярністю. І, насправді, такі моделі дуже зручні у використанні й практичні. Але час не стоїть на місці й на зміну їм приходять радіусні шафи-купе - меблі, що одночасно мають більшу місткість і красою використовуваного стилю.

У цей час радіусна шафа-купе стрімко входить у моду й поступово заміняє собою звичні масивні шафи, які більше посідають вільного місця, чим приносять відчутну користь. Такі моделі здатні вичавити максимум користі з обмеженого простору дорогих житлових метрів, містити всі речі в ідеальному порядку, але в теж час не виглядати громіздкими й непоказними.

Якщо звернутися до внутрішнього наповнення радіусної шафи-купе, то можна побачити, що така модель набагато вместительнее звичайних шаф. Крім того, найчастіше використовуються кутові радіусні шафи-купе, тому що їхній кутовий варіант дозволяє ще більш повно експлуатувати дорогоцінні метри житла. Таким чином, у результаті застосування сучасних меблевих технологій радіусні шафи-купе стає улюбленими меблями не тільки у власників малогабаритних квартир, але й у власників просторих особняків

Відмінність між радіусною й звичайною шафою-купе

Головна відмінність радіусних, або як їх ще називають радіальних, шаф-купе від звичайних шаф-купе полягає в тим, що обговорювані моделі обладнані вигнутими або радіусними дверима. Така шафа може бути унікальним: все залежить від його форми. Сьогодні дизайнери пропонують на ринок шафи-купе, що мають всілякі форми радіусних дверей. Так, можна побачити опуклі, увігнуті або комбіновані радіусні двері.

Так само, як у моду сьогодні міцно входять межкомнатні двері, що мають різний дизайн, те радіусні перегородки можуть також бути всілякими. Звичайно, їхня приналежність до шаф-купе накладає відбиток на те, що такі двері обов'язково повинні бути розсувні й відкриватися по системі купе, але в іншому їхній дизайн і матеріал виготовлення може бути будь-яким

Наприклад, дуже ефектно смотрятся скляні радіусні двері, при створенні яких використовується модний сьогодні метод фотодруку. За бажанням замовника на такі двері можна нанести будь-який стильний малюнок, і тоді «писаний» радіусна шафа-купе стане головною ізюминкою інтер'єра.

Комплектуючі для радіусної шафи-купе

Радіусні двері мають таку конструкцію, що дозволяє їм легко сковзати на роликах по спеціально вигнутих рейках. У якісних варіантах таких меблів рух дверей по рейках відбувається зовсім безшумно. Головним компонентом створення радикальних шаф-купе є алюмінієвий профіль. У нього вставляються скляною, покритою шпоною або ламинированні дверцята шафи.

У розряд комплектуючих елементів для радіусних шаф-купе, як правило, входить наступна фурнітура: нижня напрямна, верхня напрямна, нижня горизонталь для дверей, верхня горизонталь для дверей, середня горизонталь для дверей, фриз, профіль-ручка для дверей, ролики й ущільнювач. При цьому особлива увага варто приділити алюмінієвому профілю, тому що конструкція радіусної шафи-купе повинна відрізнятися підвищеною міцністю й стійкістю до факторів зовнішнього впливу

Зручно й те, що сам по собі алюмінієвий профіль є дуже легким і гнучким матеріалом, що дозволяє дизайнерам придумувати впроваджувати в життя радіусні шафи-купе будь-якої складності. Практика показала, що саме фантазія дизайнерів у цьому плані дозволяє красиво й функціонально облаштувати приміщення, зробити його ексклюзивним і зручним.

Як зробити радіусна шафа-купе своїми руками

Для чоловіків, що є домашнім умільцем, немає нічого складного в тім, щоб зробити радіусна шафа-купе своїми руками. Звичайно, при цьому немає необхідності створювати своїми руками металевий профіль та інші види фурнітури: все це можна купити в магазині. А от зібрати комплектуючі в єдину конструкцію радіусної шафи-купе можна дуже просто.

При цьому варто віддавати перевагу тільки простим і надійним виробам, які будуть здатні витримати багаторазове відкривання й закривання радіусних розсувних дверей. В іншому складання радіусної моделі не буде принципово відрізнятися від складання звичайного шафі-купі

Придивитеся й ви повнимательнее до модних сьогодні радіальним шафі-купі. Може бути, це саме той елемент інтер'єра, який би вам хотілося побачити у своєму будинку?

Будет Вам Полезно
Визначитися із круглими лісоматеріалами досить не просто, але дуже необхідно. Адже виб
Термопанели вважаються одним з найбільш істотних досягнень у виготовленні будматеріа
Широко відомі в Західній Європі блоки Кератерм, призначені для будівництва зовнішніх
Погодитеся, без тепла неможливе проживання навіть у найсучаснішому заміському будинк