Новые Советы

2678

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5969

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Скільки можна заощадити на енергозберігаючих лампах: реальний розрахунок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Скільки можна заощадити на енергозберігаючих лампах: реальний розрахунок

В 1976 році Ед Хаммер винайшов нову лампочку, що має принципово нову схему роботи. Головне ж її відмінність від лампи з вольфрамовою ниткою полягає в тім, що вона в кілька разів ощадливіше своїх попередниць. У результаті компактну люмінесцентну лампу так і стали називати - енергозберігаючої: адже економія електрики при її використанні, насправді, істотна.

Схема енергозберігаючої лампи зводиться до того, що усередині її перебуває трубка, що має форму спіралі, заповнена парами ртуті й інертним газом (найчастіше застосовується аргон і ксенон). У цоколі лампи перебуває стартер, що дозволяє поступово збільшувати напругу. При подачі току в лампочку електроди починають свій рух і зіштовхуються з атомами газу. У результаті цього й виходить світіння

Як бачите, не можна сказати, що схема енергозберігаючої лампочки досить проста. Однак саме такі «складності» дозволяють домагатися значної економії електроенергії, що самим позитивним образом і позначається на наших рахунках за світло. При цьому варто врахувати, що якщо потужність енергозберігаючих ламп становить 5V, те, виходить, світла від її буде стільки, скільки від звичайної 20-ватяної лампи накалювання

У якості «наочності» економії можна навести наступні цифри. Як правило, термін служби «лампочки Ілліча» становить 1 000 годин, у той час, як ті ж показники для люмінесцентної - 10 000 годин: рівно в 10 разів більше. Але може вся справа в ціні? Адже енергозберігаюча лампа в 20 Ват коштує 100 рублів, а лампа накалювання в 100 Ват - 10 рублів

Але давайте продовжимо наш розрахунок, і тоді все стане зовсім ясно. Хоча в різних регіонах вартість за електроенергію може відрізнятися друг від друга, та й за часом доби ціна може бути різної, але за основу своїх розрахунків я взяв величину в 2 рублі 16 копійок за 1кВ/годину - саме така цифра коштує в мене в рахунку за квартиру. Значить так: спочатку визначимо, скільки грошей піде в мене на 10 000 годин використання електрики різними видами ламп, а потім зрівняємо результати й зробимо висновок

Отже, для 10 000 годин висвітлення мені знадобиться 10 «лампочок Ілліча», за такий час вони затратять 1 000 кВт енергії. Усього виходить на суму в 2 160 рублів. А потужність енергозберігаючих ламп дозволить тільки одній своїй «представниці» вартістю в 100 рублів затратити всього 200 кВт, що в рублях складе всього - 432 рубля. Як бачите, економія істотна: на одній тільки лампочці можна заощадити 1728 рублів

При цьому 10 000 годин експлуатації лампи становить приблизно 1-1,5 року роботи. Якщо ж порахувати, скільки таких лампочок можна розмістити в себе у квартирі, то економія стає ще значніше. Тому, думаю, що якщо вас цікавить питання економії електрики, те даний мій розрахунок буде для вас більш, ніж корисн.о

Будет Вам Полезно
Стільниця.… Це слово чули багато хто з нас, але не все до кінця уявляють собі, що ж таке
Понятие «зимний сад» вошло в российский обиход сравнительно недавно и сразу же заслу
З незапам'ятних часів вогнище було центром житла, яке б воно не було. Вогонь дає тепло, ї
Для того, щоб наносити монтажну піну точніше, у потрібних дозах і акуратніше, Існує спе