Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Нові віконні технології для заміського будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Нові віконні технології для заміського будинку

Вікна грають одну з найважливіших ролей при створенні унікального образа неповторної гармонії житла. Причому хочеться відзначити, що навіть сама шикарна міська квартира не дає того польоту думок, якому можна втілити в життя при проектуванні особняка коттеджного типу. При створенні вікон власного котеджу з'являється маса варіантів, як зробити «ворота» у мир оригінальними й ефектними.

При цьому власник житла може віддати перевагу практично будь-якому виду вікон. Наприклад, з найбільш популярних він може вибрати вікна ПВХ або дерев'яні вікна. За формою це можуть бути всілякі конструкції: квадратні, прямокутні, круглі, овальні й так далі. Також власник житла може віддати свою перевагу будь-якому розміру віконної «території».

Можливо, він вибере для свого будинку невеликі акуратні віконечка. А, може бути, його більше залучить велике панорамне вікно? Або він захоче зробити засклений зимовий сад або веранду. Вибір, як Ви бачите, насправді, великий. Але давайте тепер зупинимося ледве докладніше на такій темі як нові віконні технології й подивимося, що сьогодні пропонує нам ринок.

Сьогодні усе більше на ринок надходять сучасні віконні системи, що мають у своїй основі герметичні стеклопакети. Великий акцент при цьому робиться на якісні рами й утримання тепла в приміщенні, що для нашого клімату досить актуально. У якості ж основних матеріалів при цьому використовуються дерево, полівінілхлорид (ПВХ), алюміній і склопластик. Крім того, широко застосовується сполучення цих матеріалів. Наприклад, дерева й алюмінію.

І, якщо кілька років назад здавалося, що практичні вікна ПВХ незабаром зовсім витиснуть із ринку дерев'яні вікна, те сьогодні вже ясно, що намітилася тенденція на те, що в офісах більше переважають строгі пластикові конструкції, а додому хочеться чогось більше теплого й натурального. Тому дерев'яні вікна, які мають часто комбінацію не зі звичайного скла й дерева, а з дерева й стеклопакета, користуються великою популярністю на ринку остекления житлових будинків.

Для створення ж заміських котеджів особливо хочеться чогось природного. У результаті стало модним в останні роки використовувати вікна ПВХ, але видавати їх за допомогою спеціальної обробки за дерев'яні вікна. При цьому серед позитивних властивостей пластикових вікон виступають їх високі теплозахисні характеристики, а також показники довговічності й зручності експлуатації.

Дерев'яні конструкції мають низьку теплопровідність і звукоізоляцію, але головне за що цінується цей дивний натуральний матеріал - це за свої високі декоративні властивості, а також за те, що він - дихає. Тому ціна на сучасні дерев'яні профілі немаленька. Для зниження показників деформації дерев'яних вікон сьогодні їх виготовляють часто не з масиву дерева, а з багатошарової клееной основи. Також часто останнім часом використовують такі коштовні й тверді породи дерева як дуб, бук і цінна деревина.

В останні роки в Росії все більшу популярність одержав такий матеріал як склопластик. Це штучний композитний матеріал, що добре зберігає тепло в приміщенні, а також стійок до впливу опадів. Однак поки він виготовляється тільки прямолінійними формами, що знижує область його застосування

Які ж нові віконні технології для заміського будинку піднесе нам майбутнє - покаже час

Будет Вам Полезно
Визначитися із круглими лісоматеріалами досить не просто, але дуже необхідно. Адже виб
У силу того, що наша країна перебуває в суворих кліматичних умовах, що супроводжуються
Екологічна експертиза: стаття 33. | Екологія в строительсве й ремонті Normal 0 false false false RU X-
При виборі деревини необхідне знання властивостей тієї або іншої породи дерева. Вибір