Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Спеціальні добавки для бетону

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Спеціальні добавки для бетону

Спеціальні добавки для бетону активно використовуються при будівництві різних будинків: вони здатні істотно поліпшити якість бетону й зробити більше регульованими процеси його схоплювання й затвердіння.

Необхідність спеціальних добавок для бетону

Сьогодні багато з людей задаються питанням, навіщо потрібні спеціальні добавки для бетону, якщо виготовлення бетону відбувається на сучасному встаткуванні, а при готуванні суміші були ретельно дотримані всі норми за часом і якістю замешивания, та й при готуванні бетону використовувалися тільки якісні наповнювачі - пісок, цемент, щебені й вода?

Відповідь на це питання дуже простий: звичайно, такий бетон сам по собі гарний, але якщо їсти можливість зробити його ще краще, наприклад, збільшити міцність бетону, чому б це не зробити? Крім того, ретельно продуманий склад бетону дозволяє не тільки збільшити міцність бетону, але й значно підвищити такі експлуатаційні характеристики як морозовитривалість, влагонепроницаемость, тріщиностійкість, захищеність від нафтопродуктів, солей тощо.

При цьому в кожному конкретному випадку в будівельників з'являється можливість ураховувати всі нюанси майбутньої експлуатації будівлі й робити свою продукцію краще й конкурентноспособнее.

Види спеціальних добавок для бетону

У цей час при виготовленні бетону використовуються велика розмаїтість бетонних добавок. Умовно їх можна розділити на наступні групи:>li>Бетонні добавки, що регулюють такі основні властивості бетону як пластичність, рухливість, порообразование, водоудержание й так далі. Добавки для бетону, що впливають на сохраняемость бетону й відповідають за швидкість його затвердіння й швидкість схоплювання цементу. Також такі добавки регулюють міцність бетону й впливають на процес гідратації на початковому етапі схоплювання й отвердіння бетону
Бетонні добавки для додання залізобетону або ЖБИ спеціальних властивостей: розрізняють полімерну, биоцидную тощо. Противоморозні добавки, що дозволяють здійснювати бетонування при мінусових температурах. Добавки, що підвищують міцність бетону, його корозійну стійкість і морозостійкість. Інгібітори корозії стали, тому що сталеві арматури в складі будь-яких ЖБИ й монолітного залізобетону під впливом агресивних середовищ, в умовах яких багатьом конструкціям доводиться працювати, здатна руйнуватися.
Розширювальні добавки, що сприяють зниженню усадки й підвищенню тріщиностійкості, що створюють самонапругу в ЖБИ й монолітних залізобетонних конструкціях. Барвні бетонні добавки, що працюють як пігменти для бетону
Бетонні добавки для гідроізоляції: до них можна віднести різноманітні гидрофобизатори, кольматриующие добавки й інші засоби, що дозволяють знижувати проникність бетонної конструкції. Поризующие добавки для легких бетонів: пенообразующие, газообразующие, воздуховолекающие й так далі.

Як бачите, груп добавок для бетону, насправді, існує в цей час велика безліч. Якщо вам доводиться працювати з бетоном, то уважно вивчите індивідуальні властивості спеціальних бетонних добавок, виберіть із пропонованих асортиментів підходящі матеріали й тоді будівлі з бетону завжди будуть відрізнятися необхідними вам характеристиками

Будет Вам Полезно
Всі ми, зводячи свій будинок, мріємо про затишний, теплом гніздечку, що зробить наше жит
Що робити, якщо конденсат утвориться на трубах? Утворення конденсату на трубах з холо
Поліпропілен і інші На сьогодні існує чотири варіанти облицювання (поверхні) басейну:
Безумовно, сьогодні утеплення власного житла й будинку суспільного характеру досить з