Новые Советы

2723

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як вибрати електричний лобзик

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як вибрати електричний лобзик

У середині минулого століття випилювання лобзиком було досить популярним заняттям. Багато з людей старшого покоління, імовірно, пам'ятають цей процес, що починався з пошуків фанери пилянь і самого лобзика. Потім на фанеру наносився малюнок заготівель для майбутньої вази або скриньки, і починалося саме випилювання, що супроводжувалося порізами пальців і численних скалок на руках. Підмножина розносилися по всій кімнаті, викликаючи невдоволення батьків. Тонкі пиляння для лобзиків, що були дефіцитом, як і багато чого іншого в ті часи, часто ламалися, приводячи в жах майстра. Але зате коли заготівлі були випиляні, відшліфовані наждаковою шкуркою й зібрані в готовий виріб, законна гордість не мала межі. Ці шедеври дитячої творчості в багатьох і понині зберігаються в коморах і на горищах.

Переваги лобзиків Bosch і Makita

Сьогодні знайти лобзик ручний, напевно, просто нереально. Так, швидше за все й ні до чого. Ті часи, коли багато робіт виконувалися винятково ручним інструментом, оскільки іншої був відсутній на щастя пішли. З'явилися електроінструменти, що практично повністю витиснули ручну працю. Це всілякі електричні викрутки й шуруповерти, електродрилі й болгарки, електропилки, рубанки й навіть електромолотки. На ринку будівельних інструментів купити лобзик електричний можна без усяких проблем. Більше того, є найширший вибір моделей, виробників і конструкцій електролобзиков, що мають безліч різних додаткових функцій. Якщо раніше був відомий тільки лобзик по дереву, то сучасні електролобзики являють собою універсальний інструмент, за допомогою якого можна однаково успішно випилювати криволінійні траєкторії практично на будь-якому матеріалі.

Традиційно на ринку електроінструмента, серед різноманіття всіляких виробів лідирують електро лобзики виробництва німецької компанії Bosch. Уважається, що ідея створення першого у світі електричного лобзика належить саме цій компанії. Лобзик Bosch являє собою ідеальний інструмент для домашнього майстра. Вони легкі й зручні в роботі, а завдяки наявності регулювання опорної пластини дозволяють виконувати косою рез. Електродвигун потужністю 400Вт, дозволяє пилянню рухатися із частотою 3100 ходів у хвилину. За допомогою такого лобзика можна пиляти дерево товщиною до 65 мм, і метал товщиною до 8 мм. Важить такий електро лобзик усього 2,3 кг. Нові моделі електролобзиков оснащуються так званим маятниковим ходом пиляння. Тобто поряд зі звичайними рухами нагору-долілиць, пиляння робить ще й руху вперед-назад. Що значно збільшує швидкість реза. На корпусі лобзика є спеціальний фіксатор, що дозволяє робити безінструментальну заміну пиляння. Ця можливість дуже цікава для професіоналів, яким у процесі роботи, доводиться часто міняти пиляння для розкрою різних матеріалів

Не меншою популярністю, як серед професіоналів, так і в домашніх майстрів користується лобзик Makita. Цей електролобзик практично ні чим не уступає аналогічній продукції фірми Bosch. Це простий і порівняно не дорогою інструмент, але в той же час досить потужний, надійний і міцний. На всі лобзики Makita діє міжнародна гарантія строком 1 рік. Ці лобзики постачені зручною рукояткою, мають електронне регулювання швидкості й відрізняються дуже низькою вібрацією при роботі. Електричні лобзики компаній Бош і Макита випускаються в акумуляторному варіанті. Для харчування електродвигунів у таких моделях застосовуються Li-Ion акумулятори, що дозволяють використовувати ці інструменти в умовах відсутності електропостачання. Звичайно в комплекті з лобзиком поставляються два акумулятори й зарядний пристрій, що дає можливість заряджати один акумулятор, у той час коли іншої перебуває в роботі.

Лобзики Интерскол

Говорячи про електричні лобзики не можна залишити без уваги продукцію компанії Интерскол. Так само як і електролобзики інших виробників, лобзик Интерскол призначений для розкрою аркушів фанери, плит ДВП і ДСП, а крім того пластмаси й металу. Довжина ходу пиляння цього лобзика становить 19 мм, а двигун потужністю 550 Вт дозволяє пилянню робити від 200 до 2800 подвійних ходів у хвилину. Лобзики виробництва компанії Интерскол застосовуються для розпилювання дощок і брусків, аркушів, труб і куточків з металу, керамічних плиток і азбесту. Лобзики интерскол по своїх параметрах ставляться до класу побутових інструментів, хоча є цілий ряд моделей, що наближаються до професійного. Такий лобзик може виконувати як чорнове розпилювання заготівель, так і точні, чистові рези. Маятниковий режим реза дозволяє робити чорнове розпилювання з дуже високою швидкістю. Пиляння може робити комбіновані рухи вперед - нагору й долілиць - назад, що дуже ефективно при розрізуванні масивних дерев'яних заготівель. Під час виконання прямого ходу зуби пиляння проходять більша відстань, а при зворотному ході виконується видалення підмножини

Будет Вам Полезно
При настанні літнього сезону відкривається сезон будівельний, тобто час використання
При виборі й установці будь-якого інженерного встаткування, у тому числі й опалювальн
Гарантією безперебійного функціонування системи на безліч Майбутніх опалювальних се
Готовая или под заказ Первоначально хозяева кухни должны решить – покупать готовый