Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Ремонт нижче плінтуса

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Мы поможем сделать быстро и качественно ремонт черепичной кровли по низким ценам.

 


Ремонт нижче плінтуса

Популярне словосполучення «нижче плінтуса», як відомо, має негативний сенс. Воно позначає буквально наступне: дуже погано, гірше нікуди. Ну а якщо застосувати це словосполучення до ремонту, що тоді виявиться нижче плінтуса? Природно, полуночниця

Ремонт підлоги перший і важливий етап облаштованості будинку. У цій статті поговоримо про те, як зробити підлога довговічним і міцним. Таким, щоб його якість не виявилася «нижче плінтуса».

Характеристики підлоги

Якої ж якості повинен мати підлога у квартирі? Він повинен бути рівним, міцним, не деформуватися, не скрипіти. Багато хто забувають про те, що підлога повинен мати ще й звукоізоляцію. І згадують про цьому лише тоді, коли сусіди скаржаться на шум.

Увага пристрою підлоги необхідно приділити до того, як ви сплануєте інтер'єр квартири або будинку. Як же домогтися максимальної звукоізоляції?

«Піщаний» підлога

Сучасні технології дають можливість зробити ремонт підлоги швидше й з меншими витратами, чим це було років двадцять назад. Нинішні матеріали розробляються з урахуванням світового досвіду будівництва й ремонту й відповідають високим стандартам. Приміром, уже не потрібно надриватися, перетаскуючи у квартиру важкі цементні мішки, для того, щоб зробити стяжку. Сучасну кам'яну вату здатний донести одна людина.

Найчастіше підлоги в новому будинку мають безліч погрішностей - помітні нерівності, перепади рівня. Природно, що така підлога потрібно привести в рівний стан. Для цього існують два способи

Перший знає кожного, хто зіштовхувався з капремонтом. Це дозаливка стяжки. Мінус її в тім, що для такої технології буде потрібно значна кількість часу: кожний шар потрібно просушити. При цьому в приміщенні не повинне бути протягів і перепадів температур. Така «доробка» залежно від якості початкової стяжки може зайняти від 1 тижня до 1 місяця. Крім цього, доставка тридцятилітніх розчину у квартиру й процес його готування зажадають більших трудових витрат: самостійно впоратися із цим обсягом робіт неможливо.

Другий, більше сучасний, спосіб виключає «мокру» частину робіт. Дефекти й нерівності в початковій стяжці вирівнюють за допомогою піску. Зверху кладе чорнова підлога, так щоб пісок не зрушувалася сместа.

«Плаваючий» підлога

Наступним етапом після вирівнювання стане пристрій «плаваючого» підлоги. Таким терміном називають підлога, при якому він жорстко не з'єднаний з несучими конструкціями. У чому особливість такої підлоги і як його зробити?

Будь-яке приміщення має потребу у звукоізоляції. У тому випадку, якщо конструкції підлоги стосуються стін, перекриттів, труб опалення - будь-який звук, шум або удар проходять через нього без перешкод. Але якщо між конструкційними елементами будинку й підлогою є звукоізоляція, вона поглине й погасить будь-який шум, не даючи йому можливості поширюватися далі. Мешканці й гості вашого будинку не потривожать сусідів звуками розбитої тарілки, що впав дитячого м'яча або працюючого телевізора

Кам'яна вата - ідеальна звукоізоляція

Є кілька способів укладання «плаваючого» підлоги відповідно до новітніх технологій. У першу чергу укладають звукоізоляцію. Для цього добре підійде кам'яна вата. Вона стійка до деформацій, практична, екологічно безпечна. Зробити її укладання може навіть людина, що не має будівельного досвіду.

Товщина плити кам'яної вати залежить від рівня підлоги. Стандартом є товщина двадцять п'ять міліметрів. Якщо Вам необхідна поліпшена звукоізоляція або підлога повинен бути вище, необхідно укласти аркуші товщиною п'ятдесят міліметрів

Другий важливий етап - ізоляція підлоги від стін. Все довольно просто: відрізають смужки плити звукоізоляції з кам'яної вати, які по ширині дорівнюють сумі товщини стяжки, звукоізоляції й напольного покриття, їх укладають уздовж стін по всім периметрі. Необхідно відокремити від підлоги ізоляцією стояки, труби опалення й інші елементи, які проходять через підлогу. Це роблять для того, щоб звук «гасився» усередині матеріалу, а не поширювався далі.

Після укладання верхнього покриття підлоги, що виступає край звукоізоляції зрізують за допомогою ножа. Плінтус установлюють зверху так, щоб цвяхи не з'єднували його зі стіною, це може погіршити звукоізоляцію

Поверх шару звукоізоляції накладають суху чорнову підлогу або мокру стяжку. При виборі першого, його можна виконати з 2 шарів фанери так, щоб край аркушів верхнього шару не збігався з нижнім. Змонтовані аркуші стягають саморезами. Установка меблів на таку підлогу безпечна, вона сприяє поглинанню шуму

Якщо Ви хочете виконати стяжку поверх шумоізоляції, перед заливанням розчину постеліть поліетиленову плівку. Це роблять для того, щоб виключити затікання розчину вшви.

Як обновити підлога

Якщо ви вирішили через кілька років замінити підлогу, дійте сміло. Знаючи принцип пристрою підлоги, ви можете домогтися звукоізоляції й поліпшити експлуатаційні характеристики підлоги. Просто зніміть верхній шар підлоги, усунете всі дефекти й недоліки, а потім укладете нову підлогу за вищеописаною технологією.

Часто в старих будинках, зустрічаються підлоги на лагах. Як їх можна відремонтувати? Існує два варіанти. Перший пропонує повну реконструкцію. Необхідно видалити все старе й зробити підлога заново за вищеописаною технологією. Якщо лаги міцні, і Ви хочете зберегти конструкцію, потрібно укласти в простір між ними спеціальні плити для гарної звукоізоляції, а потім настелити чистовий полуночниця

Отже, ми знаємо основні принципи ремонту підлоги. Вони дуже прості. Головне - не забувати про особливості ремонту підлоги. Нагадуємо, що основними етапами є: вирівнювання, укладання «плаваючої» основи для звукоізоляції, установка плінтуса

Після того, як чорнова підлога готова, можна укладати будь-яке напольное покриття. Паркет, ламинат, кераміка, пробка - варіантів обробки величезна кількість. Головне, бути впевненим у надійності підлоги!

Будет Вам Полезно
Термопанели під цеглу - являють собою унікальні оздоблювальні матеріали, які відрізня
Стельова плитка є одним з найпоширеніших оздоблювальних матеріалів для стельового по
Деревні матеріали: комбіновані плити. | пиломатеріали в будівництві Normal 0 false false false RU X-
У цей час складно уявити собі сучасне житло, яке б не було захищено, подібно міцності,