Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Поклейка шпалер: часто, що зустрічаються проблеми

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

чай в подарок мужчине

 


Поклейка шпалер: часто, що зустрічаються проблеми

Однієї з найчастіших причин прикростей при ремонті стін виступає проблема - незважаючи на те, що поклейка шпалер проводилася акуратно, але шви пішли не по прямій, а в протилежному напрямку. Причина цього полягає в тім, що такі «косяки» виникли через порушення правила строгої вертикальності поклейки шпалер. Щоб цього уникнути, першу смугу завжди потрібно клеїти по схилі, у якості якого може виступати будь-який вантаж, підвішений на нитці.

Наступна причина прикростей може полягати в тім, що шпалери на стінах тримаються добре, але під ними раптом проступили якісь ямки й горбки. Причина таких «неполадок» полягає в наступному: Ви виявили неуважне відношення до стану «шкіри» стіни й не помітили на ній дефектів, які після поклейки шпалер стали ще видніше. Для усунення таких проблем, перед початком використання шпалер, потрібно зробити вирівнювання стін.

Ще один секрет того, як клеїти шпалери, полягає в тім, щоб переконатися, що стіна, з якої Ви збираєтеся працювати, - суха. Причому часто виявити це можна тільки, приклеївши на неї на ніч шматок целофану: якщо під ним ранком немає вологи, те, виходить, стіна готова до «зустрічі» зі шпалерами. У противному випадку, стіна буде мати потребу в додатковій просушці. Якщо зневажити таким нескладним експериментом, то у вологу стіну не відбудеться усмоктування шпалерного клею, і шпалери просто відійдуть від стіни й зіпсують Вам цим настрій.

Приблизно також будуть поводитися шпалери, які Ви поклеили на брудну поверхню стіни. Однак часто немає необхідності домагатися стерильного стану поверхні. Досить провести наступний експеримент: приклейте до стіни смужку изоленти, а потім різко зніміть її. Якщо на ній будуть крупинки й інше сміття, то тоді потрібно вирішувати проблему вже за допомогою штукатурки й наступної ґрунтовки.

Часто неприємності при поклейке шпалер виникають тоді, коли через світлі шпалери починають просвічувати якісь непривабливі темні плями. Причина цього полягає в тім, що оброблювана поверхня стіни є неоднорідною по кольорі. Для того, щоб уникнути такої проблеми, у першу чергу, варто подивитися шпалери на світло: дуже тонк і прозорі ставляться до розряду «примхливих» і вимагають для себе винятково однотонної стіни. Для цього потрібно буде поверхня стіни обробити втиснути фарбою в один шар.

Але буває й так, що власники кімнати вибрали модні сьогодні сріблисті або «золоті» шпалери, а на них теж, незважаючи на підготовлену стіну, з'явилися сіро-коричневі плями. Причина цього полягає в тім, що на «лужній» стіні металізовані частини малюнка просто окислилися. Дана проблема зустрічається тільки в бетонних будинках-новобудовах, і вирішується вона за допомогою попередньої перевірки звичайним лакмусовим папірцем. При виявленні ж підвищених лужних властивостей у стіни від металізованих шпалер краще відмовитися.

І остання рада - переконаєтеся в тім, що зі стін перед обклеюванням шпалер були вилучені всі грибкові утворення. У противному випадку, на нових шпалерах може проступити цвіль. Обробляти ж стіни потрібно так: спочатку - ретельне очищення й сошлифовка темних плям, потім - обробка спеціальними антибактеріальними засобами й просушка.

Бажаємо вдалої поклейки шпалер!

Будет Вам Полезно
Технічний нагляд за будівництвом | різні питання будівництва й ремонту Технічний нагл
Проходя в течение дня через множество дверей, мы даже иногда не замечаем, из какого мат
Початок робіт Отчого взагалі паркет втрачає свої первісні зовнішні якості? Провиною
Арболит - це деревобетон, що є унікальним легким матеріалом, виготовленим на основі цем