Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Професійне чищення килимів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Професійне чищення килимів

Професійне чищення килимів, килимових покриттів, м'яких меблів, проведене в потрібний час, дозволяє на більше тривалий строк зберегти первісний, ефектний зовнішній вигляд даних виробів, а також у цілому збільшити строк їхньої експлуатації.

Правила проведення чищення килимів

Сучасне чищення килимових покриттів має на увазі якісне очищення, як штучних, так і натуральних килимів. Найчастіше професійним чищенням килимів займаються спеціалізовані клинингові компанії, тому що даний процес вимагає застосування досить дорогої техніки.

Однак, в останні роки, всі частіше й рядові обивателі здобувають для свого будинку спеціальні пилососи, що дозволяють (найчастіше за допомогою пару) зробити глибинне очищення килимових покриттів і м'яких меблів. Такі апарати здатні впоратися з найдужчими забрудненнями й домогтися максимально якісного очищення поверхонь.

Як правило, саме з таким пилососом до вас у квартиру прийде працівник, якому ви замовили професійне чищення килимів вдома. Також професійне чищення килимів можливе й у спеціалізованих установах хімчистки. У них ваш килим піддасться іншій процедурі обробки - з використанням більше складного встаткування

Але, у кожному разі, при звертанні до справжніх фахівців своєї справи, у підсумку ви теж одержите килим з повернутим йому колишнім зовнішнім виглядом - яскравою насиченістю фарб і первісною м'якістю ворсу. Для того, щоб провести ефективне хімічне чищення килимів (включаючи самі брудні й засалені екземпляри) професіонали застосовують обробку килимів, що складає з декількох етапів

На першому етапі, як правило, виробляється глибинне чищення килимового покриття: виріб обробляється спеціальним складом, а потім відбувається механічне очищення килима від забруднень і пилу. На другому етапі професійного чищення килима роблять загальну хімчистку, що складається з видалень плям спеціальними складами. Третій етап чищення килимових покриттів має на увазі ручну оттирку сложновиводимих плям.

Взагалі, у середовищі професіоналів, хімічне чищення килимів уважається самим трудомістким і відповідальним процесом: адже в кожному випадку необхідні індивідуальний підхід, залежно від типу килима й характеру забруднень. Крім того, варто пам'ятати, що для обробки килимових покриттів необхідно використовувати тільки високоякісні й екологичні засобу, які не ушкоджують структуру килима, а, навпаки, значно продовжують строк його експлуатації

Глибинне чищення килимів

Глибинне чищення килимів являє собою потужне вибивання пилу. Причому процес стосується глибини до 40 см: завдяки цьому, з килимових покриттів віддаляються накопившиеся в них за довгий час пил, сухі частки, забруднення й сапрофіти. Уважається, що глибинне чищення килимових покриттів це дуже ефективний і доступний спосіб позбавити килими від кліщів сапрофітів і їхнього калу: знищення відбувається до 95%.

Також глибинне чищення видаляє навіть самий застарілий пил і бруд. Ну, а видалення пилових кліщів і відходів їхньої життєдіяльності, які є на сьогоднішній день одними з найсильніших алергенів, сприяє поліпшенню здоров'я всієї родини, адже кліщі здатні нагородити людей такими серйозними захворюваннями як астма, гастрит, виразка тощо.

Пінне чищення килимів

У цей час також дуже популярний такий різновид хімічного чищення як пінне чищення килимів. У ході її проведення професіонали працюють із натуральними засобами й спеціалізованою технікою. Зокрема використовують натуральний шампунь, що складається з антиалергенних речовин. Такий підхід забезпечує знищення алергенних елементів як у момент самого чищення, так і якийсь час після.

А, тому що до складу мийного засобу не входять активні хімічні речовини, то він не має потреби у вимиванні й не приносить шкоди здоров'ю. Важливо й те, що піна, що утвориться в процесі хімічного чищення килимів, містить усього 2% вологи, що дозволяє прекрасно очищати чутливі до вологи килими й килимові поверхні. Також мінімальний зміст вологи дає можливість килиму швидко висохнути.

Задумайтеся про професійне чищення килимів і ви, адже це поверне виробам первісну красу й свіжість. Крім того, у вашім будинку буде більше приємної, безпечної й корисної чистоти

Будет Вам Полезно
Основные виды водоотводов и способы их проектирования Для того чтобы дом прослужил до
Цілком природним бажанням мати свій власний колодязь може бути стурбований будь-який
Беручи участь у створенні проекту свого майбутнього заміського будинку або генеральн
Вибираємо газовий камін | кладемо каміни й печі Відомо, що традиційні каміни є досить