Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Облаштованість простору під сходами

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Облаштованість простору під сходами

Залежно від прояву польоту вашої фантазії й від загальних потреб родини, простір під сходами у вашім будинку можна облаштувати всілякими способами. При цьому найважливішим фактором буде те, наскільки дане місце велике по площі й по висоті. Важливо й те, у якій частині вашого житла облаштовується пространство, що, буде перебувати. В іншому ж всі варіанти створення ефективного простору під сходами зводяться до того, що можна організувати як відкриту зону використання, так і закриту.

Однак при рішенні цілеспрямовано експлуатувати простір під сходами, варто не забувати про те, що його інтер'єр повинен бути гармонійно погоджений із загальним декором кімнати. Тільки в такому випадку - навіть якщо ви робите просту шафу або прикомірок під сходами - дана зона буде виглядати невід'ємною частиною будинку

Відкрита зона під сходами

Залежно від того, який вид сходів перебуває у вашім житлі, територію під нею можна перетворити у відкритий простір або не можна. При цьому, навіть якщо в цей час невелика територія під сходами, як це часто буває, закрита стеновими декоративними панелями, те, оцінивши загальну конструкцію сходів, їх можна зібрати й, тим самим одержати оригінальне місце для творчості. Однак не забудьте в цій справі проконсультуватися з фахівцями: адже нікому не хочеться, щоб сходи впали прямо на нього.

Але, якщо конструкція сходів допускають і відкриту зону під сходами зробити можна, те це дозволить вам зрительно розширити кімнату й зробити її більше функціональної. Наприклад, у відкритому просторі під сходами можна зробити затишну нішу, у якій можна поставити невеликий диванчик або пару крісел зі столиком. У такому місці можна приємно посидіти із книжкою або ноутбуком. Також ретельна обробка стін у такому місці дозволяє перетворити даний «закуток» у місце, де перебувають сімейні раритети.

Чудовим рішенням є й те, що вільний простір під сходами можна перетворити у витончену міні-бібліотеку. Для цього потрібно змонтувати книжкові полки, розмістити на них книги, журнали й поставити поруч зручне крісло й лампу для читання. І все: шикарне місце для корисного відпочинку у вас обладнано

Дуже часто під сходами у відкритій зоні створюють справжнє робоче місце. Як показала практика, для організації невеликого домашнього офісу зовсім не обов'язково відводити цілий робочий кабінет. Комп'ютерний стіл, стілець із поворотним сидінням, полки й пара ящиків - це все, що потрібно більшості людей для плідної роботи. Ну, і, природно, потрібно буде не забути забезпечити дану територію всіма необхідними електричними й телефонними лініями.

Також подібне місце під сходами може стати зручною зоною для навчальної роботи школяра. Та й просто телефонний куточок з телефонним апаратом, зручним кріслом і невеликим столиком буде дуже функціональною площею. Крім того, невелика відкрита зона для готування, наприклад, сподіваючись або кава гостям у вітальні теж буде в такому місці незайвої.

Закрита зона під сходами

Якщо вам хочеться організувати під сходами закритий простір, то тут вибір варіантів теж досить великий. Найчастіше в даному місці прийнято організовувати невеликий прикомірок під сходами. Він може бути обладнаний гачками й полками. Його двері повинна відкриватися назовні, а вимикач повинен бути розміщений поруч із дверима. Прикомірок під сходами дозволить вам складати або розвішувати там всіляке майно.

Також дуже добре буде, якщо ви зможете спорудити шафу під сходами. Їм буде зручно користуватися, і в таку конструкцію звичайно вміщається досить багато речей. Досвід багатьох дизайнерів показує, що вільний простір під сходами можна використовувати для розміщення там морозильної камери, барабанної сушарки або пральної машини. Однак для цього потрібно подбати про підводку електрики в дане місце й забезпеченні водопровідних і каналізаційних труб. Та й вентиляція на такій території повинна відповідати всім заявленим в інструкціях вимогам.

У багатьох будинках, якщо під сходи можна провести електрику, воду або навіть каналізацію й при цьому простір під сходами досить містке, то там розміщають додатковий туалет, душову кабіну або зручну пральню. Крім того, деякі люди воліють - якщо площа під сходами дуже мала, - розмістити там чудовий акваріум або невелику квіткову зону.

Як бачите, у цей час існує багато варіантів того, як можна ефективно використовувати територію під сходами. Але, який варіант із запропонованих виберіть для свого будинку саме ви, буде залежати тільки від вашого бажання й можливостей

Будет Вам Полезно
Недорога обробка металу на замовлення. | гарний метал Існує кілька способів обробки м
Нередко финишная отделка стен предполагает проведение целого комплекса подготовите
Тому що в Росії постійно ростуть ціни на енергоносії, причому в геометричної Прогресії
Тротуарна плитка стрімкими темпами починає заповнювати проїзні частини й тротуари б