Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Установка дверних блоків

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Установка дверних блоків

Перші кроки

Новенькі двері з лиштвами й блискаючими ручками прийнято встановлювати вже тоді, коли в кімнаті покінчено з ремонтом - пилом, брудом, дрилем, клеєм і ошметками шпалер. Приміщення перед установкою дверей провітрюють і просушують від усього, що могло там бути ще вологим. А от двері, навпаки, - вносять у кімнату, де вони будуть установлені, і залишають їх там на кілька днів - для «акліматизації». Зберігати не встановлені ще двері можна різними способами, головне не такими: не класти їх поруч із опалювальними приладами, не відхиляти їх сильно від вертикалі, не давши опори у двох-трьох крапках. Перед установкою краще ще раз уважно оглянути поглядом прорізи: чи влізуть туди двері. По ідеї проріз повинен бути більше дверного полотна по ширині й висоті приблизно на 7-10 см. Непогано заздалегідь розкласти перед собою всі інструменти для установки й прикинути, чого не вистачає. Бажано, щоб були присутні: молоток, викрутки (дриль, шуруповерт), схил або рівень, ручна або електропилка із дрібним «оксамитовим» зубом, набір свердлів, ручний фрезер, стамески, олівець, дерев'яні клини, дверний замок, дверні петлі й ручки.
tokc1989

Підготовка до установки

Порядок підготовки до установки дверей містить у собі більше 10 важливих справ. Спершу розпакувати й підготувати до установки дверні коробки й полотна. Потім варто продумати й остаточно вибрати сторону відкривання двері. Після цього на дверному полотні відміряють і позначають олівцем місце під урізання замка (1 м від низу підлоги до ручки) і під дві петлі (25 см від низу й верху полотна). Коли з розміткою покінчено, всі намічені гнізда й отвори перетворюють у справжні прорізи й отвори - ручним способом або за допомогою електроінструмента, а потім в отвори, що утворилися, вставляють замок і кріплять петлі.
blog-stroitela Для установки дверної коробки потрібні анкерні болти 7,5мм довжиною 90-100мм і монтажна піна (з розрахунку 1 балон на 2-3 дверних блоку). Якщо двері без порога, то довжину коробки виміряють по прорізі так, щоб між низом полотна й підлоги залишалося 6-15 мм. Відповідно до зробленої розмітки відрізають вертикальні стійки коробок. Далі в горизонтальній планці коробки висвердлюють по двох отвору з кожної сторони під цвяхи або саморези. Після цього коробці збирають і регулюють зазори між полотном петлевой частини й стоевой коробки (2,5-3 мм), а також стоевой коробки й замкової частини полотна (3 мм).
Після того, як відрегульовані зазори між дверним полотном і зібраною коробкою, на коробці розмічають рівень і місце гнізд під петлі. Свердлять отвору під них, установлюють петлі на коробку й збирають блок.

Установка дверного блоку

Дверний блок установлюють у проріз і розклинюють його по всій довжині. Орієнтиром при вирівнюванні може служити ширина зазору між полотном і коробкою (в ідеалі вона скрізь повинна бути однакової). Після вирівнювання сторони коробки фіксуються за допомогою кріпильних елементів. Порожнечі між коробкою й стіною заповнюють монтажною піною. Потрібно враховувати при монтажі, що при висиханні піна збільшується в обсязі в кілька разів. Після того, як піна затвердіє, дістаємо клини й зрізуємо надлишки піни

Будет Вам Полезно
У сучасній будівельній сфері застосовується кілька типів фундаменту, які покликані ма
Сьогодні гумова крихта є популярним матеріалом: у цей час вона активно використовуєт
Насправді веранду важко віднести до якої-небудь окремої категорії будівельних споруд
Примерно лет 30 назад на российском рынке строительных материалов появилась новинка, т