Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6041

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Декоративна цегла для облицювання фасадів і стін

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Декоративна цегла для облицювання фасадів і стін

Цегла - універсальний будівельний матеріал. Тому їм можна не тільки будувати, але й прикрашати інтер'єр. Облицювання стін декоративною цеглою - досить популярне дизайнерське рішення. Цегельна стіна у квартирі виглядає незвичайно, свіжо, могутньо, просто й зі смаком, може сполучатися з багатьма деталями інтер'єра зі скла, тканин, дерева. Цегельні стіни ідеально смотрятся поруч із камінами й усім, що нагадує вогонь. Таке оформлення можна використовувати для прикраси стін в офісі, кафі, ресторанах, квартирах. Декоративна цегла, на відміну від звичайного будівельного, має більше розцвічень і форм. При облицюванні зручний тим, що він тонше звичайної цегли - максимальна ширина 190- 240 мм, а значить їм можна облицьовувати більше тонкі стіни й заощаджувати корисний внутрішній простір. Декоративна цегла можна укладати на всілякі підготовлені перед цим поверхні, у тому числі гипсокартон і пінобетон. Сполучаючи різні відтінки й кольори цегли можна викладати мозаїки й візерунки.
s-anselmo Колірна гама декоративних цегл, які є сьогодні в продажі, - різноманітна: від білого до темних квітів. Особливо завзяті будівельники можуть відшукати жовті, абрикосові й строкаті цегли. Крім кольору самих цегл, обіграти оформлення стін можна за допомогою кольорових затірок для цегельної кладки. А якщо ще творчо підійти до товщини швів - у стінки тоді точно буде неповторний вид.
b-stone Технічні характеристики декоративної цегли подібні іншим цегельним: розмір, вага, щільність, морозостійкість, теплопровідність, водопоглинення. Виробники звичайно вказують ці дані для кожної марки. Так що, якщо мова йде про облицювання зовнішнього фасаду або кімнати з незвичайним температурним режимом (підвал, наприклад), те показники ці теж варто врахувати. Технологія офактуривания (додання цеглі певного кольору) надає декоративній цеглі ще й захисну функцію. Убезпечити облицьовану цегельну стінку від вологи й вогкості можна також за допомогою гидрофобизирующих рідин. Декоративна цегла з полімерним покриттям (матов або глянсовим) дозволить наносити на нього різні кольорові малюнки. А якщо цегла з полімерним покриттям застосувати при укладанні камінів, то він не зруйнується й витримає більші перепади температур.
industriya036 Вартість декоративної цегли - різна, коливається від марки, країни виробника, обсягів замовлення і якості. Середня ціна на лицювальну цеглу 17-30 руб. за штуку (вітчизняний), 750-790 руб./кв. м. (закордонні виробники, стилізація під античність, старовину, незвичайні дизайнерські рішення).

Укладання цегли на стіну

Перед укладанням декоративної цегли готовлять стіну. Вона повинна бути чистої від пилу, бруду, жирних плям, весь старий декоративний матеріал, якщо він лупиться, потрібно зчистити (шпателем, абразивним папером і т.п.). Ніж ретельніше проробити цю роботу, тим міцніше потім буде триматися на стінці цегла. Декоративну цеглу укладають на спеціальний клей для керамічної плитки або розчин (часто продається в магазинах у тім же відділі, що й сама цегла). Варіанти нанесення клею й розчину: на поверхню стіни, на тильну поверхню цегли, на обидві поверхні одночасно. Зазор між цеглами звичайно роблять рівним 10 мм. Щоб скрізь він вийшов однаковим і гарним, між цеглами вставляють дерев'яні розпірки або прокладки (зі шматків фанери або дерев'яних штирів). Поверхня стіни, що має бути облицьовувати, дуже бажано обробити спеціальним ґрунтувальним складом. Він забезпечить ще більш надійне кріплення цегли до стіни. Ґрунтувальне просочення краще вибирати спеціально під певний матеріал, на який буде укладатися декоративна цегла - дерево, бетон, цегла, гипсокартон, штукатурку. Ґрунтувальні просочення наносять на стіну кистю, валиком, пульверизатором. Якщо має бути облицювати поверхня значної площі, то краще зміцнити на стіні армирующую штукатурну стінку. Відстань між кріпленнями сітки по вертикалі зробити 10-15 см, по горизонталі 35-40 см. Серед загальних вказівок, що краще не робити з декоративною цеглою: не можна облицьовувати занадто тонкі перегородки, які в ширині менше 10 см; не можна облицьовувати дві сусідні стіни різними по фактурі цеглами - це підкреслить штучність матеріалу, а нам-те потрібна навпаки - натуральність. Перед початком укладання потрібно викласти на підлозі 1-2 квадратних метра матеріалу - щоб мати краще подання, з яких цегл вибирати (вони повинні підходити друг до друга по відтінку, розміру, текстурі й т.п.). Тому краще використовувати облицювання одночасно з декількох упакувань. Під час установки почати поступово чергувати елементи (темніше - світліше, більше - менше), щоб одержати найбільш натуральний і природний вид стінки.
magicstone Не слід допускати збігу вертикальних швів між цеглами на сусідніх горизонтальних рядах. Якщо серед лицювального матеріалу присутні кутові елементи, то починати обробку стін треба з них. Формуючи вертикаль кута, обов'язково потрібно чергувати довгі й короткі сторони. Якщо планується робити безшовне облицювання, то починати укладання елементів бажано знизу. Якщо цегла не вписується по розмірах у певне місце, його можна підпиляти й укоротити. Для цього використовують шліфувальну машину («болгарку») або звичайну ножівку по металі. Облицювання стіни можна проводити в приміщенні з температурою не нижче 5 градусів. Після того, як цегла покладена, його можна розшити, тобто заповнити шви затирочним складом. Як заповнювач швів можна використовувати той же розчин, на який клала цегла. Оптимальний розмір шва 10-12 мм, але може бути менше або більше. Заповнювати шви можна за допомогою шпателя, поліетиленового мішка (поступово видавлюючи матеріал з отвору в ньому), будівельного пістолета. Діаметр вихідного отвору (у мішка, пістолета) повинен бути небагато менше ширини швів між цеглами.
magicstone Коли розчин у швах підсохне, по них потрібно пройтися й розгладити їхнім зволоженим пензликом (під ширину шва). Коли розчин затвердіє й висохне остаточно, зайві залишки розчину змахують зі стінки твердою кистю. Напоследок, як уже згадувалося вище, на облицювання дуже корисно буде нанести захисне покриття. Для поверхонь у внутрішніх приміщеннях можна використовувати різні акрилові просочення - це захистить стіну з декоративної цегли від зайвого забруднення й полегшить чищення поверхні.
s-anselmo Для зовнішніх стін краще застосувати захисні гидрофобизирующие склади на водній або органічній основі. Це захистить облицювання із цегли на довгі роки від атмосферно-кліматичних впливів (волога, негативні й високі температури й т.п.). Гидрофобизирующие склади наносять на цеглу тільки на суху поверхню, у теплу й суху погоду

Будет Вам Полезно
Шторы придают интерьеру помещения законченность и защищают дом от посторонних любоп
Про те, потрібно чи буде підігрівати воду в басейні і як це зробити, думати потрібно ще
Насосные станции водоснабжения, предоставляемые производителями на рынок, можно раз
На сьогоднішній день існує безліч класифікацій гаражних і промислових воріт. Усе вор