Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5949

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2858

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Типи замків для сталевих дверей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Типи замків для сталевих дверей

сувальдние дверні замкиСталеві двері можуть різнитися за вартістю через того, який замок установлений на них. У практиці застосування замків на сталеві двері найчастіше зустрічаються два їхні типи: сувальдние й циліндрові. Сувальдние замки мають більша вага, чим циліндрові, вони більше масивні, являють собою більше надійний захист від проникнення у квартиру. Його практично не можна вибити дорослій людині. Перевага такому замку на ваші сталеві двері варто віддати в тому випадку, якщо ви зібралися надовго залишити своє житло без догляду або просто їм можна замикати двері в нічний час доби для підвищення власної безпеки. Циліндровий замок фахівці вважають скоріше додаткову, виконуючу функцію допоміжного захисту. Його використовують для звичайного запирання дверей у денний час, коли всі хазяї будинку. Циліндровий замок, установлений на сталеві двері, можна легко вибити, а от щодо того, що його можна відкрити без зусилля - це неправда. До нього практично неможливо підібрати підходящий ключ, щоб відкрити двері й потрапити у квартиру без злому. Застосувати відмичку для того, щоб його зламати, також буде зовсім безрезультатною справою. Ідеальний варіант, на думку фахівців, - це установка замків двох типів одночасно, щоб можна було закрити сталеві двері на два замки відразу.

В основі сувальдного замка лежить принцип дії, заснований на убудованих кодових пластинах, які розташовують усередині замкового корпуса. Ці пластини мають назва «сувальди», від якого й відбулася назва замка. У більш-менш пристойних дверях їхня кількість повинне бути мінімум шість. Щоб перевірити це, можна підрахувати кількість щаблів, або «сувальд» на самому ключі, їх повинне бути на одну більше, ніж взамке.

У циліндрових замках убудовані механізми у вигляді циліндрів або довгастих кіл. Для них виготовляються плоскі ключі. У замку такого типу повинне використовуватися не менше п'яти штифтів усередині, це ознака більше високої якості й надійного захисту. Виготовлення таких ключів відбувається з лазерною обробкою, завдяки чому виходять більше 3 мільйонів можливих комбінацій. Якщо ключ випущений з перфокартою, то його втрата може стати проблемою. У звичайному кіоску по виготовленню дублікатів ключів його не виготовлять. Залишається тільки замовляти ключ на заводі. Якщо перфокарти не передбачалося, то при втраті ключа має бути поміняти внутрішній циліндр замкового корпуса. Про всі ці нюанси варто відразу запитати в того продавця, де ви купуєте сталеві двері

Будет Вам Полезно
Тепловентилятор керамічний має як нагрівальний елемент тен, що складається з металево
Независимо от того, находится у вас дома маленький CD-плеер с миниатюрным динамиком ил
Мабуть, кожний якщо не зіштовхувався з таким питанням, то думає про це. Тому що ремонт с
А почати розповідь про види шпалер хочеться з паперових, як найпоширеніших і доступни