Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Combilift - три машини в одній, або: яким повинен бути навантажувач для длинномеров

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Combilift - три машини в одній, або: яким повинен бути навантажувач для длинномеров
Будет Вам Полезно
Термопанели із клінкерною плиткою споконвічно були призначені для рішення основних д
Если представить, как сегодня готовят древесину для строительства домов, то процесс о
Килими напольні в будинку необхідні не тільки для того, щоб створювати в ньому неповт
При будівництві будь-якого будинку, немаловажним його елементом є вентиляційна систем
Combilift - три машини в одній, або: яким повинен бути навантажувач для длинномеров | торговельне й складське встаткування навантажувач combiliftКонструкція машини – трьох - або четирехопорная П-Образна колісна база (шасі), на одній стороні якої - кабіна із противагою (у якості якого виступає двигун), на іншій - бічна робоча площадка на двох опорних колесах, між ними - щогла з вилами (у трехопорном варіанті одне ведуче колесо, у четирехопорном – два). Таким чином, при транспортуванні довгомірний вантаж лежить не тільки на вилах, але й на робочій площадці по всій ширині машини (концепція безпеки), розташовується не поперек, а уздовж напрямку руху машини. А за допомогою вив вантаж піднімається й складируется на необхідній висоті. Навантажувачі Combilift називають «три машини в одній», маючи на увазі сполучення виделкового навантажувача із противагою, штабелера-узкопроходника й машини з бічним завантаженням. Причому, це саме multi-directional forklift truck, тобто виделковий навантажувач, що рухається в будь-якому напрямку. Крім провідного кермового колеса в навантажувача Combilift керовані опорні колеса (гідростатичний привід всіх коліс).

навантажувач combiliftВодій управляє машиною за допомогою керма й розташованого безпосередньо під ним важеля перемикання напрямку руху (F-N-R): уперед-назад (вправо - вліво), нейтральне положення. У положенні важеля F (forward) машина рухається вилами вперед або (якщо кермо повернуть за годинниковою стрілкою) – вправо. У положенні важеля R (reverse) машина рухається назад або вліво (якщо кермо повернуть проти годинникової стрілки). Система рульового керування Combilift є оригінальним запатентованим know-how. Машина може повністю розгорнутися практично на одному місці (карусель).
  Керування робочим устаткуванням (підйом вив, висування й нахил щогли), здійснюється за допомогою трьох важелів, розташованих праворуч від оператора. На робочій панелі перебувають індикатори, що відображають кількість робочих годин, рівень заряду акумулятора, рівень масла в гідравлічній системі, температурні датчики, індикатор напрямку руху й ін.

навантажувач combiliftВикористовується сидіння оператора з гідравлічною підвіскою. Кабіна оснащена стеклами високої міцності. Для експлуатації в умовах низьких температур передбачена система обігріву (опція). Гарний огляд робочої зони дозволяє підтримувати високу безпеку роботи водія й схоронність вантажу
  Система безпеки Combilift блокує запуск двигуна, якщо важіль напрямку руху не повернутий у нейтральне положення або водій перебуває поза кріслом (сенсорна система присутності оператора), крім того, рух машини неможливо при верхнім положенні вив
 Низький центр завантаження забезпечує стійкість при різних технологічних операціях з важкими вантажами, у тому числі при русі на підйом і спуск. Шини супереластик забезпечують гарну керованість машиною на відкритій площадці при будь-яких погодних умовах.

навантажувач combiliftМодельний ряд Combilift включає навантажувачі з вантажопідйомністю від 2,5 до 12 тонн, висотою підйому вантажу до 7,5 м (під замовлення й вище), що дозволяють його використовувати для складування длинномеров на консольних стелажах.
  Двигуни: дизельний (опція: каталізатор) або на зрідженому природному газі, електроприводной. Потужність дизельного двигуна Kubota: 44-62 кВт, газового: 48-72 кВт, ємність АКБ в електроприводном двигуні: 80 У/625 Ам/година.
 Універсальний навантажувач Combilift може оперувати з довгомірним вантажем до 14 м (серед додаткового навісного встаткування – спеціальний четирехвилочний захоплення, що втримує в горизонтальному положенні гнучкі довгомірні вантажі).
  Навантажувачі Combilift сертифіковані відповідно до європейських стандартів якості. Машини відрізняються низькими експлуатаційними витратами й зручністю технічного обслуговування