Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Якими бувають газони

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Якими бувають газони
Будет Вам Полезно
Часто можна почути вираження про те, що «будинку й стіни допомагають». Звичайно, дану ф
У першу чергу, мідна черепиця цінується за свої високі хімічні властивості, завдяки як
Технічна ізоляція труб опалення є надійною теплоізоляцією трубопроводів і чудовим за
Как правило, подобные вопросы решаются еще на стадии возведения дома. С заказчиком пр
Якими бувають газони | ландшафтний дизайн своїми руками якими бувають газони

Роль ландшафтного дизайну в зовнішньому вигляді ділянки переоцінити просто неможливо. Від того, наскільки грамотно він буде виконаний і реалізований, залежить головне враження, причому, не тільки про будинок або його територію, але і його хазяїні. Досить часто ландшафтний дизайн створює найперше, і, як це не менш часто буває, найважливіше враження про статус хазяїна будинку, а також про його смаки.

Ландшафтний дизайн - це не тільки грамотна організація простору, але й обов'язкова наявність певних елементів оформлення, прикрас. Найпильніша увага сучасні ландшафтні архітектори й дизайнери приділяють, наприклад, такому елементу ландшафтного дизайну, як газон. Якщо говорити про газон, то необхідно відзначити, що часом саме цей елемент ландшафтного дизайну виоплняет функції базису практично всіх проектів ландшафтного дизайну

Сьогодні в галузі працює досить багато компаній, які пропонують придбати газони, із серед їхніх асортиментів кожний може вибрати абсолютно будь-який варіант газону, а також його тип – це може бути спортивний газон, рулонний газон, сіяний газон або будь-який інший вид газону. Вибір певного типу газону залежить, головним чином, від індивідуальних переваг і побажань самого замовника, а також від характеристики території, її ґрунту й від ряду інших факторів.

Рулонний газон - це, на думку багатьох фахівців, найвідоміший і затребуваний тип газон. Сьогодні використовується особлива технологія вирощування такого газону, що робить його використання дуже зручним – відразу після його придбання й доставки досить розстелити його на ділянці, і після цього робота з його пристрою фактично кінчений. Своя назва цей вид газону одержав завдяки особливому способу його перевезення – він транспортується в рулонах.

Якщо говорити про сіяний газон, то в тих випадках, коли він складається із грамотно підібраних сортів і видів рослин, то він цілком може додати території дуже привабливий і досить акуратний вид. Крім того, на багатьох ділянках досить часто можна побачити й англійський газон, що, слід зазначити, трохи складніше у відході й використанні, але й вид у нього набагато більше акуратний і статусний. Всі роботи із пристрою газону такого типу виконуються вручну, і, крім усього іншого, цей газон має на увазі достаочно ретельний і крополивий догляд за собою. Однак, у результаті, всі праці будуть гідним образом вознаграждени, і територія придбає дивний і мальовничий зовнішній вигляд. Англійський газон у нашій країні відомий і під такими назвами, як партерний газон або елітний газон.

Більша частина власників заміських будинків і ділянок, воліючи заощаджувати сили й час, часто вибирають самий звичайний газон, пристрій якого відрізняється особливою простотою, і не вимагає значних витрат, як у плані часу, так і в плані фінансів. Догляд за таким газоном зовсім не складний, але, при бажанні, цьому газону можна додати абсолютно будь-який вид, і він цілком може скласти більш ніж гідну конкуренцію навіть англійському газону. Звичайний газон - це оптимальний варіант для оформлення клумб, які також є одним з базових елементів ландшафтного дизайну.

Якщо в заміському будинку проживає родина із численними малюками, то в цьому випадку ідеальним варіантом буде пристрій так званого спортивного газону, що відрізняється стійкістю й тривалим строком експлуатації. І навіть у тому випадку, якщо по ньому щодня будуть бігати веселі й гучні малюки, це не зможе погіршити ні його якостей, ні зовнішнього вигляду. Поза залежністю від типу газону, на користь якого буде зроблений вибір, необхідно пам'ятати, що роботи з його облаштованості варто довіряти винятково кваліфікованим професіоналам, які працюють у відомі компаніях