Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Технічний нагляд за будівництвом

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Технічний нагляд за будівництвом
Будет Вам Полезно
Про систему теплих електричних підлог уже наслишан практично кожний з нас, однак, для т
Широке застосування в цей час у будівництві й промисловості гуми й пластмас привело до
Дотепер існує безліч будинків, де гідроізоляція бетонних підлог взагалі не проводилас
Фізичний^-фізичні-фізичні-техніко-фізичні характеристики клінкерних термопанелей фас
Технічний нагляд за будівництвом | різні питання будівництва й ремонту

Технічний нагляд являє собою процедуру здійснення контроль процесу зведення споруджень і будинків як виробничого, так і невиробничого призначення. Технічний нагляд має на увазі виконання регулярних заходів щодо  перевірки ступеня відповідності вартості, обсягів, а також методів, якості й технологій будівельно-монтажних робіт вимогам затверджених кошторисів і проектів, а також контроль ступеня відповідності виконуваних робіт установленим будівельним нормам, стандартам, правилам і іншій нормативно-правової документації

Відповідно до головних завдань, на фахівців, що проводить заходи щодо технічного нагляду, покладає ряд певних функцій:
Технічний нагляд інженерних, будівельно-монтажних робіт, а також випробувань, які здійснюються Підрядником, контроль дотримання відповідності їх Снип, ДЕРЖСТАНДАРТ, а також іншим Технічним Регламентам, Законодавству Російської Федерації.
Технічний нагляд належного дотримання Підрядником будівельних технологічних процесів.
Технічний нагляд, пов'язаний з питаннями якості використовуваних у роботах будівельних матеріалів, а також устаткування й комплектуючих, у повній відповідності з ДЕРЖСТАНДАРТ, Снип, іншим Технічним Регламентам, Законодавству Російської Федерації.
Контроль строків реалізації будівельно-монтажних робіт, виконання яких передбачено в рамках договору підряду, а також плану виконання робіт, установленого замовником.
Технічний нагляд, що стосується своєчасного усунення виявлених дефектів і недоліків у процесі виконання й приймання робіт.
Технічний нагляд, що стосуються приймання завершених етапів робіт.
Технічний нагляд, що стосуються приймання, а також складання актів схованих робіт.
Перевірку актів з метою визначення відповідності виконаним обсягам робіт і їхній якості.
Проведення аналізу встановленої проектно-кошторисної документації за договором, відзначеному в Специфікації, з метою визначення відповідності переліку проектних робіт, а також складу матеріалів реальним потребам даного Об'єкта; відповідності кошторисних робіт, якості матеріалів, вартості матеріалів проекту, відповідності встановленої проектно-кошторисної, а також договірної документації Снип і прочим обов'язковим нормам. Виконавець технічного нагляду зобов'язаний надати Замовникові результат виконаних робіт у формі письмового звіту, якщо це передбачено в рамках додаткової угоди

Інжиніринг:
Водопостачання й Каналізація
Відомо, що жоден промисловий об'єкт і жодне житловий будинок не може експлуатуватися й утримуватися без необхідного забезпечення холодною й гарячою водою. Системи каналізації й водопостачання - це цілий комплекс споруджень інженерного типу, використовуваних для організації постачання кінцевих споживачів водою в достатніх кількостях, а також водою необхідної якості, видалення із систем будинку стічної вологи

 
Електропостачання:
Слабкострумові системи

Слабкострумові системи являють собою важливу частину будь-якого сучасного будинку й, безумовно, системи Розумний Будинок, що була розроблена для того, щоб підвищити якість умов для життя людини. Головне призначення подібних систем пов'язане з необхідним комфортом проживання, а також роботи в таких приміщеннях. З роками такі системи стають усе більше функціональними й складними, і, отже, і росте й рівень життя людей
До слабкострумових систем можна віднести:
Локально-обчислювальні мережі (ЛВС),
Структуровані кабельні системи (СКС),
Системи зв'язку,
Системи радіофікації
Система розподілу й прийому супутникового й ефірного ТВ,
Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС),
Системи відеоспостереження,
Система кондиціювання й вентиляції,
Системи голосового оповіщення
Проектування слабкострумових мереж

До процесу проектування слабкострумової системи має сенс підійти максимально серйозно й відповідально, повною мірою усвідомлюючи його важливість – відомо, що всі слабкострумові системи можуть функціонувати належним чином тільки в умовах відсутності проблем і винятково в тому випадку, якщо проект їхньої установки розроблений по всіх установлених правилах. Звернутися за виконанням подібних робіт можна до професійного й досвідченого інженера-проектувальника. Проект варто продумати як з погляду коректного розміщення на ньому певних вузлів, приміром, слабкострумового щитка, реле й розеток, проводки по стояках, так і в повній відповідності із прийнятими стандартами й нормами, регульованими Снип 083-98.

Загальна нормативна інформація, яку необхідно брати до уваги, утримується в наступних документах: ДЕРЖСТАНДАРТ 21.101-97 «Основні вимоги до проектної й робочої документації»; РД 78.36.002-99 «Технічні засоби систем безпеки об'єктів. Позначення умовні графічні елементів систем»; ПУЕ 7 «Правила пристрою електроустановок»; РД 78.145-93 «Системи й комплекси охоронної, пожежної й охоронно-пожежної сигналізації. Правила виробництва й приймання робіт»; Снип 3.05.06-85 «Будівельні норми й правила. Електротехнічні пристрої»; НПБ 105-03 «Визначення категорій приміщень, будинків і зовнішніх установок по взривопожарной і пожежної небезпеки».