Новые Советы

2717

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6034

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Технічний нагляд за будівництвом

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Технічний нагляд за будівництвом
Будет Вам Полезно
Обробка любо житлового або ж не житлового приміщення за допомогою пластикової вагонки
Які би види альтанок із часом люди не придумали, всі вони являють собою легкі паркові
Опалювальна піч служить для обігріву приміщення, там, де немає центрального Опалення.
З настанням зимового періоду року населення нашої країни в стрімкому виді намагається
Технічний нагляд за будівництвом | різні питання будівництва й ремонту

Технічний нагляд являє собою процедуру здійснення контроль процесу зведення споруджень і будинків як виробничого, так і невиробничого призначення. Технічний нагляд має на увазі виконання регулярних заходів щодо  перевірки ступеня відповідності вартості, обсягів, а також методів, якості й технологій будівельно-монтажних робіт вимогам затверджених кошторисів і проектів, а також контроль ступеня відповідності виконуваних робіт установленим будівельним нормам, стандартам, правилам і іншій нормативно-правової документації

Відповідно до головних завдань, на фахівців, що проводить заходи щодо технічного нагляду, покладає ряд певних функцій:
Технічний нагляд інженерних, будівельно-монтажних робіт, а також випробувань, які здійснюються Підрядником, контроль дотримання відповідності їх Снип, ДЕРЖСТАНДАРТ, а також іншим Технічним Регламентам, Законодавству Російської Федерації.
Технічний нагляд належного дотримання Підрядником будівельних технологічних процесів.
Технічний нагляд, пов'язаний з питаннями якості використовуваних у роботах будівельних матеріалів, а також устаткування й комплектуючих, у повній відповідності з ДЕРЖСТАНДАРТ, Снип, іншим Технічним Регламентам, Законодавству Російської Федерації.
Контроль строків реалізації будівельно-монтажних робіт, виконання яких передбачено в рамках договору підряду, а також плану виконання робіт, установленого замовником.
Технічний нагляд, що стосується своєчасного усунення виявлених дефектів і недоліків у процесі виконання й приймання робіт.
Технічний нагляд, що стосуються приймання завершених етапів робіт.
Технічний нагляд, що стосуються приймання, а також складання актів схованих робіт.
Перевірку актів з метою визначення відповідності виконаним обсягам робіт і їхній якості.
Проведення аналізу встановленої проектно-кошторисної документації за договором, відзначеному в Специфікації, з метою визначення відповідності переліку проектних робіт, а також складу матеріалів реальним потребам даного Об'єкта; відповідності кошторисних робіт, якості матеріалів, вартості матеріалів проекту, відповідності встановленої проектно-кошторисної, а також договірної документації Снип і прочим обов'язковим нормам. Виконавець технічного нагляду зобов'язаний надати Замовникові результат виконаних робіт у формі письмового звіту, якщо це передбачено в рамках додаткової угоди

Інжиніринг:
Водопостачання й Каналізація
Відомо, що жоден промисловий об'єкт і жодне житловий будинок не може експлуатуватися й утримуватися без необхідного забезпечення холодною й гарячою водою. Системи каналізації й водопостачання - це цілий комплекс споруджень інженерного типу, використовуваних для організації постачання кінцевих споживачів водою в достатніх кількостях, а також водою необхідної якості, видалення із систем будинку стічної вологи

 
Електропостачання:
Слабкострумові системи

Слабкострумові системи являють собою важливу частину будь-якого сучасного будинку й, безумовно, системи Розумний Будинок, що була розроблена для того, щоб підвищити якість умов для життя людини. Головне призначення подібних систем пов'язане з необхідним комфортом проживання, а також роботи в таких приміщеннях. З роками такі системи стають усе більше функціональними й складними, і, отже, і росте й рівень життя людей
До слабкострумових систем можна віднести:
Локально-обчислювальні мережі (ЛВС),
Структуровані кабельні системи (СКС),
Системи зв'язку,
Системи радіофікації
Система розподілу й прийому супутникового й ефірного ТВ,
Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС),
Системи відеоспостереження,
Система кондиціювання й вентиляції,
Системи голосового оповіщення
Проектування слабкострумових мереж

До процесу проектування слабкострумової системи має сенс підійти максимально серйозно й відповідально, повною мірою усвідомлюючи його важливість – відомо, що всі слабкострумові системи можуть функціонувати належним чином тільки в умовах відсутності проблем і винятково в тому випадку, якщо проект їхньої установки розроблений по всіх установлених правилах. Звернутися за виконанням подібних робіт можна до професійного й досвідченого інженера-проектувальника. Проект варто продумати як з погляду коректного розміщення на ньому певних вузлів, приміром, слабкострумового щитка, реле й розеток, проводки по стояках, так і в повній відповідності із прийнятими стандартами й нормами, регульованими Снип 083-98.

Загальна нормативна інформація, яку необхідно брати до уваги, утримується в наступних документах: ДЕРЖСТАНДАРТ 21.101-97 «Основні вимоги до проектної й робочої документації»; РД 78.36.002-99 «Технічні засоби систем безпеки об'єктів. Позначення умовні графічні елементів систем»; ПУЕ 7 «Правила пристрою електроустановок»; РД 78.145-93 «Системи й комплекси охоронної, пожежної й охоронно-пожежної сигналізації. Правила виробництва й приймання робіт»; Снип 3.05.06-85 «Будівельні норми й правила. Електротехнічні пристрої»; НПБ 105-03 «Визначення категорій приміщень, будинків і зовнішніх установок по взривопожарной і пожежної небезпеки».