Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Малярські роботи: тонкості виконання й можливих дефектів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Малярські роботи: тонкості виконання й можливих дефектів
Будет Вам Полезно
Если Вы планируете обустроить дом для себя, и если Вы хотите установить действительно
Дерев'яний вентильований фасад для вашого котеджу | зустрічають по фасаду! Компанія &la
Не меншим попитом поряд з багатьма оздоблювальними матеріалами користується вагонка
В последнее время традиционным стало выполнение ремонтных работ летом. Это время год
Малярські роботи: тонкості виконання й можливих дефектів | різні питання будівництва й ремонту малярські роботи: тонкості виконання й можливих дефектів

Не секрет, що малярські роботи – це досить складний процес, і для того, щоб виконати його на високому якісному рівні, потрібно мати певні навички й уміння. Однак як бути в такій ситуації, коли фарбування вийшло зовсім не таким, яким повинне було вийти, зокрема, якщо на поверхні стали видні дефекти?

Серед найбільше що часто зустрічаються дефектів при фарбуванні олійними фарбами – це так звана зерниста поверхня. Ця проблема, найчастіше, виникає в тому випадку, якщо фарба була процежена недостатньо добре. Ще одною причиною появи зернистої поверхні може стати занадто висока вологість повітря, що циркулює у фарбопульті. Таку проблему усунути можна шляхом проціджування фарби через спеціальне сито, або шляхом прочищення й наступного регулювання роботи водоотделителя.
Віспини й брижі можуть з'явитися на поверхні в тому випадку, якщо використовується досить густа по своїй консистенції фарба, або тиск у фарбопульті є відносно невисоким. Виправити ці дефекти можна шляхом правильної регуляції компресора, а також шляхом розведення використовуваної фарби. Якщо на офарблюється поверхности, що, з'являються різнобарвні плями, то це, швидше за все, відбулося з тієї причини, що в процесі готування шпаклівки або штукатурки використовувався щелочний клейстер, а не тваринний, якої він повинен був бути. У цьому випадку буде потрібно зскребти фарбу в тих місцях, де з'явилися плями, після чого ділянки буде потрібно промити розчином соляної кислоти, і після цього – чистою водою. Далі ділянки необхідно висушити й перефарбувати
Досить часто трапляється так, що в процесі фарбування поверхонь зі слідами старої фарби верхній шар може почати відшаровуватися. Це говорить про те, що новий етап фарбування виконувався по недостатньо добре очищеному шарі, або по фарбі, у складі якої був віск. Вихід – очистити поверхня за допомогою пемзи, з наступним промиванням її мильної, а після – уже чистою водою. Після того, як поверхня просохне, треба ще раз пофарбувати неї. Тривалий відлипнула, так само як і занадто лискуча поверхня говорить про те, що в процесі фарбування застосовувалася оліфа недостатньо високої якості. У цьому випадку поверхня варто очистити за допомогою губки, або очищених кистей ледве подкисленной водою
Якщо пофарбована поверхня сохне занадто довго, то це говорить про те, що в процесі застосовувалися певні пігменти, що затягують процес висихання – це цинкові білила, сиени, сажа, або певні домішки в складі оліфи. У цьому випадку необхідно растушевать шар фарби на поверхні, додавши в нього сикатив.
Основною причиною появи такого дефекту, як патьоки, уважається використання занадто рідкої фарби, або недостатньо ретельна растушевка. Проблему можна усунути, очистивши поверхню пемзою або шкуркою, і знову нанеся шар фарби. Те ж саме можна почати й у тому випадку, якщо на поверхні утворилося кілька тріщин, причиною цього дефекту є досить груба фактура фарбування або недостатньо просохлий ґрунт.
У процесі фарбування стін складами на водній основі, найчастіше, найпоширенішим дефектом є жирні плями. Причина їхньої появи – наявність таких плям на стіні ще до початку нового етапу фарбування.  Усунути даний дефект можна двома основними способами – можна зняти штукатурку на ділянці утворення плями, після чого нанести новий шар, або можна очистити жирна пляма лужною водою й знову нанести шар фарби.
Іржаві плями, які також часто з'являються на пофарбованої водними фарбами поверхні, легко видалити в такий спосіб: очистити поверхня від шару фарби, промити її трипроцентним розчином соляної кислоти, нанести шар лаку, після чого нанести новий шар фарби. Аналогічним образом віддаляються й темні плями.