Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Штучний камінь, можливі варіанти

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Штучний камінь, можливі варіанти
Будет Вам Полезно
Варто споконвічно сказати, що опалення будинку повітряне - це опалювальна система, що в
Факти - уперта річ. І те, що літо залишилося в минулому, за вікном дощова осінь і не за го
Утеплення балкона - досить важливий і потрібний захід, що дозволяє значно Знизити тепл
Среди современных кровельных материалов, наибольшей популярностью пользуется битумн
Штучний камінь, можливі варіанти. | натуральний і штучний камінь в обробці й інтер'єрі штучний камінь, можливі варіанти.

Современнийчеловек, як і тисячі років тому, хоче жити в кам'яному будинку. Разом з тим пристроительстве й обробці він зіштовхується з віковими проблемами:
природний камінь - важкий і тендітний, транспортування недешеве. підібрати нужноеколичество натурального каменю певного розцвічення й фактури весьмазатруднительно, природний камінь може «фонить ізотопами».

  Незважаючи на всі ці обставини, не коштує відмовлятися від мрії про будинок, облицьованому каменем. Сучасні технологиипозволяют реалізувати її досить просто й досить ефективно. Обратитевнимание на Штучний Камінь . Ті ж форма, колір, рельєф і навіть следивремени на поверхні - усе відтворено із приголомшливою точністю. Однак привнешнем подібності штучного каменю з оригіналом його переваги очевидні:
важить він у два рази менше, Штучний камінь простіше привезти до меступроведения робіт і набагато легше закріпити на стіні. його ціна в3-5 разів дешевше.

  Для додання будинку виду средневековойбашни або величного замка вже не потрібно непосильної праці будівельників, що нагромаджують камінь на камінь. Досить використовувати для обробки фасадаискусственний аналог покриття, що полюбилося, лицьова сторона якого имеетрельеф, що відповідає певному виду натурального каменю, а оборотна - рівна. Тому процес облицювання поверхні не більше складний, чим укладкакерамической плитки.
  ИСкусственний камінь - надійний захист вашегофасада. Власники сучасних заміських котеджів навряд чи очікують нападенияили довгострокової облоги своєї міцності ворожими полчищами. Зовнішніми врагамидома стають перепади температур, зимова холоднеча, літня спека, дощ, град иснег. Дерев'яні будинки так само не гидують штучним каменем, використовуючи його для надійного захисту фундаменту й створення елементів дизайну усередині будинку. Це означає, що на перший план виходять експлуатаційні якості стін
  По міцності й довговічностіШтучний камінь цілком зіставимо з натуральним, якщо Ви зупинитеся наматериале особливо високої якості «Кремнегранит», та якість вище, ніж улюбого натурального каменю. Фізико-технічні характеристики наведені нижче. Має чудову морозостійкість: звичайні виробники гарантируютдесятки років бездоганної зимівлі, «Кремнегранит» - сотні літ
  Штучному каменю не страшнавлага.
  Якщо ж штучний каменьнаходится в безпосередній близькості від води, то по завершенні процессаукладки поверхня фасаду варто обробити гідрофобним складом. Він образуетна штучному камені еластичну напівпроникну плівку, що придаетдополнительную захист від води, сонячної радіації, кислотних дощів і обичнойгрязи.
  «Кремнегранит» - не має потреби вдополнительной захисту, він сам є самим надійним захисником стіни

  Шукаємо вигоду. Штучним каменем можнооблицевать практично будь-яку поверхню: дерев'яну, металеву, цегельну, бетонну. Безумовно, кожному типу поверхні потрібно соответствующаяподготовка. Штучний камінь - вигідне вкладення капіталу: при прочихравних умовах ціна будинку, облицьованого штучним каменем, на 25 - 50%більше ціни будинку, обробленого лицьовою цеглою. Штучний камінь прослужитдолгие роки, не вимагаючи особливого відходу

  Пустите Штучний камінь усередину. Искусственнийкамень чудово смотрится й усередині будинку. Оброблені ним прихожие, вітальні, більярдні, зимові сади й навіть кухня з пересічних типових перетворюють встильние, елегантні приміщення. Штучний камінь, що імітує кирпичнуюкладку - його ще називають тонкостінною лицювальною цеглою, позбавить отнеобходимости викладати стіни матеріалом сумнівної якості: весоблицовочного цегли багато менше, ніж у натурального каменю натурального, товщина лицювальної цегли становить усього 1- 2 см.

  Тонкостінна цегла може статьнезаменимим рішенням і в ситуації, коли загальна вага цегли ускладнює реализациюпроекта, або ж при недостачі місця для використання звичайної цегли. З нимизменившие зовнішній вигляд коридори й кімнати не зменшаться вразмерах.
  Не можна не сказати й про камін - нині невід'ємної приналежності будь-якого респектабельного інтер'єра. Гарні всвоей грубій простоті камені навколо яскравого вогню підкреслять добірність иутонченность навколишнього інтер'єра. Штучний камінь не горить, а принагреве не виділяє диму й шкідливих з'єднань. Ці властивості позволяютиспользовать його для облицювання камінів. Важливо тільки не забути приобрестиспециальний термостійкий клей

  Важливі дріб'язки. Питання, касающиесястроительства можуть бути дріб'язком, якщо це стосується не Вашого будинку. Хорошийзагородний будинок сьогодні немислимий без ландшафтного дизайну. Не квапитеся моститьсадовие доріжки на ділянці справжнім кругляком або річковою галькою під статьпревратившемуся в «кам'яний» будинок. Штучний камінь допоможе вирішити й етотвопрос, результат буде приголомшливим.
  Витончені доріжки, покладені камнемпо формі изображающих фантастичних або казкових тварин, не нарушатестетики саду й прослужать набагато довше подібних елементів із другогоматериала.  Розмаїтість дизайнерскоймисли дозволять Вам відчути повне єднання із природою, створять декоративниеелементи, що імітують валуни й камені струмків, скель, альпійських гірок, инеожиданно дивовижних тварин, що живуть поблизу.

  Декоративний Штучний камінь практично не має обмежень у виборі колірної гами й варіантів фактури. Тому, дотримуючись традицій, його всі частіше вибирають як матеріал дляотделки фасаду. Незамінний він і при фрагментарній реставрації архитектурнихсооружений, особливо в тих випадках, коли буває важко підібрати аналогичниеприродние матеріали

Докладну інформацію з устаткування ипродукции з нового інноваційного матеріалу “кремнегранит» Ви можете знайти насайте

(498) 624-44-84