Новые Советы

2730

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2552

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6056

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2907

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Лісабон - Владивосток

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Лісабон - Владивосток
Будет Вам Полезно
Практично будь-яка житлова квартирна площа багатоповерхових будинків оснащена балкон
Мозаїка являє собою одне із древніх декоративно-прикладних технік мистецтва. Розвиток
Головним елементом будь-якої системи утеплення є вибір самого утеплювача для будинку
Ні для кого не секрет, що дизайн інтер'єра повинен бути не тільки гарним, але й практич
Лісабон - Владивосток | як відправити вантаж

26 лютого 2004 року уведена в експлуатацію автомагістраль "Амур", що означає появу самої протяжної у світі траси " Москва-Владивосток" довжиною десять тисяч кілометрів. Відкриваючи нову ділянку дороги "Чита - Хабаровськ", Президент Росії В. В. Путін сказав: "Подію дуже велике не тільки для Далекого Сходу, але й для всієї країни. В 1903 році був відкритий ТРАНССИБ. Це друге за значенням подія подібного роду для країни, оскільки тепер схід і захід країни з'єднані шосейною дорогою й з'єднані надійно".

Нова дорога забезпечує можливість трансконтинентального автомобільного повідомлення між Європою й Азією. Відтепер перетнути Євразію від берегів Атлантики до Тихого океану можна в самі короткі строки.

Загальновизнано у світі, що Росія в силу свого географічного положення, економічного й людського потенціалу покликана зіграти вирішальну роль у майбутні 10-15 років у створенні євроазіатського економічного простору від Атлантичного до Тихого океану в інтересах всіх проживаючих на цій території народів. Ключова роль у цих інтегральних процесах буде належати автомобільному транспорту в силу його ефективності й доступності.

Саме цим пояснюється наполегливе пророблення міжнародним співтовариством концепцій транспортних коридорів " Північ-Південь" і " Захід-Схід", що проходять по території Росії, з обліком її геостратегічної ролі в євроазіатському регіоні. Відкриття євроазіатської автомагістралі надзвичайно важливий практичний крок у реалізації планів і можливостей різних держав у справі економічної інтеграції й всесвітнього розвитку, взаємовигідні торгівлі й економічні зв'язки.

З відкриттям дороги, що з'єднує її східні й західні границі, Росія пропонує світовому співтовариству новий національний продукт - експорт транзитних транспортних послуг.

Відкриваються величезні можливості для зміцнення й подальшого розвитку економічних зв'язків між країнами Західної Європи й Тихоокеанського регіону. Координації дій у цьому напрямку, безсумнівно, буде сприяти й той факт, що з 1 липня до Росії переходять функції голови Європейської конференції міністрів транспорту (ЕКМТ), у яку входять глави транспортних відомств 43 європейських країн.

Міністерство транспорту й зв'язку Російської Федерації, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП) за підтримкою Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ) проводять автомобільний пробіг між Лісабоном і Владивостоком - західною й східною крапками Євро-Азіатського континенту. Ціль пробігу - демонстрація можливості вантажних перевезень автомобільним транспортом по маршруті "від океану до океану".

Учасники пробігу, свого роду розвідники найближчого майбутнього, проведуть перший офіційний автопоїзд по автомобільній дорозі довжиною 15000 кілометрів, доведуть можливість і вигідність транспортування вантажів "від океану до океану" автомобільним транспортом. Маршрут автопробігу розрахований на 34 дня: Лісабон - Мадрид - Париж - Брюссель - Берлін - Варшава - Калінінград - Вільнюс - Мінськ - Смоленськ - Москва - Нижній Новгород - Казань - Омськ - Новосибірськ - Красноярськ - Іркутськ - Улан-Уде - Чита - Білогірськ - Хабаровськ - Владивосток. З Москви автомобілі виїжджають 14 травня, офіційний же старт пробігу з Лісабона призначений на 24 травня. До берега Тихого океану колона машин повинна прибути 15 липня.

Організація автопробігу Міністерством транспорту й зв'язку РФ покладена на АСМАП. На маршруті будуть проведені прес-конференції в Лісабоні, Брюсселі, Москві, Владивостоці й інших містах за участю керівництва АСМАП, МСАТ, закордонних і національних асоціацій і автоперевозчиков, Міністерства транспорту й зв'язку Російської Федерації, Міністерства транспорту Португалії, Бельгії, а також російських регіональних адміністрацій.

Робиться все можливе, щоб автопробіг Москва - Лісабон - Москва - Владивосток - Москва широко висвітлювався російськими й закордонними засобами масової інформації. На сайті АСМАП у режимі реального часу на основі даних, одержуваних з використанням супутникового навігаційного встаткування, щодня буде публікуватися звіт про результати проходження автопробігу.