Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Вагонка гост

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вагонка гост

З давнього часу дерево займає гідне місце серед інших будівельних матеріалів, що буде кріпитися за ним ще дуже довго. Незважаючи на перебіг часу й стрімкого розвитку технологій, більше універсального будівельного матеріалу, ніж дерево дотепер не існує. У тому випадку, якщо для обшивання внутрішніх приміщень обране дерево, опоряджувальні роботи в обов'язковому порядку виробляються із застосуванням певного виду вагонки.

Деревина в будівництві користується попитом не тільки тому, що має природні живі якості, за своїм характером вона відповідає всім нормам і стандартам, відповідно до сучасних умов. Після закінчення обшивальних робіт, стіни стають гладка й рівними, саме тому область застосування даного матеріалу може бути зовсім різноманітної

Як відомо, існує кілька видів вагонки, які трохи відрізняються друг від друга. Так, приміром, звичайна вагонка й евровагонка різняться по такій ознаці як гост вагонки. Як правило, вітчизняний виробник визначається по такій ознаці як вагонка гост 8242-88, закордонні ж виробники дають назву своєї продукції вагонка гост DIN 68126. Безумовно, матеріал закордонного виробництва має кращі якісні характеристики, тому як у закордонних виробників більше високі вимоги до позитивних характеристик матеріалу. У зв'язку із цим і істотно зростає вартість матеріалу закордонного виробництва, що у кілька разів вище, ніж вартість вітчизняної вагонки.

Для тих, хто не знає, з якою метою встановлюється гост, потрібно сказати, що від установленого дст прямим образом залежить розмір основного матеріалу. До того ж, у гост входить певний вид вихідної сировини, що застосовується для певного виду опоряджувальних робіт. Наприклад, для майбутніх опоряджувальних робіт усередині приміщення найкраще використовувати вагонку з таких деревних порід, як осики й хвоя. Те ж саме можна сказати й товщині матеріалу - залежно від області його застосування його товщина буде мінятися. До слова, профілі, допуски, пази, гребені, і кути відхилень теж регулюються встановленим гостом.

Крім того, що вагонка підрозділяється по видах і дст, вона так само ділиться на певні сорти. Сортування вагонки відбувається після закінчення виробництва. Як правило, сорт матеріалу визначається природних пороків і інших недоліків матеріалу, які виникають у самому процесі виробництва. Як правило, на будь-якому сучасному будівельному ринку сьогодні вагонку можна зустріти під сортом «Екстра», що у деяких випадках ще позначається як «0». Так само існують сорту «А», «В», «З». «Естра» вагонка є найкращим сортом даного оздоблювального матеріалу, що за своїм характером має гладку рівну поверхню й відрізняється повною відсутністю сучків, що з'являються не тільки в результаті застосування якої-небудь деревної породи, але так само й при процесі виробництва. Частіше матеріал даного сорту має популярність у більше вимогливих споживачів. Однак, варто так само сказати, що за своїм характером «Естра» сорт мало чим відрізняється від вищого сорту. Це, так сказати, швидше за все, примха багатьох виробників, які прагнуть трохи збільшити вартість своєї продукції, роблячи її трохи переважної, ніж інші сорти вагонки.

Таким чином, потрібно сказати, що вагонка гост - це досить затребуваний оздоблювальний матеріал, що відповідає всім нормам, стандартам і вимогам навіть самих вимогливих споживачів

Будет Вам Полезно
При виборі плиткового клею не варто шкодувати про час на скрупульозне вивчення інформ
Назва «струбцина» відбулося від німецького Schraubzwinge, де Schraube - гвинт, а Zwinge - лещата. Таки
Підкажіть, як замінити стару проводку (алюмінієву в «сталинке») на нову. Які проведенн
Види генераторів | висвітлення майбутнього Сучасний ринок електрогенераторів, які пр