Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як клеїти стельову плитку самому

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як клеїти стельову плитку самому

Стельова плитка зараз є самим популярним варіантом в оформленні стелі

У неї багато гарних характеристик і її установка не займає багато часу й не вимагає особливої кваліфікації. Така плитка допоможе перешкодити проникненню в приміщення сторонніх звуків, а також прикрасить його, тому що може бути різних квітів, форми й мати різний малюнок. До того ж вона відмінно вписується в розміри стелі, дуже легка й, якщо знадобитися, можлива її часткова заміна

Спочатку потрібно вибрати саме ту плитку, яка б вам подобалася, а також підходила до приміщенню, де буде застосовуватися. Стельові плитки - прекрасний матеріал, він водонепроникний, легко миється різними сучасними мийними засобами, до того ж при необхідності її можна пофарбувати емульсійною або акриловою фарбою. Вона легко приклеюється, працювати з нею просто й необтяжливо. Можна підібрати потрібний візерунок і кольори залежно від ваших переваг.

Отже, як же клеїти стельову плитку самому? Плитка клеїться на тверду рівну поверхню, для цього спочатку підготовляється стеля. Потім потрібно визначити середину його, звичайно там перебуває стельовий світильник, якщо його ні, те просто по діагоналі потрібно натягнути дві мотузки, на їхньому перетинанні й буде точна середина стелі. Потім у середині потрібно прочертити дві перпендикулярні лінії таким чином, щоб вийшло чотири однакових прямокутники - по таких ділянках буде зручніше клеїти плитку. Одного кілограма речовини, що клеїть, повинне цілком вистачити на двадцять п'ять плиток. На задню частину стельової плитки акуратно наносимо клей, щоб шар був товщиною біля двох сантиметрів. Його потрібно наносити на стелю й відразу на кілька плиток, тому що воно повинне небагато підсохнути, щоб потім краще відбулося зчеплення. Найкраще почекати кілька хвилин, Поки ви будете клеїти першу, друга вже буде готова до застосування. Краще її розташувати по кутах і посередине конусообразно, тоді при притисканні до стелі речовина, що клеїть, рівномірно розподілиться, і плитка буде триматися дуже міцно. Притискати її потрібно щільно, але не переоцінити сили, тому що вона може лопнути. Перша плитка приклеюється так, щоб один з її кутів потрапив на середину стелі й під прямим кутом до стіни. Краю плитки повинні йти по перпендикулярних лініях. Далі вся плитка викладається паралельними рядами без проміжків. Ніж ровнее вона буде розміщена, тим гарніше буде виглядати стеля. Швидше за все, крайні ряди потрібно буде обрізати, це можна зробити за допомогою

Після того, як вся плитка вже приклеєна, навіть якщо вам це вдалося зробити дуже щільно, те однаково треба навіть найменші шви замазати гортати, щоб стик був еластичним, тоді всю стелю буде смотреться єдиною ідеальною поверхнею. Крім того, це потрібно для того, щоб вода не проникала між швами й вашою плиткою не відволожилася й не покрилася некрасивими плямами. Сучасний силіконовий гортати не подвластен впливу різниці температур. Перед його нанесенням шов акуратно очищається від залишків клею й рівно по ньому видавлюється гортати. Якщо його вийшли його надлишки, то це вбирається вологої тропочкой, а інше розрівнюється кельнею. Останнім штрихом буде установка підходящого бордюру - і ваша нова стеля вже готова!

Коли всі роботи з наклеювання стельової плитки закінчені, те обов'язково потрібно закрити двері й вікна в приміщенні, щоб запобігти доступу повітря й не допустити виникнення протягу, які можуть несприятливо вплинути на висихання складу, що клеїть, і спровокувати відпадання плитки спотолка.

Будет Вам Полезно
Посуд із чавуну | хозтовари й побутова хімія Чавун, застосовуваний для виготовлення п
Килими напольні в будинку необхідні не тільки для того, щоб створювати в ньому неповт
Відтоді, як на ринках нашої країни з'явилися перші газові конвектори, пройшло вже більш
плівка, ЩоСамоклеїться, або просто самоклеєння - дуже багатофункціональний, економічн