Новые Советы

2674

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5959

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Обігрівачі для офісу

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Обігрівачі для офісу

обігрівачі для офісу Так, були часи, коли в студену зимову пору я приходив на роботу, сідав за комп'ютер, включав його й починав ліпити тривимірні моделі різних складних штучок... Що? Роздягався? Ви хочете сказати, що я забув згадати про тім, що я знімав шапку, рукавички, куртку й лише тоді приймався за роботу? Я не забув. Я не знімав - ні шапку, ні куртку. Хіба що рукавички - у них працювати за клавіатурою, м'яко говорячи, проблематично. Як ви вже догадалися, у мене в офісі було настільки холодно, що працювати доводилося одягненим. На щастя, ці часи вже минули. Але це не казка

Втім, при нинішніх комунальних проблемах ця казка, того й дивися, стане минулим. І проблема отапливания офісного приміщення, як примара батька Гамлета, маячить практично перед кожним керівником. Адже оплачувати лікарняні, мабуть, подороже вийде, чим «розоритися» на парі-трійку гарних джерел тепла

Отже, наша бліц-екскурсія в мир, що ми назвемо «обігрівачі для офісу», починається

Ви зауважували, що деякі люди більше мерзлякуваті, чим інші? Для таких людей обігрівач - не розкіш, а нагальна потреба. Інакше лікарняного не уникнути. Якщо офісне приміщення більших розмірів, то обігріти його цілком - це дуже затратно. У цьому випадку оптимальне рішення - локальні джерела тепла в безпосередній близькості від робочих місць. Деякі частини тіла мерзнуть більше, ніж інші. Наприклад, дуже часто в людей мерзнуть ноги. У цьому випадку компактний обігрівач - це ідеальне рішення

Однак не будемо забувати про те, що обігрівачі для офісу - це джерела підвищеної пожежної небезпеки. Є кілька простих рекомендацій, які зведуть до мінімуму небезпека загоряння. Безумовно, головним критерієм вибору обігрівача є його безпека. Будь-який офіс буквально напханий папером і легкозаймистими предметами. На жаль, як правило, при виборі керуються ціною. Що ж, хто не ризикує, той живе нудно, тверезо й довго.

Коли ви придбали обігрівач, обов'язково вивчите інструкцію користувача, у якій зазначені всі запобіжні заходи при експлуатації конкретного пристрою. У кожному разі, який би безпечної не була конструкція приладу, його варто встановлювати подалі від усього, що може горіти й вуж тим більше не влаштовувати з нього підставку для складування поточної документації

Постарайтеся підключити обігрівач безпосередньо до розетки, без використання подовжувачів, які можуть бути розраховані на меншу потужність, ніж споживана вашої «печечкой». Тим більше, що, як правило, на всіляких «трійниках», «пятерниках» і інших, невесть знає ким і із чого спрацьованих мережних фільтрах уже «висять» комп'ютери, принтери, адаптери, роутери, міні-АТС і інша техніка. Ніхто в цьому випадку, зрозуміло, не розраховує потужність - хіба що «на око». Розташовуйте проведенн харчування обігрівача таким чином, щоб на нього не наступали при ходьбі й щоб його ж коліщата (якщо такі є) не наїжджали на його

Ідучи з робочого місця, варто відключати обігрівач - мова йде не про короткочасний отлучках, наприклад, у туалет або на перекур, а коли ви залишаєте офіс на тривалий час, особливо, якщо в кімнаті більше нікого не залишається. Це вимога особливо стосується переносних обігрівачів, що володіють малої инерционностью й практично що відразу набирають робочу температуру, у відмінність, скажемо, від масляних. Ці, у свою чергу, довше всіх зберігають тепло, навіть будучи відключені

Виконуйте прості правила обережності й спокійно насолоджуйтеся комфортом! Обігрівачі для офісу не обдурять ваших очікувань

Будет Вам Полезно
Досить часто в сучасному світі організації розуміють необхідність у неком порядку сла
Способів укладання брущатки існує трохи. Який спосіб вибрати - залежить від того, у яко
Якщо спостерігається промерзання стіни в декількох місцях або в одному, то потрібно по
При настанні літнього сезону відкривається сезон будівельний, тобто час використання