Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як утеплити рейкова стеля

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як утеплити рейкова стеля

як утеплити рейкова стеляЦя тема хвилює сьогодні багатьох людей, і особливо тоді, коли у квартирі ремонт. На сьогоднішній день все більшою популярністю користуються рейкові стелі. Але от невдача, як утеплити ця важлива ділянка інтер'єра квартири. Насамперед, необхідно пам'ятати, що ремонт ремонтом, а починати необхідно з вибору якісного утеплювача. Які існують показники якісного утеплювального матеріалу? Насамперед, він довговічний і екологічно безпечний. До позитивних рекомендацій ставиться його вогнестійкість і легкість. Чим вище щільність матеріалу, тим краще. Тому що взимку утеплювач не буде випускати тепло, і буде мало впускати холоду. У якісного утеплювального матеріалу повинна бути мала теплопровідність. Це показник того, що взимку буде впускати менше холоду. У багатоквартирних будинках існує ймовірність затоплення сусідами. Недорогий і неякісний утеплювач може сильно убирати вологу, потім розбухати і як наслідок розвалюватися. Хазяям квартири прийде знову починати ремонт із заміною утеплювача. Отут мешканці зіштовхуються з наступним питанням, як утеплити рейкова стеля якісно й надійно?

Варто вибирати утеплювач із мінімальним вологовбиранням. Це властивість матеріалу, при якому він усмоктує й утримує вологу. На цьому етапі деякі покупці можуть просто кидатися на перший, що попасся на очі утеплювач, особливо якщо ціна такого матеріалу набагато нижче іншого. Але не варто так квапитися. Є ряд не дуже сумлінних фірм, які під видом якісного утеплювача намагаються продати зовсім іншої. А буває й так, що матеріал пропонується від серйозного виробника, але при транспортуванні відпав шматок утеплювальної плити, і продавці, виявивши кмітливість, прикріпили цей шматок підручними засобами. Як утеплити рейкова стеля так, щоб зробити це раз і назавжди? Серед часто використовуваних утеплювальних матеріалів особливою популярністю користуються: мінеральна вата, керамзит, різного роду шлаки й підмножина з вапном. Якщо матеріал уже обраний, то наступний етап, це визначення шару утеплювального матеріалу. Тому що при різних температурних умовах, товщина шару буде різна

Так дев'ять сантиметрів минвати, будуть гарним утеплювачем при температурному режимі від мінус п'ятнадцяти, до мінус тридцяти п'яти градусів. А керамзит, покладений на шість сантиметрову у висоту, дасть захист від холоду при температурі до тридцяти градусів нижче нуля. Таку ж температуру витримає шар шлаків висотою у двадцять чотири сантиметри. Тут варто пам'ятати, про те, що не варто зупиняти свій вибір на сипучих матеріалах, якщо ви живете не на останньому поверсі. Не слід утеплювати сипучими засобами, якщо в дачному будинку є горище, через який постійно ходять. Сипучий матеріал має властивість рухатися, тому при кожній трясці або вібрації такий утеплювач може зміститися й відкрити утеплюється поверхность, щоМ. На сьогоднішній день є два способи, як утеплити рейкова стеля. Перший спосіб, у якому до стелі підбивають пароізоляційний матеріал. Цей матеріал не дасть доступу вологи до утеплювача, а також захистить від її нагромадження. Після цих дій розшивають утеплювач дерев'яними планками. Після оштукатурювання можна робити монтаж рейкової стелі. І другий спосіб часто використовують у багатоквартирних будинках. Висушений і несхильний гниттю утеплювач укладають між поверхами. Потім у підлозі верхнього поверху роблять кілька отворів, щоб утеплювач міг «дихати».

Будет Вам Полезно
Вибір Купуючи інструмент, добре б відразу вирішити, для яких конкретно цілей він потр
Завдяки достатку пропонованих на будівельному ринку матеріалів бажання побудувати бу
Автономні джерела тепла - обігрівачі - розділяються на дві основні групи по способі від
Печі, каміни, казани опалення й навіть тривіальний газовий стовпчик на кухні володіють