Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як побудувати сходи в будинку?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як побудувати сходи в будинку?

як побудувати сходи в будинку?На етапі проектування будинку обговорюється варіант сходів, що буде найбільше зручно користуватися. Монтаж сходів виробляється після завершення всіх робіт, коли зміна планування житла без непередбачених витрат не представляється можливим

Найчастіше можна зустріти таку помилку: при будівництві «коробки» будинку робітники виготовляють металевий тимчасовий каркас сходів, що згодом намагаються, не вживаючи переробок, обшивають деревом. Це завдання – як побудувати сходи в будинку виконати важко, оскільки точно підігнати елементи майбутніх дерев'яних щаблів не вдається. Дешевше виготовити дерев'яні сходи, передавши цю роботу фахівцям. Тут важливо - розташувати сходи в приміщенні правильно. Якщо місця досить - найкраще монтувати бетонні монолітні сходи з наступним оформленням. Якщо для сходів дефіцит місця, то тут передбачений варіант гвинтової або П-Образної із трикутними сходами. Але й у такому випадку варто пам'ятати, що кут підйому повинен бути 45° і не більше, оптимальний варіант - 35-40°. Ширину маршу роблять 800 мм і не менш, кращий варіант - 900-1200 мм.

До дріб'язків продумується кріплення сходів. Якщо стіна далеко, то сходи закріплюють знизу й зверху. Сходи, у якої елементи тримаються на шкантиках з дерева, буде постійно розхитуватися, а потім і скрипіти. Тому використовуються тільки металеве кріплення. Будь-які сходи між стін не проходять, то вона повинна бути постачена огородженням. Відстань між стійками або балясинами не повинне бути вище 150 мм, а висота огороджень повинна бути 850 мм і не менш. Ширину щабля рекомендується робити 250-300 мм.

Сходи. Матеріал

Класичний матеріалам для щаблів - це, безсумнівно, дерево (дуб) і камінь. Огородження найчастіше кам'яні, дерев'яні, металеві або комбіновані. Сьогодні в продажі є навіть щаблі керамічні для облицювання сходів-монолітів. При будь-яких обставинах якість сходи прямо залежить від якості матеріалів. Тому, крім їхньої вартості, необхідно звернути увагу й на окремі досить важливі деталі. Щабля з дерева клеяться з декількох брусків, які покладені за особливою технологією, що виключає ймовірність деформації. Зрозуміло, деревина для цього потрібно якісна, котра висушена сучасними методами сушіння в умовах промисловості

Камінь для щаблів використовується добутий у кар'єрі, але не способом вибуху, а шляхом випилювання блоків, оскільки мікротріщини, що утворилися від вибуху, неодмінно себе виявлять при експлуатації сходів. Сходові фрагменти необхідного вам якості варто купувати лише в спецфирмах, які зайняті в сфері установки сходів із цих фрагментів. Поручень сходів повинен підходити до опорному стовпу, балясині й так далі.

Виготовлені професійно деталі з дерева клеяться з декількох шарів дерева щоб уникнути формування деформацій і тріщин. Таке правило не поширюється на балясини, товщина яких порядку 60 мм.

Сходи. Із чого вона складається

Необхідний комплект для будь-яких сходів складається з: стовпів «на старті» і «фініші» кожного маршу. Між стовпами - поручні, під поручнями - балясини (на щабель 1-2 штуки), і, властиво щабля. Якщо сходи повністю дерев'яна, то робиться «тятива» - основа сходи. «Тятива» являє собою довгу клееную дошку, до якої кріпляться щаблі. Якщо «тятива» не пряма й повністю висушена, то сходи будуть скрипіти. Сходи без подступенек, але на тятиві, називають «наскрізний», і візуально її конструкція прозора й легка. Для закритих сходів потрібні подступени.

Ми розглянули насущну проблему, як побудувати сходи в будинку, що може зважитися або майстрами, або власними силами

Будет Вам Полезно
Багато хто запитують, чи можна своїми руками встановити кондиціонер. Звичайно ж, можна,
Так уж сложилось, что в настоящее время под понятием «домашний кинотеатр» могут поним
Чиппери або садові измельчители | купуємо садовий інвентар Садові измельчители, або ч
У цієї статті ви знайдете ключові рекомендації, як правильно вибрати Корпусні меблі. Н