Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як утеплити дах лазні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як утеплити дах лазні

Відмінність даху на лазні від звичайної, що влаштовується на житловому будинку в тім, що в цьому випадку Підвищене агресивне навантаження йде не з наружи, а зсередини. Вітер і сніг однаково діє на всі дахи, але от у будові, де потовк нагрівається до температури, що доходить вище ста градусів - це окрема тема. Це ж і стосується води, що виливається на камені й перетворюється в пару - куди їй подітися?

У цій статті ми поговоримо про пристрій і про те, як утеплити дах лазні. Вид і конструкція даху лазні не відрізняється від вибору даху для будь-якого будинку й вибирається по архітектурних міркуваннях і зводиться у відповідності з будівельними нормами. Для домашньої лазні, що коштує окремо, роблять двосхилий дах, тому що вона економичнее й стійкіше. При цьому при розрахунку ската враховується місцевість, де буде стояти банячи. Де часто бувають сильні вітри, скатность даху повинна бути менше, щоб не збільшувати парусність. На лазні, що прибудована до будинку, роблять односхилий дах, ухил якої розраховується особливо.

Дах покривають сучасними покрівельними матеріалами, і попередні роботи випереджають такі, як утеплити дах лазні. Також застосування утеплювача має на увазі многослойность системи, що обгороджує, і звідси випливає виникнення проблеми виникнення конденсату або нагромадження вологи, що може сприяти скороченню терміну служби даху лазні. Ясно, що опір проникненню пари з теплої сторони повинне бути менше, ніж це може бути з холодної сторони, що означає здатність утеплювача випускати тепло й не впускати його у зворотну сторону. Тобто на горищі лазні повинен завжди бути протяг, що буде виносити тепло й вологість назовні. По обидва боки утеплювача повинен бути вільний доступ повітря, що можна досягти пристроєм повітряних прошарків, продухів, які провітрюють покрівлю й перешкоджають виникненню конденсату. Коньковая дошка повинна бути влаштована так, щоб не перешкоджати нормальній, природній циркуляції повітря, але не допускати влучення вологи під покрівлю й тому потрібно монтувати прокладки, які утворять порожнечі й пропускають повітря. Фронтон повинен мати більші слуховие вікна або отвори, а облицювання - «дихаюча».

Якщо дах лазні погано утеплити, то даху лазні будуть не тільки збирати конденсат, але й ширяти. Цьому можуть також сприяти погано утеплена стеля. Якщо на горищі лазні взимку будуть виявлений іній у вигляді павутини, що буде звисати з решетування, то в цьому місці відбувається витік тепла із внутрішнього приміщення в лазні. Тоді потрібне відновлення теплоізоляції. Самий доступний спосіб для цього - заливання всієї площі стелі лазні жирною глиною, змішаним з підмножиною. Така рідка глина спрацює відмінним гідрозамком, що не буде пропускати вологу, а підмножина, які застосовуються в цьому складі - прекрасний утеплювач. Якщо в зимовий період виявлений іній, то таке місце потрібно запам'ятати й улітку його потрібно зруйнувати, щоб усунути випадкові порожнечі й потім заливається новий розчин. Якщо для теплоізоляції застосовувався якийсь інший матеріал, то потрібно відновити гідроізолюючу плівку й наростити шар утеплювача. Найкраще взимку влаштовувати профілактичне відвідування горища якнайчастіше. Дах лазні, крім гарної теплоізоляції, повинна як можна щільніше прилягати до стін, а місця такого примикання потрібно ретельно промастити глиною й утеплитися

Будет Вам Полезно
Що таке пеллетипеллети (гранули паливні деревні) - це пресовані відходи деревообробної
Для того, чтобы на кухне у вас стояла лучшая плита электрическая, в первую очередь, нео
Алмазный инструмент – это достаточно популярный в нашей стране вид инструментария, ко
Останнім часом убудовані шафи-купе здобувають все більшу популярність серед росіян.