Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Саморобна тротуарна плитка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Саморобна тротуарна плитка

Безумовно, напевно, одним із самих приємних відчуттів є те почуття, що виникає після того, як будь-яка людина, виходячи із власного будинку, бачить приємні акуратні клумби із квітами, до якої мило підводить чудова садова доріжка. І саме про таку доріжку мрію всі починаючі домовласники й власники садових ділянок. У чому ж її щира таємничість, що спричиняється популярність такого виду декору?

Саморобна тротуарна плитка - це...

Для того, щоб у повноті обсягу зрозуміти, чим так чудова на перший погляд така проста саморобна тротуарна плитка, необхідно споконвічно позначити основні переваги даного декору, що полюбився многим домовласником. Отже, якщо вам цікавий дане питання, то вам будуть цікаві основні плюси тротуарної плитки, а ними є наступні моменти:

Краса, естетичний вид і практичність;

• У порівнянні з монолітними аналогами тротуарна плитка попереджає утворення калюж, тому як вся вступник рідина проникає в ущелини, які утворяться в междуплиточном просторі;

• Наявність «подиху» ґрунту під плитами, що регулює баланс екології всієї території

Окремо потрібно помітити, що тротуарна плитка при необхідності проведення ремонтних робіт досить легко демонтується, у процесі чого матеріал не деформується й надає можливість повторного застосування. До слова, з монолітними варіантами такі дії не завжди можна провести. До того ж, у жарка пора року саморобна тротуарна плитка не сильно нагрівається, що з легкістю дозволяє здійснювати пересування по її поверхні босоніж. Що ж стосується тривалості строків експлуатації даного виду вуличного декору, то вони мають досить вагомі показники, які в кілька разів перевищують показники монолітних і цегельних аналогів

чиМає плитка недоліки?

На тлі великої кількості позитивних якостей тротуарна плитка має єдиний недолік - це її вартість. Безперечно, потрібно віддати належне, сказавши, що вона гранично висока, ніж вартість подібних тротуарних «побратимів». Однак, при наявності сильного бажання обзавестися таким видом декору на своїй ділянці, можна здійснити монтаж тротуарної плитки й самостійно.

Робимо самі

Тому що виробники тротуарної плитки надають свою продукцію по надмірно високих цінах, а бажання одержати такий вид плитки для свого двору не дає спокій, з'являється потреба в саморобному виробництві, що, потрібно відразу помітити, обійдеться в кілька разів дешевше. Отже, для проведення даного процесу нам буде потрібно спеціальна форма для виливання плити. Відзначимо, що знайти таку форму на будівельному ринку сьогодні досить важко, тому при бажанні форму можна виготовити самостійно. Для одержання цікавого рельєфного малюнка на поверхні плитки можна придбати кілька екземплярів стельової плитки з пінопласту, що завжди виробляється з яким-небудь візерунком. Така плитка заставляється на дно форми, що заливається розчином. Заливання розчину у форми проводяться в обов'язковому порядку у два етапи, перший з яких є основним і обладающим високою міцністю, після його завершення відбувається заливання другого шару. Таке слоенное свого роду спорудження залишається для повного висихання на кілька днів, по витіканню яких плитка готова до подальшої експлуатації. До слова, у період висихання форми рекомендується накривати полиетиленом.

Будет Вам Полезно
Однієї з першочергових завдань у будівництві житлового будинку є оформлення фасадів.
Конопатка сруба является эффективным способом повышения в доме температурного режим
Відповідно до результатів різних незалежних дослідницьких проектів, електроенергії я
Небезпечні хімічні речовини: толуол | Екологія в строительсве й ремонті Серед шкідлив