Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Безрамне остекление балконів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Безрамне остекление балконів

Елегантна конструкція безрамного остекления балконів була придумана фінами в сімдесятих роках і на сьогоднішній день уважається найсучаснішої із всіх існуючих. На вітчизняному ринку вона з'явилася порівняно недавно й тому вважається елітною. Що ж таке безрамне остекление балконів? Для того, щоб точно усвідомити його пристрій, потрібно просто представити профіль, установлений на плиті верхнього балкона, що дуже точно повторює його форму. У ньому на спеціальних рухливих петлях рухаються стекла. Профіль жорстко закріплюють за допомогою анкерних болтів у бетоні, нижній же виконує роль напрямної. Коли остекление повністю готово, воно смотрится суцільною стіною, зробленої зі скла особливої міцності й загартування, його не потрібно підсилювати плівкою, а якщо воно розбивається, то виходять дрібні кубики з негострими краями, якими неможливо порізатися. Товщину скла підбирають залежно від того, якої висоти воно буде застосовуватися. Якщо стекло береться вище двох метрів, то потрібно взяти товщину вісім міліметрів, якщо нижче - те досить і шестимиллиметровое. Ширина звичайно варіюється залежно від розмірів балкона - від шістдесятьох до вісімдесятьох міліметрів. Щоб перешкодити влученню усередину балкона води й снігу стики при монтажі заливаються прозорим межстекольним ущільнювачем, що, до того ж, створює умови підвищеної звуко - і теплоізоляції. Тому коли скла щільно закриті, то рівень шуму в приміщенні значно знижується

Елементи безрамного остекления роблять із алюмінієвих деталей, які відрізняються довговічністю. Перед застосуванням їх офарблюють за допомогою порошкового напилювання. Як кріплення застосовують надійну нержавіючу сталь

Щоб ковзання скляних стулок проходило легко, у роликових опорах застосовують шарикопідшипники. Вони захищені від води й навіть узимку не замерзають і не заїдають, тому в будь-який час року можна зрушити полотна стекол, як книжку й скласти в стіни. Безрамне остекление прикрашає зовнішній вигляд будинку й зрительно збільшує простір балкона, тому що в закритому виді скла не видні й відіграє роль ефект прозорості, адже рам і стійок у даній конструкції немає.

Безрамне остекление має ряд переваг перед традиційним. Скла легко миються будь-якими мийними засобами, причому для чищення стулок не потрібно перегинатися через балкон і ризикувати життям. Механізм теж досить простий в обслуговуванні, потрібно лише один раз у рік змазувати його частини, що рухаються, силіконовим спреем.

При наявності досить вагомих плюсів, безрамне остекление балконів має свої мінуси. Таку систему потрібно робити із заповненням із дворазовим запасом міцності, якщо ж її виявиться недостатньо, те згодом стулки почнуть деренчати. Це відбувається тому, що вітрове навантаження приймає на себе не стекло, а місце, де воно закріплено в профілі. Якщо це зроблено не з належною старанністю, то конструктивна твердість вузла фіксації скла в профілі знижується й у крапках механічного кріплення розвивається концентрація напруги. Саме тому заощаджувати на елементах кріплення не можна й це накладає відбиток на вартість такої системи. Якщо якість пропонованої конструкції високе, кріплення якісні й монтаж зроблений з виконанням всіх вимог технології, то безрамне остекление буде приносити тільки позитивні емоції. Таким чином, крім вартості квадратного метра конструкції потрібно враховувати й качественность виконуваних робіт з монтажу системи, що не може коштувати дуже дешево.

Будет Вам Полезно
Композитні базальтові арматури - інновації в сфері будівельних матеріалів | сучасні бу
Для того, щоб купити всі деталі системи й правильно об'єднати їх у домашній кінотеатр,
Отже, плінтус являє собою планку, що закриває щілину меж стінами й підлогами. Однак буд
Уже давно ні для кого не секрет і вчені не один десяток років тому підтвердили експери