Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Арки межкомнатние з гипсокартона

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Арки межкомнатние з гипсокартона

Область застосування гипсокартона воістину безмежна: з нього роблять не несучі стіни, Стелі різної форми, перегородки й, звичайно ж, арки. Арки межкомнатние з гипсокартона відмінно розділяє простір і одне з головних їхніх переваг - витрати в цьому випадку виходять мінімальними. На сьогоднішній день межкомнатние арки є атрибутом багатьох сучасних жител, надаючи їм неповторний шарм і особливу принадність. Завдяки гипсокартону, арки можна зробити будь-якої форми й дизайнерам у цьому випадку є, де розгорнутися. Так само така популярність застосування цього матеріалу для створення арок заслужена завдяки легені монтажу й гнучкості. Гипсокартон - унікальний матеріал, що може приймати самі різні форми, він надзвичайно гнучкий, не виділяє ніяких токсичних речовин, зручний у роботі й завдяки йому можливе втілення будь-якої, самої нереальної фантазії. Існує безліч модифікацій і видів гипсокартона, які підходять для тих або інших умов, тобто для будь-якого приміщення. На горищах можна застосувати пожаропрочние різновиду, у ванній кімнаті - вологостійкий і так далі.

Будь-який інтер'єр можна легко перетворити, додавши йому незвичайний вид, переробивши по-своєму прямокутний дверний проріз. Арки межкомнатние з гипсокартона дозволяють розмежувати простору без застосування дверей і в той же час залишити просторим і повним світла. Арка є одним із самих найстарших архітектурних прийомів, відомих людині ще із древніх часів у перекладі з латині це слово позначає вигин. Засновано цей вигин на точнейшем інженерному розрахунку

Гипсокартон - якісний, практичний, зручний у роботі, легкий і недорогий будівельний матеріал з якого можна створити різні архітектурні форми. Аркуш гипсокартона має стандартну ширину сто двадцять сантиметрів і складається із двох шарів будівельного картону й сердечника, зроблено із затверділого гіпсу, що має різні наповнювачі. Гипсокартон буває декількох видів: звичайний - ГКЛ, вологостійкий ГКЛВ і вогнетривкий ГКЛО й ГКЛВО.

Арки межкомнатние з гипсокартона можуть мати різні форми: класичну, неправильну, тобто не симетричну, трапецивидную й багато хто інші. Серед основних типів таких арок класичні, у стилі модерн, де аркова дуга виконана з невеликим підйомом, еліпсоїдна, «романтик» - аркова дуга в ній складається із прямої частини, у центрі якої розташовуються закруглені кути певного радіуса

Для монтажу гипсокартонной арки не потрібний капітальний ремонт, достатнього простого поточного. Арки межкомнатние з гипсокартона дуже просто влаштовані. Спочатку гипсокартону надають потрібну форму. Потім цей аркуш кріпиться на каркас, що має форму, аналогічну майбутньої конструкції. Щоб вона не деформувалася, найкраще такий каркас зробити з металу. Кріпиться він шурупами або дюбелями, дотримуючи кроку п'ятнадцять сантиметрів. При цьому враховується, що розмір каркаса повинен бути менше аркуша гипсокартона, тому що останній укладається зверху. При монтажі каркас відіграє роль шаблона. Аркуш гипсокартона проколюється шилом або по ній проходиться спеціальним валиком з голками по тій стороні аркуша, що потім буде загнутий усередину. Після цього аркуш змочують кистю або широкою губкою. Змочений аркуш укладають поверх приготовленого шаблона таким чином, щоб проколи розташовувалися знизу. Щоб готова форма вийшла як можна точніше, цей аркуш можна закріпити скотчем. Після того, як гипсокартон підсихає, для чого потрібно не менш дванадцяти годин, він прийме потрібну форму й уже після цього його можна встановлювати на підготовлений заздалегідь каркас. Кріпиться така арка саморезами.

Будет Вам Полезно
Садовий інвентар | купуємо садовий інвентар Садова лійка Садова лійка - Досить практи
При строительстве загородных домов хозяева часто задумываются о том, какой подвал в и
У даній статті ми хотіли б поділитися радами про те, як зробити будинок теплим і зроби
Магазини тканин, штор і жалюзі в Москві допоможуть додати затишок вашому будинку | мебл