Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як утеплити залізні двері

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як утеплити залізні двері

З настанням зимових холодів ми звертаємо увагу, що в нашій квартирі із самих Несподіваних місць починає неприємно протягати, стіни й підлога здаються холодними й ніякі, навіть дуже що добре гріють батареї не рятують від мерзлякуватості. Часто буває так, що в зимовий період утеплювальні роботи вже проводити неможливо, тому готуватися до холодів потрібно заздалегідь, відповідаючи відомій росіянці прислів'ю «Готов сани влітку».

Уже давно з'ясовано, що основними джерелами втрати тепла в наших квартирах, як правило, є вікна й двері, потім ідуть підлогу й потовк, а на останнім місці перебувають стіни. Багато хто знайшли вихід з положення й зараз замість звичного утеплення просто міняють прості вікна на металлопластиковие, конструкція яких має на увазі подвійний стеклопакет і п'ять камер профілю ПВХ. Це вікно повністю герметично й виключає втрату тепла через щілини, яких у них просто не буває. Мешканці утеплюють зовнішні стіни будинку, навіть якщо він багатоквартирний, а не приватний, зсередини стіни вони теж утеплюють, використовуючи спеціальні пенополистирольние шпалери. Так само спеціальними теплоізоляційними матеріалами можна утеплити стеля й підлога. Тепер залишається тільки довідатися, як утеплити залізні двері, що перебуває на вході вжилище.

Дуже часто металеві двері пропускають холод, тому що нещільно прилягає до дверної коробки. Причина може критися в ущільнювачі й перекосі таких дверей. Тому може знадобитися всього лише заміна ущільнювача на новий і регулювання дверей, якщо зложилася більше складна ситуація, те можна двері вирівняти на спеціальному обрудовании.

При покупці залізних дверей варто звернути увагу на заповнення дверного полотна - воно повинне бути теплоізоляційним. Так само уважно стежите за монтажем цих дверей у дверну коробку. Монтажник і повинні заповнити будівельною піною потрібний простір між дверним прорізом і дверною коробкою дуже ретельно.

Перед тим, як утеплити залізні двері, буде незайвим знать такий факт, що разом з її утепленням ми виконуємо й завдання шумоізоляції. Здобуваємо пінопласт, товщина якого відповідає глибині порожнини усередині ваших дверей, можна, звичайно, взяти й тонше, але все-таки краще, якщо ці розміри будуть збігатися. Цей пінопласт укладається усередину дверей таким чином, щоб там не залишалося порожнього місця. Щоб було зручно працювати далі, цей пінопласт потрібно підклеїти до поверхні дверей рідкими цвяхами, щоб він не елозил. Якщо між аркушами пінопласту вийшли зазори, то їх потрібно ліквідувати, задувши всі монтажною піною. Коли вона повністю висохне, роботи можна буде продовжити. Щоб сховати весь цей пінопласт усередині дверей купуємо ламинированное ДВП, для кріплення якого знадобляться саморези по металі. Щоб вони легше входили в метал, потрібно перед цим просвердлити отвори. Аркуш ДВП фіксується на дверному полотні струбцинами. Потім у дриль вставляється свердел диметром на півтора міліметра менше діаметра застосовуваного самореза й прямо через ДВП просвердлюємо отвір, загвинчуючи в метал саморез. Щоб аркуш ДВП вирівнювався в міру кріплення, роботу краще починати зверху.

Що стосується утеплення залізних дверей за допомогою ущільнювача, те зараз їх можна вільно придбати в будівельному магазині або зробити своїми руками. Це робиться в такий спосіб: береться дерматинова стрічка, ширина якої становить сто-сто двадцять міліметрів і поролонова смуга товщиною три або чотири міліметри. Поролон загортається в дермантин і така смужка скріплюється в місцях з'єднання й прилаштовується уздовж коробки по всім периметрі, крім поріг. Таким чином, всі отвори між дверною коробкою й дверима будуть закриті

Будет Вам Полезно
Для того, щоб зробити кріплення різних конструкцій у поверхнях бетонного, кам'яного, де
Вибір місця для будівництва На сьогодні барбекю різняться головним чином по параметр
Зараз у Росії будівництво мансард починає розвиватися скаженими темпами. І існуючі на
Самим більшим недоліком приватних будинків є складність їхньої експлуатації. Для прик