Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2588

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Клей для паркету

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Клей для паркету

Що сьогодні в першу чергу робить людина, що купила нову квартиру? Вірно, він Укладає паркет. Можливо це твердження небагато й перебільшене, але проте найпоширенішим і улюбленим напольним покриттям у наш час є натуральний паркет. Його види й різновиди описані практично в кожному номері будь-якого журналу про інтер'єр. Ми ж вирішили сьогодні розповісти про "хімію", без якої якісна паркетна підлога неможливо була б собі представити. Клей для паркету, от що ми мали через говорячи про «хімію».

Природно, доручаючи виробництво паркету солідній фірмі, ні про що, крім фінансів піклується, не прийде. Але значно частіше люди заради економії зайвої копієчки наймають абсолютно «лівих» майстрів. Хоча зовсім не обов'язково, що вони зроблять підлогу погано й неякісно. Проте, не зайвим буде розуміти, які існують матеріали, де, і в яких випадках вони застосовуються, а також у яких випадках вони зовсім неприйнятні. Так що, як говорить нам латинська приказка, хто попереджений, той і збройний. Маючи базові знання, ви зможете набагато краще контролювати весь процес і в міру необхідності втручатися внего.

Почнемо з того, що Клей для паркету на російському ринку має величезну кількість різновидів, і в наше завдання на сьогодні не входить їхнє перерахування. Ми лише класифікуємо склади й розберемо деякі, особливо добре себе зарекомендовавшие на справі. Наприклад шведська фірма ТАRКЕТТ, найбільша фірма у світі виробник паркетної дошки, не робить такі супутні матеріали як клей або лак, але дуже активно користується ними у власному виробництві (звичайно вибираючи тільки найкраще) і вже поставляє на відкритий ринок під власною маркою. Саме собою, що цій марці можна повністю довіряти

Відомо, що процес укладання паркетної підлоги складається з певних етапів. Перший етап це підготовка підстави. Цей етап надзвичайно важливий, тому зупинимося на ньому детальніше.

Отже, після того як стяжка покладена їй дають висохнути. Необхідно щоб підстава була сухим, міцним, рівним і обов'язково чистим. Випливаючи вітчизняному Дст, між двометровою рейкою й поверхнею просвіт не повинен перевищувати двох міліметрів. Існують спеціальні прилади для визначення вологості, у тому випадку якщо їх немає під рукою, можна скористатися народним способом: липкою стрічкою приклеюємо до стяжки квадратний поліетиленовий шматочок розміром приблизно метр на метр і залишаємо так на кілька днів. У тому випадку якщо полиетилен запотіває, продовжуємо сушити далі. Дуже багато чого може залежати від міцності самої підстави, тому що воно є самим слабким місцем у всій системі. Якщо підстава неміцне, вона легке може зруйнуватися при температурних або влажностних деформаціях паркету, також небезпека становить більше крапкове навантаження. Перевірити міцність цементної стяжки можна дуже простим способом - подряпавши сітку цвяхом хрест навхрест.

У тих випадках, коли на перетинаннях залишається лише подряпина й при цьому розчин не фарбує, можна бути спокійним, з міцність стяжки все в порядку. Надзвичайно важливо, щоб застосовувана ґрунтовка відповідала марці й типу паркетного клею

На підготовлену підставу за допомогою саморезов і клею кладемо вологостійку фанеру. Попередньо дуже рекомендується прогрунтовать поверхня (на великий жаль, цей пункт найчастіше опускають)

Клей для паркету має три види: двухкомпонентние (реактивні); водно^-дисперсійні; клей на основі розчинників

Будет Вам Полезно
Як не промахнутися з вибором штор Штори, текстиль, квіти - прикраса будинку після ремо
В настоящее время минимойки высокого давления принято использовать во многих областя
Розрахунок опалення є одним із ключових етапів впровадження системи автономного опале
Облицювання кухні й ванною кімнати за допомогою плитки | натуральний і штучний камінь в